Podivné světové rekordyOzzy Man

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 23
71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:71
Počet zobrazení:4 795

Lidstvo čítá přes 7 miliard jedinců a neustále se posouvá dál tím, že hledá nové výzvy. Dnes se s Ozzy Manem podíváme na ty podivnější z nich.

Přepis titulků

Páni, mrkejte na ty malé japončíky. Myslím tím děti, obyčejně děti planety Země, můžu jim ještě v dnešní době vůbec říkat japončíci? Srát na to, už jsem to řekl. Ani to nejde říct jinak. Jsou malí a jsou z Japonska. Jsou to prostě japončíci, stejně jako já jsem tlustý běloch.

A tihle si jdou pro světový rekord v přeskakování. Jde o nejvyšší počet přeskoků jakožto tým přes jedno zasraný lano a něco vám řeknu, jsem uchvácen. Žeru to, mrkejte na tu týmovou práci. Mrkejte na tu robotí přesnost. Není to úžasné? Jak se na to dívám, tak si přeju být zase děckem, abych mohl strávit čas nad touhle blbostí.

Pamatujete si, jak jste mohli trávit čas nad nějakou bezvýznamnou blbostí a dovedli ji k dokonalosti, stali jste se na tu blbost experty. To už prostě udělat nemůžete. Představte si, že jste v hospodě s kámošema a řeknete: "Donesu lano na přeskakování, pojďme do toho, budeme trénovat přeskakování společně." To by se nestalo, za A: Nemáte čas, za B: Nikdo by nespolupracoval, a za C: Prostě nemáte čas.

Dokázali to, páni, je to vzrušující, teď týmová objetí, kurva jo. Kurva dobrá práce, japončíci. Kde je trenér? Áha, tady je. Mrkejte na něj, říká: "Dáme si hromadné objetí." Tady jsou nějaké fotky, to budou dobré vzpomínky, dobré vzpomínky. Mezitím v Indii, tak to je moje kafčo.

Mohl bych začít pracovat na tom být dobrý v tomhle ve 33 letech. Myslím, že je to uskutečnitelné a možná taky ne. Možná je to jedinečný talent tohoto jedince. Řeknu vám, v čem to spočívá, někdy věci vypadají jednoduše, ale ukáže se, že jsou kurva těžké. Doufám, že nepodvádí, snad nemá v lebce kovovou destičku, která by mu pomáhala drtit ty ořechy. Doufám, že ho týpci od Guinesse prohlédli.

Fakt doufám, že prošel nějakým detektorem kovu, než začal pracovat na tomto rekordu. Mrkejte jak má velký tým. Ani já nemám kolem sebe tolik lidí u Ozzy Man Reviews. To je prostě neuvěřitelné, lidi prostě přitahuje talent, že? Prostě je přitahuje, chtějí mu být co nejblíž. A taky síla, taky je přitahuje síla.

To je kurva silná lebka, on ty ořechy prostě drtí na sračky. A něco vám řeknu, myslím, že ten světový rekord má. Nevěděl jsem, že tu takový světový rekord je, ale má ho. Výhra vyhrání, indická kuřátka přihání! Překlad: Roman1211 www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Napadá mě ještě podivnější rekord:
Jarinin -7652 bodů...

131

Odpovědět

smutne, ze hodnotenie je pre teba smerodajne, niektori geniovia boli pochopeni neskor

13

Odpovědět

+v m vargapotrefená husa se ozvala

32

Odpovědět

+feed the trollsju must bi fany at partys

21

Odpovědět

+v m vargaJestliže ho nazýváš géniem, tak to dost vypovídá i o tobě...

01