Krmení ropuchOzzy Man

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 23
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:76
Počet zobrazení:5 429
Ropuchy mají toxickou pokožku i toxické vztahy, na jeden z nich se podíváme dnes s Ozzy Manem.

Přepis titulků

Vítejte u krmení, nebudu lhát, ještě jsem nepotkal lidi, kteří by chovali ropuchy. Internet je ale taková všehochuť vesmíru, kde se dá najít ledacos. Takže tu máme Rickyho na levé a Tracy na pravé straně. Tracy dostává červa a chytla ho jak nic. Dělá, jako že ho nechytila. A Ricky jí dal ránu do oka svým baňatým jazykem. No to mě poser, jeví se to jako přehnaná reakce.

Ale kdo jsem já, abych soudil morálku ropuch. Tady přichází další červ: "Ne, prosím ne, mám rodinu." Nikoho to nezajímá, to je druhý červ pro Tracy. Ricky jí zase dává ránu jazykem. Musí si přestat hrát na uraženou pičku a trochu se snažit lovit potravu. Tak a je to, tohohle dostal, vrací se zpět do domečku. Tracy ho probodává pohledem: "Zabiju tě, jestli mě ještě jednou vochčiješ." On odpovídá: "Odpálkuj, ty mrzutá kravko, budu si dělat, co chci."

No jo, není to zdravý vztah, plný násilí a nadávek, ale říkal jsem, že nebudu soudit. Šmarja, Tracy nevypadá, že by se najedla do sytosti. Dostala dalšího, bez problémů. Toho dostal Ricky. Ona říká: "Podříznu tě ve spánku." On říká: "Super, to mě právě rajcuje, bejby." Další nevinný červ se dostává do ringu smrti. Ricky ho schramstnul a dostal ránu jazykem.

Mezi těmahle dvěma to neskutečně jiskří. Lepší milostný příběh než Twilight. Tracy sežrala dalšího bez jakéhokoliv konfliktu. Ricky minul a nažral se hlíny. Tracy říká: "Naser si, hovne." A dala mu ránu jen ze srandy. Vyplázl na ni jazyk, čulibrk jeden. Červ zatím hraje mrtvého ve spodní části obrazovky. Měl by se zamaskovat hlínou jako Arnie na konci Predátora.

Teď má fakt šanci utéct. Ropuchy mají plné ruce práce s bytím namyšlenýma čulibrkama. Červ by měl pohnout zadkem. To bylo moc pomalé. Tracy ho dostala a Ricky dostal jeho bráchu. Je to totální genocida červů. Určitě se najde nějaká nadace nebo charita za záchranu červů. Na sračky, bez šance. Tohle je docela romantické, Ricky jí ho přenechal, učí se podělit se.

Možná byli u poradce, nebo viděli díl Nebezpečných vztahů a řekli si: "Nechceme být jako ti lidi, nejsme jako ti chcípáci v televizi." Kdo ví, třeba se přestanou i mlátit. Tady přichází prst, je to ruka boží, která jim říká, aby se milovali. Ricky se ji snaží zneškodnit, typickej Ricky. Není to špatný prst, má trochu hlíny pod nehtem. Taky by to chtělo zastřihnout.

#NebuduSoudit Snad se vám líbil tento dramatický příběh. Prozkoumal násilný vztah dvou ropuch hnusných jak prdele. No, někteří lidi by se v tom určitě našli. Překlad: Roman1211 www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět


Odpovědět

Fakt nechápu lidi co takovou havěť chovají, hady, ještěry, různý hmyz, jak se s tím mazlí? Jako Philip J. Fry s tím vykošťovačem?

111

Odpovědět

ropuchy mají plné práce s bytím namyšlenýma čulibrkama... nevím jestli se projevuje můj těžkej antitalent na češtinu, ale na i/y jsem byl vždycky dobrej...

17

Odpovědět

A v cem tam je problem? Krom toho, ze je to spravne psano nespisovne (a mozna trochu moc doslovne)?

81