Lidi vs. býkOzzy Man

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 23
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:98
Počet zobrazení:6 041

Představte si, že si skočíte na nákup do sámošky, a když z ní vyjdete, tak se ulicemi prohání býk. Pro nás je to těžko představitelné, ale v některých zemích se to stává celkem tradičně a Ozzy Man si této události samozřejmě všiml a náležitě ji okomentoval.

Přepis titulků

I když je tady potřeba nějaká kondička, tak bych to nenazval sportem. Tahle to schytala přímo do řiťky. Tady přichází chlápek: "Ahoj, jsem Antonio, 29, svobodný, IT analytik." Tenhle týpek zkouší kroužící taktiku, ale byl přimáčknut ke zdi, pitomec jeden. Je z tebe zasranej hopík. Masivní pecka do hlavy, ale vypadá celkem dobře. "Určitě neumí skákat."

Ale umí. Dal mu obří hlavičku. Ale tenhle týpek nemá moc mozku, takže se není čeho obávat, pěkně si vyleze na zídku. Je z toho v rauši, hned poznáte, že je to australský turista. "Co, tohle? To je jen škrábnutí." Tenhle býk má slušnej příchod, snaží se sundat staříka. Co tady vůbec dělá důchodce?

Měl by si někde v klidu hrát golf. Schytal to do hlavy, býk cítí, že je zraněn, a chce ukázat slitování. Týpci se ptají: "Neměls dneska hrát golf?" On na to: "Proč jako? Jděte do prdele, nesnáším golf." Tady přichází pes, ale býk na to: "Ne, díky, já mám radši kočky." Hafan pomalu odhopsá pryč, asi místo tohoto bude hrát golf. Co proti býkovi zmůže týpek s ohonem? Ani hovno. Prostě si jen lehne na zem a počká, až to všechno odvane vítr. Tenhle týpek má na sobě sportovní gaťky, jeho nejoblíbenější tepláky.

Ale musím vám říct, že jsou na sračky, jeho tepláky byly rozsračkovány. A jeho břicho asi taky, takže tak. Jeď pěkně do nemocnice, vem si dovču a dej si Kit Kat. Teď to vypadá, že se nám býk dal na dráhu přepravní společnosti. S ním se přes město dostanete docela rychle. Vlastně je to šílený. Právě ho zachránil jiný býk, to je neuvěřitelný. Tady se týpek snaží zdrhnout, ale je mu to k prdu, přišel o všechny zuby.

Tihle vošousti si myslí, že jsou ve vlečce v bezpečí. Býk na to: "Kdo ještě používá vlečku ve 21. století?" Hýbeš se moc pomalu. A sakra, on vybouchl. Nabral rohem asi velmi výbušného člověka. A proměnil ho v obláček prachu. Moment, tady čouhá hlava, jo, je v pořádku. Překlad: Roman1211 www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Vždy fandím býkům.

210

Odpovědět

RATM

30

Odpovědět

and booom he exploded! xDDDD mam dost :D

110

Odpovědět

Naprosto vypatlaná tradice. Komentář byl ale docela vtipný :)

331

Odpovědět

Tu "tradici" teda nechápu... 0_o

93

Odpovědět

Dementní tradice, ale jedno se jim musí nechat... když se býk do někoho pustí, ostatní se mu snaží pomáhat. Možná to má přece jen něco do sebe, tihle lidi by pak měli být ochotnější pomáhat jeden druhému v krizových situacích.

37

Odpovědět

stale nic

010

Odpovědět

*stále nič
Hele, co kdybys sem začal házet místo trapných komentářů vtipy, protože to je to, co tady chybí. Na každý týden si připravíš jeden vtip a lidi se aspoň zasmějí.

142

Odpovědět

+Roman1211Přesně. Třeba jako ten co to hází k Oliverovi.

11

Odpovědět

+Roman1211stale nic

01