Nejlepší striptýzOzzy Man

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 23
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:112
Počet zobrazení:27 651

K této epizodě ani není potřeba žádný popis.

Přepis titulků

Držte si genitálie, dámy a pánové. Za chvíli to tu bude zavánět. Tohle je Cynthia Fernandez, vedle ní je týpek, který je rád, že tam je. Na tomhle striptýzu se mi líbí, že už není moc co sundávat. Během 15 vteřin jsme z 90 % hotovi. Tady jsou zásuny vsedě a tóga jde do pryč. Postrčí ji směrem k sloupu a ona se k němu ráda přitiskne. Teď si dali francouzáka a je čas na zahození dalšího oděvu.

Konečně, trvalo to nějak dlouho. Mezitím probíhá bitva mezi bikinami a kozama. A kozy vyhrály. Ty bikiny byly naprosto k ničemu, asi jako Batman vs. Superman. Trochu jsem odbočil... Právě ji vytřel zadek svou tógou, klidně to může prodat na eBayi. Tady máme skok, přeměněn na motorový člun, a moderátor z toho dostal stojáka, snaží se to rozchodit.

Teď na něm jede jako na malém oslíkovi, teď je to misionář. Moderátor žadoní, aby se mohl přidat. Je jako divnej kamarád, který se na vás divá oknem a doufá, že z toho bude trojka. Všichni ho ignorují, nedávno si prošel rozchodem. Vrhli se na gauč, aby měli prostor, a on ji právě celou polil vínem. Na nábytku to nechá nevypratelné skvrny. A teď vytáhla svou vagínu, musel jsem použít svou klokaní cenzuru.

Moderátor nás chce vykopnout z pařby, říká: "Jsou jen pár mžiků od penetrace, toto je rodinný pořad, všichni běžte domů, já tady zůstanu." No jo, ti určitě chtějí dát ptáčka do klece. Překlad: Roman1211 www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tohle v českém Star dance neuvidíte. :D

261

Odpovědět

Nevi nekdo, kde je original bez cenzury.. v HD? :D

81

Odpovědět

Cinthia Fernandez - Dancing with star Argentina

To ti musí stačit.

41

Odpovědět

Pokud ty hledat tuto dívku,
možná pomoci ti jméno Abbey Diaz =D

21

Odpovědět

To by mě moc zajímalo, čemu se tak smála... ;-)

16

Odpovědět

Jo holt umeni to neni pro kazdyho:)

91