Rituály tanečního parketuOzzy Man

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 23
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:106
Počet zobrazení:13 634

S Ozzy Manem se dnes podíváme na tzv. taneční parket, což je oblíbené místo dospělých lidí, kteří si zde hledají ideální partnery pro páření.

Přepis titulků

Mezitím se v místním tanečním klubu sešlo několik dospělých lidí, aby společně vypustili páru. Jsem si jistý, že večer bude vypuštěno víc věcí, ale o tom nebudu mluvit. Zatím vše vypadá skvěle, tento pár předvádí parádní taneční výkony, tady máme nějaké tóčo píčoviny. A tady se situace vyhrotila, tato žena začala bušit svým klitorisem o hrudní koš tanečního partnera. Nejsem expert na romantiku, ale řekl bych, že tímhle naznačuje, že ji celkem zajímá, sexuálně.

Řekl bych, že o ni taky jeví zájem, zvedl ji nahoru, aby si přičichl ke zboží. Jo, asi je spokojen s výběrem své taneční partnerky, Tady dochází k nějakému smyslnému tření nohou, tihle dva se tady fakt rozpalují, Tady máme scénu jako vystřiženou z Hříšného tance. To mě poser, tohle je vskutku impozantní.

Myslím, že tímhle si ji zajistil, její boky teď mají kadenci jako středně velký kulomet. Právě teď se z toho týpka stal alfa samec tanečního parketu. Řekl bych, že je velice nepravděpodobné, že by o tuto samičku ještě přišel. Jeho pohyby jsou ladné, je uhlazený, řekl bych, že i voní skvěle. Jen říkám, jen říkám, že to tak asi bude. Pokud někdo v poslední minutce nezasáhne, tak se dnes v noci bude pářit. Někdo může zasáhnout, nikdy nevíte, ve zvířecí říši je všechno možné.

Slečna ale vypadá velice natěšeně a týpek si toho užívá plné doušky. Chlubí se mu vším svým peřím. Musím přemýšlet, jestli sir Attenborough viděl něco podobného během své kariéry. Je to vážně vzácný okamžik. Překlad: Roman1211 www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Pre zaujimavost, (zrejme) povodne video.
Made in Brasil weird dancing

21

Odpovědět

Teda zvlastni tanecek tak neco mezi akrobatickym rokenrolem zachavatem padoucnice a namluvnim tancem kmene zdivocelejech neandrtalcu:)

180

Odpovědět

Sakra, že si ta borka před tancem šňupla viagru?

130

Odpovědět

Jistě že sir David Attenborough něco takového viděl — šimpanz bonobo je proslulý svým pářením kdykoliv s kýmkoliv.
Nakonec je to náš docela blízký příbuzný.

"Pohlavní styk hraje ve společnosti bonobů hlavní roli. Užívají ho jako pozdrav, při řešení sporů, k usmiřování a jako výměnné zboží za potravu. Vedle lidí jsou jedinými primáty, kteří praktikují všechny z následujících sexuálních aktivit: genitální sex (nejčastěji ve vztahu samice–samice, dále samec–samice a samec–samec), francouzský polibek, vzájemnou masturbaci a orální sex. Páří se hlavně vleže v poloze břichem k sobě. K této poloze je svou polohou přizpůsobena i samičí vulva s klitorisem. Veškeré sexuální aktivity provádějí jak uvnitř nejbližší rodiny, tak mimo ni. Pohlavní styk mají až 40krát denně, ale většinou trvá jen asi čtvrt minuty. Má se za to, že samice prožívají orgasmus. Bonobové nevytvářejí stálé vztahy s jednotlivými partnery."
zdroj: https://cs.wikipedia.org/wiki/%C5%A0impanz_bonobo

52

Odpovědět

Co to sakra bylo..

181

Odpovědět

Poslušně hlásím, že to byl jeden z největších bizárů, co jsem tady překládal. :D

250