Rumunsko má talentOzzy Man

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 23
67 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:117
Počet zobrazení:8 993

Dnes se s Ozzy Manem podíváme do odlehlých částí východní Evropy a zjistíme, že i tam se dá najít talent v té nejdivočejší podobě.

Přepis titulků

Vítejte u Rumunsko má talent, moc se toho zatím neděje. A tady jsou nohy a vlasový švih, ta to má, ta má talent. Jde to poznat, není tak těžké si toho všimnout. Má ruce, dlaně, tady kop do výšky a zasraná šňůra. Kurva jo, Rumuni. Tihle týpci už se nedokážou ovládat. Její vagína a zase ruce. V čem se to vůbec válí...

Je to mouka? Nebo cukr moučka? Pravděpodobně kokain. Tenhle ví, že je to kokain, policie by mohla obklíčit barák a všem by to bylo fuk, talent musí zvítězit. Teď po břichu, no to mi poser záda. Tohle mě dostalo do skvělé nálady. Tímhle by se měla živit. Lidi bez talentu by brblali, ale srát na ně. Tenhle neví, jestli chválit, nebo proklínat boha, jen by si přál, aby mu bylo zase 23.

Co ještě předvede? Nějaké otočky, a zase její vagína. Nasadila odhodlaný výraz a tahle porotkyně je spokojená, protože před touhle borkou to byla přehlídka nicek. Tohle by nezvládli, jen hráli na flétnu, žonglovali... A tady máme roznožku naruby. Ta holka se umí vlnit. Umí se vlnit na zadním sedadle. Ta holka se umí vlnit. Teď se boří hlouběji do kokainu, připravuje se na finále, hází to kolem.

Zůstaň sedět, kámo. Všechno by to měla vyhrát: čtvrtfinále, semifinále, grand finále. Celé pódium páchne po řiti, teď je to její teritorium. Jen její, obrácená roznožka se stojem na rukou... Konec. Překlad: Roman1211 www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Postoupila?

40

Odpovědět

len tancuje v muke byť porotcom stlačam čerweny gombik

37

Odpovědět

si buzna?... :D

23

Odpovědět

+erickProč se ptáš? Máš zájem?

21

Odpovědět

Odpovědět

I ve Francii, Gruzii a kdoví kde ještě :-) Se stejným vystoupením.

Georgias Got Talent - Yeva Shiyanova
Yeva | Auditions | Frances got talent 2018
Romanias Got Talent Yeva Shiyanova

12

Odpovědět

Dont stand up mate :D

91