Techno festivalOzzy Man

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 23
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:122
Počet zobrazení:10 366

V dnešním videu se podíváme na festival elektronické hudby Stereosonic 2015, který se konal každý rok v Austrálii od roku 2007 do roku 2015. 

Přepis titulků

Stereosonic 2015 je tu a s ním i předchlastačka, Tenhle týpek se snaží pořádně ožrat, až do němoty. Tanec je nedílnou součástí tuc tuc muziky. Každý má svůj vlastní styl. Někteří lidé jsou velice intenzivní, hlavně teda hošani, kteří využívají příležitosti, aby světu ukázali svou sílu. Borky jsou vlastně taky docela intenzivní. Bohužel kvůli drogám většina lidí skončí tak, že ani netuší, kde jsou a kdo jsou.

Jako tenhle týpek, který má pocit, že jeho tělo je astrální spojnice, spojená s nikým a zároveň s každým, včetně zvířat, stromů a toustovačů. Když chcete své potenciální lásce nabídnout jízdu na ramenou, je důležité, abyste si před tím mákli v posilce, nebo budete vypadat jako slaboch. Jděte za tímhle týpkem pro více profi rad.

Když máte v krvi pár éček, možná vás přestane zajímat, jestli vám nečumí prso ven. Pokud vám to druhý den nebude vadit, tak jste v poho. Když se vám začne zvedat kufr, klidně se vyzvracejte. Nebojte se zvracet kdykoliv, kdekoliv a na kohokoliv. Pokud vás začnou srát boty na nohou, udělejte si z nich pohár na pití. Pokud vás začne srát celá ta akce, prostě si s kamarády zahrajte medžiky. Jsem si celkem jistej, že si ten týpek pochcal kaťata, má tam mokrou skvrnu.

Rád bych vám řekl, co se děje tady, ale nemám ani jedno malé zasrané ponětí. Pokud máte ucpané dutiny, asi není správný čas chodit ven. Myslím, že tenhle týpek žije v dokonalé harmonii. Prostě se před akcí pořádně vyspal, snědl svou snídani, pak si dal nějakou tu drogu a teď se tomu poddává. Pokud v průběhu akce spadnete na hlavu, vůbec to neva, protože hlava obsahuje jen váš mozek.

Překlad: Roman1211 www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

V 1:22 neříká "zahrajte si medžiky" ale Yu-Gi-Oh!

10

Odpovědět

slusna parbicka:)

40

Odpovědět

zajimalo by me proc se mi ten komentar zobrazil 2x a rovnou rikam ze jsem na zadne party nebyl a nic v sobe nemam:)

21

Odpovědět

slusna parbicka:)

10

Odpovědět

Sakra, na kolika akcích jsem musel takhle vypadat. No, základní poučka: sluneční brýle, voda a tma. :-D

80

Odpovědět

Po shlednutí sem poprvé spal s dívkou a doteď mě z toho bolí zadek.

413

Odpovědět

xD

20