Problémoví psiOzzy Man

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 23
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:174
Počet zobrazení:7 328

Nejlepším přítelem člověka je pes, ale už není úplně jisté, jestli je člověk nejlepším přítelem psa, když ho dokáže přihlásit do soutěže, kde nesmí jíst pamlsky a hrát si s hračkami. Záběry z těchto závodů a pár videí navíc nám již tradičně okomentoval  Ozzy Man.

Přepis titulků

Máme tady Benjiho a ten prostě umí dodržovat pravidla. Vyhýbá se hračkám a pamlskům, aby mohl vyhrát závod. A tady je Shelley, profesionál bez jakýchkoliv pochyb. Teď je Wilsonův čas a ten to má na háku. Vezme si jídlo zadara, rychle si pohraje a pak se vrací pro další žrádlo. Vůbec ho nesere, že je uprostřed závodu. Mrkejte na Raviho, skáče přes první překážku, druhou, třetí, majestátní jak sviň, a zničeho nic začne srát.

Dostane se přes 90 % překážek, ale pak si řekne: "A dost, potřebuju vyhodit nálož!" "Měl jsem obří snídani." A tady přichází člověk, aby to uklidil. Typický člověk. Stevoš přišel na nejlepší způsob, jak vyhrát, a sice být tím největší šmejdem.

To byl fakt solidní žduchanec. A už běží k lidem: "Já jsem vítěz, však jste to viděli." "Kde jsou moje piškoty, čuramedáni?" Wilson mezitím sežral jen polovinu věcí ze švédského stolu nazvaného "Sežer, co můžeš!" Ne všichni psi rádi chytají jídlo. Ellie si ho radši nechává na čele. Tak to prostě dělá, potom to pustí na zem a pak to teprv sní.

Její brácha ji popichuje: "Proč to prostě nechytneš? Je to brnkačka." Ona řekne: "Ne, já to dělám takhle." "Musí mě to trefit do ksichtu a pak to spadne na zem." "Nevěřím žádnému jídlu, které se nedotklo země." A mrkejte na tohoto fráju, absolutně porušuje pravidla silničního provozu. Psi by prostě neměli řídit. Kdyby ho zastavili policajti, tak jen řekne: "Srát na vás, nebudu dělat nic, co mi řeknete."

A Wilson je v cíli. Snědl toho tolik, že je nacpanej, jak Babišova peněženka. Ale stejně si zaslouží potlesk a podrbání na bříšku. Já jsem potížista, nikdy jsem si na nic nehrál. Dělám věci po svém a nikdy toho nenechám. Překlad: Roman1211 www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

tak neskutocne trapne, ze sa hanbim aj zanho

241

Odpovědět

Nacpanej jak Babišova peneženka :D :D Ale náhodou Babiš je fajn, môžte byť radi, že máte takého super slováka ;)

744

Odpovědět

Jasně, souhlasím, nechcete ho náhodou zpátky? Škoda na nás plýtvat takovou osobností, rádi vám ho vrátíme. Klidně navrch přihodíme i Okamuru a Zemana, balení tři v jednom a to zcela zdarma, no neberte to! :-D

637