Promyka vs. lviOzzy Man

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 23
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:131
Počet zobrazení:8 118

Lev byl vždy považován za krále zvířat a všechna zvířata jsou si toho dobře vědoma, jenže ne všichni jsou s tímto faktem spokojení. V dnešním videu uvidíme promyku, což je šelma ze stejné čeledi jako třeba mangusta, která se bude pokoušet tento titul lvům vzít, Ozzy Man byl samozřejmě u toho.

Přepis titulků

Máme tu promyku, která je obklopena lvy a dotěrnými supy. Řve jako maniak a snaží se uniknout, zlý Simba jde po ní. Stoupl jí na ocas. Promyka řve: "Slez ze mě, dřív jsi býval hodnej hoch, teď je z tebe zmrdpíč." Rychle skočí do bezpečí domova. Lvi říkají: "To je ale nezdvořilá promyka. " "Co prosím?

To mluvíš o mně, ty zmrdpíči?" "Mohla bys mi přestat takhle nadávat, je to fakt nechutná kombinace slov." "Fakt jo, ty zmrdpíči?" Zlý Simba potřebuje obejmout, říká: "Tahle promyka mě šikanuje." "Já šikanuju tebe? To je teda pěkná hromada sraček. Měl by sis založit facebookové zpravodajství, fakt že jo. Nemůžeš mi dupnout na ocas a pak se divit, že na tebe vyjedu, ledaže bys byl zmrdpíč." Sledujte reakci toho lva, chce, aby to někdo zcenzuroval.

Cítí se velmi dotčeně. Ale promyce je to putna, vlastně ještě zdvojnásobí rychlost útoku. Opustí svou skrýš a dál utápí lva svým znepokojujícím jazykem. "Tvoje máma byla roztažnožka a tvůj otec debžo. Vlastně pocházíš z velkého rodu zasraných zbabělců. Jsi geneticky přizpůsoben lovu zeber, ale stejně si dovolíš na promyku. Jsi jen zasraná fraška, jenom vtip. Celá zvířecí říše si o tobě myslí, že jsi slaboch."

Je fakt těžké to sledovat. Promyka se snaží vyhrát slovním K.O. Lev přešel do obranné pózy. Promyka jen křičí: "To tvoje zmrdpíčovství tě musí sžírat! To tvoje zmrdpíčovství tě musí sžírat! To tvoje zmrdpíčovství tě musí sžírat!" Je jisté, že lev brzy zkolabuje kvůli psychickému vyčerpání. Slova jsou zbraně, nejsmrtelnější zbraně na...

Au, promyka dostala přímo na kokos, to muselo bolet. Vypadá celkem nakrknutě. No jo, vrací se zpět do skrýše, chytrý tah, fakt chytrý. Překlad: Roman1211 www.videacesky.cz

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Pobavilo více než jindy.
I s malým kašpárkem…

42

Odpovědět

odpad

225

Odpovědět

Těší ma :-)

232

Odpovědět

+upratovačkateba tesi takyto odpad, no mna nie, mam rad inteligentny humor, ale ten nie je pre kazdeho

09