Rodiče versus schodyOzzy Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 23
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:60
Počet zobrazení:5 707

Jak asi dopadne nevyrovnaný zápas mezi opilými rodiči a nekonečnými schody za účasti domácí kamery? Nechte se překvapit ve videu od Ozzy Mana z loňského léta.

Poznámka:
Swing state neboli kolísavý stát je označení pro stát USA, který má tradičně a historicky vyrovnanou podporu obyvatelstva ve volbě politických zástupců rozloženou mezi demokratickou a republikánskou stranou.

Přepis titulků

Vítejte na schodech, máme tu rodiče, co jdou ze Suzaniných padesátin a ještě to nechtěj zabalit. Táta si nese dvě coly s rumem do domácího kina. Máma si dala do hlavy! Opakovanej záběr. Na chodbě ještě vypadá docela stabilně, ale jak stoupne na první schod, začnou všechny potíže.

Noha vypoví službu, klopýtne a bum! Zeď je v pohodě, říká: Sice seš na plech, ale jistím to. Máma vlastně vyhrála, už je na třetím schodu. To mně poser záda! Táta dole! Táta dole! Potřebuje pomoct. Ale nejlíp ne od mámy, zasekla se paralyzovaná koktejlama s vodkou.

Ale v klidu, táta se vrací na scénu, už vstal! Kurva, to je vazba! Spustil režim šelmy. Nandává to prvnímu schodu, druhýmu. Zastávka v boxech u mámy a kouká dolů. Nedělej to, ještě dostaneš závrať, kámo. To je od něho pěkný, chce pomoct dámě. Bere ji za ruku, ne!

Ukradl jí drink! Z táty se vyklubal hajzl! Na chvilku mě napadlo, že to video dám do kompilace Hodný lidi. Říkal jsem si: Neopominout nikoho, ani ženu. V lásce jsem fakt naivní. Jako by vzal muchomůrku v Mario Kart. A ještě zrychluje. Nazdar bazar, lásko má!

Ne, ne, počkej. Zastavil se, teď na to musí opatrně. Jedna cesta vede k vykoupení, druhá k rozvodu. Zvol si svůj osud. Ty vole, pojď, mámo. Zábradlí, máš ho! To je velká chvíle. Čtvrtej schod. Pátej schod.

Ano! Ne! Ty schody jsou jak swing state, rozhoduje poslední minuta! Je konec, nedá se svítit. Táta je smířenej a už s tím nehodlá moc dělat. Tak ne, vrací se ji zkontrolovat. Já na něj přitom nadával, ale vybral si cestu vykoupení. Není to takovej hajzlík, chce si prostě jenom dát colu s rumem v domácím kině.

Tak pojď, zlato, říkalas, že se podíváme na druhou sérii Mandalorianu. Ona křičí: Hvězdný války jsou blbost! Ale Impérium vrací úder se ti líbilo, u toho jsi neusla. Prostě mě nech na chodbě! - Seš si jistá? - Jo! Tak jo, mrknu na jeden díl Mandalorianu, zakřič, když budeš něco potřebovat, jo?

Tohle video je jízda na horské dráze s nadupanou hladinou adrenalinu. Je to pandemickej letní trhák. Rozhodně napínavý jak dokumentární seriály na Netflixu. Schody. Jo, deset z deseti. Překlad: Lukkul www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

:D Tak tohle nemá chybu. Nejlepší jak jí vzal to pití. Třeba je to gantelman, nechtěl aby se jí to rozlilo... ;-)

140