RodičovstvíOzzy Man

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 23
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:62
Počet zobrazení:3 694

Dnes se podíváme na jedno z nejtěžších povolání na světě.

Přepis titulků

Už jsem otcem 10 týdnů a přistihl jsem se při sledování spousty videí o rodičovství. Tahle děcka říkají: "Mami, ty se snažíš spát? Proč bys to dělala, spát můžeš po smrti, pojď si hrát, udělej ten vtipnej hlas jako vždycky." Jako rodič se stanete velmi ochranitelským k vašim potomkům. Tenhle zasranej člověk má zasraného psa, který zaútočil na kotě, jeho máma je poblíž a křičí: "Vypadni kurva od mého děcka." Pes říká: "Klídek."

A ona se mu pokusí ukousnout ksicht. Tahle máma říká: "Tak to ne ne, ještě nechodíme na silnici, drž se dál od těch jedoucích věcí." Ta odvádí lepší práci než většina lidí. Tohle je jedna z těch rodin, co neuznává antikoncepci. Tahle máma prostě tlačí jedno dítě za druhým a ani neví, jak se to děje. Ale odvádí dobrou práci, říká: "Nechte svou sestru nasednout, nebuďte mamrdi." Tady máme lidskou rodinu v jejím přirozeném prostředí. Tohle dítě chce udělat stoj na hlavě, ale posere to.

Naštěstí lidé umí rychle zareagovat, když je to potřeba. Tohle mimčo říká: "Mami, drž mě, prosím. Musíš mě držet na rameni, jo, takhle je to skvělý. Mám reflux, nikdy mě nedávej dolů. Tohle dítě už se chce osamostatnit: "Mami, mami, sleduj mě, už tě nepotřebuju, skončili jsme." No jo, o tam máma nechce nic slyšet. Tenhle táta není moc dobrý ve věnování pozornosti.

Jeho dítě křičí: "Tati, tati, tati, dívej, jak dělám triky, tati, tati, hej tati, umím otočku, tati, tati, Tite, podívej se na mě, buď na mě pyšnej, no tak. Mohl bys na mě být kurva pyšnej?" Zpět k ledním medvědům, myslím, že je fajn mít dvě děti. Můžete je nechat se pošťuchovat, zatímco si v klidu můžete schrupnout. Občas řeknete: "No tak, opatrně, buďte opatrní."

Ne, ani si neumím představit, že bych měl dvě děti. Tady máme tátu na rodičovské dovolené, chrání své mládě svým pivním mozolem. Je tam dost teplo. Teď uviděl kámoše: "Jak se daří tvému dítěti?" "Dobře, tady je, nevypadá úplně jako já?" "To teda vypadá, má tvůj zobák. A jak se má žena?" "No maká dost tvrdě, aby domů donesla ňákou tu slaninu." O tyhle děcka je dobře postaráno.

Tohle vypadá jako ty děcka, co odmítají vyrůst. Říká: "Mami, nech mě vejít zpět do vaku, vlezu se tam, no tak. Vrať mi zpět můj pokoj, je tu ještě nějaké mléko?" A je tam, ten už se z jejího sklepa neodstěhuje. Ona říká: "Musíš platit nájem, pomoct nám platit účty." On na to: "Promiň, dveře jsou zavřené, neslyším tě, můžeš přijít jindy?" A je to, máma je vzhůru, je připravena proměnit se v prolézačku, v mlékárnu, taky je připravena být posrána, pochcána a bůhvíco všechno.

Překlad: Roman1211 www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Co se týče popisku videa, tak Bill Burr - Nejtěžší práce na světě

00