Smrt krásných škopkůOzzy Man

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 23
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:112
Počet zobrazení:5 128

Ozzy Man většinou komentuje vtipná videa, ale toto je výjimka, která má nádech smutku a hořkosti.

Přepis titulků

Tenhle týpek chce dokázat něco úžasného, Lidská rasa byla na Měsíci, vytvořili jsme léky a Studentskou pečeť, on chce taky zanechat svůj odkaz, ale posral to. Totálně to posral. Jeho kámoši na to budou vzpomínat a řeknou: "Ten den jsme ztratili dost dobrých piv." Týpek říká: "Seru na vás, hoši, jedu si na párty na skejtu. Za pět minut su tam." Ale nebude, právě upustil pivo pro všechny. On a jeho kámoši musí doufat, že na párty mají pivo navíc, nebo budou muset pít společný punč z mísy, což je riskantní, strýček Ozzy Man to nedoporučuje.

Používat bankomat po pár pivech je obtížné, docela s tím zápasí a právě zabil pivo, které mu střelilo do ksichtu. Osvěžující paleta plná piva a právě dorazila do destinace V píči. Žádný podpis není potřeba, kámoš na něj: "Cos to zas udělal?" Tady je další poslíček, jeho první den v práci, je z toho nadšenej, ale najednou se to změnilo v jeho poslední den v práci.

Radši kurňa zdrhej, prostě zdrhej. Tenhle frajer je nadšený, že pojede na lodi, ale bude to muset být bez piva. Šmankote, rád bych nadhodil klasický meme. Toto video obsahuje drastické záběry, sledovat jen na vlastní nebezpečí. Je to naprostej masakr, to pivo nemělo žádnou šanci. Ten zmetek mu dal ještě jednu ránu pro jistotu a tento mladý soudek pomalu krvácí na podlahu. Tenhle řidič ještěrky se rozhodl vyhlásit válku pivu.

Takové nehorázné škody vedou k celosvětovým konfliktům. Rusáci, Číňani, Amíci, ti všichni se do toho zapojí. Je to naprosto zvrácené. Překlad: Roman1211 www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

:´(

52

Odpovědět

Typek na lodce mel ten nejsmutnejsi vyraz co jsem dneska vydel. Chudak snad mu nekdo podal nove:)

185

Odpovědět

Co na tom chceš dělit? :)

112

Odpovědět

+El DiaboloŽe jsi pič**!!

110

Odpovědět

Sorry, dnes ode mě jen 2 hvězdy.
Měli byste varovat předem před horory.

152

Odpovědět

Je tam omezení od 18 let a upozornění v popisku, co ještě bys chtěl? :-D

192

Odpovědět

+Xardass"Nádech smutku a hořkosti." - Tohle mě jako mělo varovat? :-) To už fakt radši ta pečená koťátka.

62

Odpovědět

tyzden som tu nebol, a hned prve mi vyskoci, tento trapny z**d

027