Koala vs. koalaOzzy Man

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 23
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:99
Počet zobrazení:5 458

Dnes se ve videu od Ozzy mana utkají dva zástupci živočicha typického jen pro Austrálii. Člověk by si pomyslel, že mají dostatek mozkových buněk jen na žvýkání eukalyptu, ale zdá se, že je v nich mnohem víc.

Přepis titulků

Kurva jo, mí oblíbení bastardi, vítejte u dnešního souboje na jihu Austrálie. Máme tu Mrkáčka Billa proti koale Karamelce. Dvě ikony, které mají naprosto čistý štít. Mrkáček to chce skoncovat rychle. Přimáčkl Karamelku k zemi. Ale Karamelka řve: "To se ti nepovede, kámo." Drápne ho a kopne, ale dostává facana přímo do palice.

Koaly naštěstí od narození nemají mozek v pořádku, takže to není ani problém. Ale jó, je v poho. Karamelka se osvobodí, trochu zapracuje nožkama, ale pak se do sebe zase opřou. Jsou jako dva australští sumo bojovníci. Mezitím se tu objeví motorka, která vypadá jako transformer. Fakt divný. No nic, zpět k zápasu...

Tak ne, máme tu palubovku. To je v poho, můžu komentovat i palubovku. Můžeme vidět, že je totálně zaprášená, někdo se to snažil setřít rukou, ale tady je jasně potřeba mokrý hadřík, do prdele práce. Zpět k zápasu, oni snad usnuli. Fakt že usnuli, ne, moment, jsou vzhůru, ne, zase spí. Ti malí bastardi mají asi narkolepsii. Takže teď jsou určitě vzhůru, jsou vzhůru. Karamelka se snažila zaškrtit Mrkáčka, tohle je fakt napínavý.

Severní polokoule se může jít vysrat se svými Vánocemi na sněhu. Tohle je lepší. Dostane se Mrkáček z jejího sevření, nebo se bude muset vzdát? No tak, bojuj, chlape, do toho. A je to tu. Kope kolem a osvobodil se. Otáčí se, ale je naprosto vyčerpaný. A jde zase k zemi, pak říká: "Seru na to, jdu domů." "Konečně si chci dát pivko."

Viděli jste to? Ten úskok, to bylo pohotové jak sviňa. A zase tu máme palubovku, no jo. Tady máme poštu, která měla být poslána. Mám pocit, že kameraman pomalu omdlévá vzrušením. Stejně jako já za pět vteřin. Překlad: Roman1211 www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ozzy Man je TOP!!!!!!

30

Odpovědět

Spíš než Transformera mi připomíná Bezzubku...

180

Odpovědět

cim dal horse a horse

27

Odpovědět

súhlas, čistá esencia trápnosti

60

Odpovědět