Televizní nezdaryOzzy Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 23
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:78
Počet zobrazení:4 183
I v přímém přenosu se často stane něco nečekaného a nechtěného.

Přepis titulků

Přímý přenos v televizi. Můj oblíbený vynález. Ne kvůli šíření informací, ale protože se to kdykoliv může posrat. Ať už jde o radost ze zachycení primitivní grotesky, nebo když se v pořadu o vaření něco zvrtne a všichni dělají, že se nic neděje. Miluju to! Všechny ty podělávky miluju! Co ten týpek plánoval?

Zatáhni za řídítka, nadzvedni přední kolo! Možná měl ten náraz do obrubníku v plánu. Je rychlejší spadnout a zvednout se než to celé objíždět. Tenhle týpek má velkou příležitost. Dělá rozhovor se skupinou plavců. Pokud si nedá pozor, tak se přímo před nimi utopí, což by bylo poetické. Snaží se rozhovor dokončit, ale teď už to nepůjde. Stojí až nepříjemně blízko té borky, selhává mu vybavení.

Ona se zaklání a čeká, až bude hotový. Ve studiu si říkají: „Sorry, ale neslyšíme tě, Mikeu. Ale je to super příběh a jsi cenným členem našeho týmu.“ „Jo, že v těch uplých šatičkách můžu zatwerkovat. Připravte se na předpřipravené selhání mé garderóby! Hele, jak jsou jsou z té prdele všichni nadšení! Skandují: „Viděli jsme tvou řiť! Dej mu přičichnout!“ On to zase zakryje a vše je v pořádku.

Kriste pane, jsme my to ale primitivní druh. Tady je papoušek se super historkou. Říká: „Přestaň už s tou depkou! Radši mě nech vyprávět o mých dobrodružstvích! Jo, dej mi ten mikrák! Dík! Hej! Ne! Do prdele! Netahej mě pryč!“ Tohle vypadá na super nápad. Ale je tam hmyz.

Potřebuje vypadnout. Proběhla tam infiltrace hmyzem. Jednoho má na ksichtu a totálně jí z něho hrábne. Zalez do tanku, přiznej porážku a zkus zemřít se ctí. Pokud se nejmenujete Irwin, netahejte do přímého přenosu plazy. Ne každý to zvládne. Vážně, někdo přijde o prst, o palec nebo o genitál. A pak to nebude pěkné.

Když jsme u genitálií, jde poznat, když na ně někdo myslí. Podvědomí vždycky nakonec probublá na povrch. Tenhle týpek je určitě skvělý sportovní komentátor, ale taky je to skvělý umělec. Tohle je hluboký a drsný umělecký počin. Líbí se mi stejně jako obrazy od Pabla Picassa. Je to abstraktní, ale dá se v tom najít. A taky je to hezky barevné. Tady je další umělecké dílo, které se poprvé představí veřejnosti.

Jo, tohle je hledaná osoba. Nemyslím, že to ten reportér viděl předem. I pro něj je to premiéra. Ale nenechá se odradit a začne detailně popisovat to, co vidí. Dobře on, že k tomu přistoupil s otevřenou myslí. Jo, dobře on. A hele, to je ten chlápek! Někdo ho viděl! A ten obrázek není až tak špatný. Vlastně už se nejedná o nezdar a fail, ale o naprostý úspěch!

Neměli byste něčí práci hodnotit moc brzy. Časem se z toho totiž může vyklubat mistrovské dílo. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

koho zajímá taky jen ten náhled tak 1:05, není zač

20