TrampolínyOzzy Man

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 23
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:49
Počet zobrazení:5 523

Tentokrát se Ozzy Man zaměřil na trampolíny a v tomto videu představuje výběr nejzajímavějších videí s trampolínami z celého světa.

 

Přepis titulků

Vítejte, legendy z daleka, dneska se kouknem na vrchlatej svět trampolín. Chtěl jsem začít závodním skákáním, protože víme, že se to může kdykoli posrat. Užijem si ladný salta, dokud můžem. Naprostá dokonalost. Tady se baví pračka, mrkejte na tu rovnováhu a preciznost, tak šťastnej hajzlík to je.

Nikdy bych neřekl, že mě rozveselí těžkopádný spotřebiče, co se baví. Ale fakt jo, teď přidává, kurva drát, to je ohromný! Připadá mi to jako ty Aardman animace, ale už jde dolů. Video s kozama zahájeno. Kouknem na to, jak se lidi nechávají unášet pružinama a gravitací. Mamka měla pravdu v roce 1996, trampošky jsou stroje smrti. Parafrázuju strýce Rogera: Do háje! Dobrej postřeh! Přesně na tohle je starší sourozenec.

Krásná pomalá roznožka k horizontu, krajina, jinak Matka příroda, je prozatím potěšena. Mokrá trampolína? Splněno. Blízko kraje bazénu? Splněno. Neschopnej salta vzad? Splněno. Třikrát splněno. Proč lidi nemůžou skákat a plavat zvlášť?

Hádejte, co vypadá jako supr nápad, ale není. Tohle. Tady se nic moc neděje, jenom alkohol, nějakej olej a pár zařízlejch plavek, možná to je párty v kostýmech na téma zařízlý plavky. Dívejte na toho kytaristu, jak jede nějaký hustý sólo, vidíte, jak tomu dává, vykuk. Fotograf míří svým 24 až 70 milimetrovým pérem, teda objektivem, přímo na vagínu.

Jak si to užívá! Miluje tuhle práci. Tady ty lišky jsou šťastný jak ta pračka: Serem na tunely, takhle se dostanem do farmy strýčka Donalda. Dáme tam trampolíny, zhoupnem se přes plot a bum! Bude královská hostina! Tahle ovce chce dát salto vzad: Tak pojď, Maruš, to dáš!

Vyser se na škarohlídy! Už to skoro bylo! Sakra, sledujou mě lidi, hlavně neměj trému a trénuj dál! Tenhle týpek cvičí krasobruslařský skoky a nasere si do trenek, když na trampolíně uvidí hada. Ten říká: Co je?

Chci skákat s tebou, můžem vyhrát zlato na zimní olympiádě! Hej, Time, vrať se,! nebuď posera a pojď sem! Ta trampolína z videa o zákeřným počasí se furt valí! Neuvěřitelný! Jako trampolíny jsou budoucnost leteckýho průmyslu. I když jezdíte BMX závodně, nepřijde mi to jako dobrej nápad. Jo, není.

Vím, že Susan je arogantní, ale nezaslouží si kolem do ksichtu. Skončíme ve velkým stylu, tak to dělám já, jdeme na pravý svobodný sever s kanadskýma trampolínama. Souběžný skoky se saltem vzad na lyžích Paráda! Ale ne! Druhej lyžař to totálně posral! Měl po té rampě vyjet, ne do ní narazit. Doufám, že tohle není festival, co propaguje trampolíny jako bezpečný a prospěšný.

Po výzkumu tohoto tématu si myslím, že trampolíny se nemají s ničím kombinovat. Je v pohodě. Trampolína je jako toaletní papír, nenechte se unést, nepotřebuje inovace nebo vylepšení, prostě si vyhodit z kopýtka, to je celý. Překlad: Lukkul www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Menší poznámka k překladu - "to go tits up" znamená v podstatě "pokazit, podělat se", podobně jako např. "to go pear-shaped" nebo "to go south"

10

Odpovědět

Souhlas, i to parafrázování Haiyaa od Rogera bych asi trochu dovysvětlil, nebo doslově přeložil. Pod slovem Hajá si asi většina představí něco pozitivního, ale opak je pravdou :-D

00

Odpovědět

+RobbbDíky moc za poznámky, už je oboje opravené :)

10

Odpovědět

Nic si nenalhávejme, všichni jsme na to video kvůli náhledu! Kdo by taky nechtěl vidět pračku, jak dovádí na trampolíně! :D

120

Odpovědět

Vůbec jsem si té pračky nevšiml a to si srandu nedělám..

13

Odpovědět

Kobylí.

00

Odpovědět

1:20

20