Vosa vs. pavoukOzzy Man

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 23
72 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:91
Počet zobrazení:4 948

V dnešním souboji se utkají dva zástupci nejnenáviděnějších druhů hmyzu: drzá vosa a šílený pavouk.

Přepis titulků

Mrkejte na tu vosu, vypadá to, že si kope díru. Je skvělé vidět vosu, co má koníčka. Už jsme viděli spousty vos, které se v životě věnovaly jen trápení dětí. Zasranej pavouk, vypadající jak živej nanuk, vyskočil odnikud. Vosa se musí připravit na bitku. Pavouk začne vyšilovat a pak si procvičí bicáky. Říká: "Přijď si pro jednu, jen si přijď." Vosa se dnes nechtěla prát.

"Pojď si pro jednu." Vosa říká: "Jen jsem si chtěla vykopat díru." A už zase vyšiluje, nemůže uvěřit, že se mu někdo chtěl vloupat do kinosálu, když sledoval Šarlotinu pavučinku. Vosa teď vrací úder a vykoupe tomu šmejdovi držku v písku. Ještě si rozmýšlí, co udělá dál a rozhodne se pro útěk. Právě se smotal do kuličky, aby valil z kopce co nejrychleji.

Tuto taktiku také můžete použít, pokud žijete v San Franciscu nebo v Bathu v Anglii, v Modrých horách, prostě kde jsou kopce. Pokud vám někdo dá pořádnou nakládačku, prostě se smotejte do kuličky a dokulte se k sobě do postele. Je to nejlepší způsob, jak se vyhnout prohře a poškození mozku. TOP ZÁBĚRY ZE ZÁPASU Není jisté, jestli se vosa nevinně oddávala novému koníčku, nebo jestli se snažila vloupat do baráku, pavouk ji ale viděl jako hrozbu, tak vyletěl z kůže a reagoval jako čulibrk, protože nemá ponětí, jak se prát.

Vosa to hned poznala, a tak s ním hodila do písku jak s pytlem sraček. Pak jsme mohli vidět jeden z nejlepších útěků. Pavouk se nám proměnil v Transformera. Ani ho nesral ten barák, říká: "Ať si to ta vosa nechá, může mít kinosál, může mít Blu-ray Šarlotiny pavučinky. Já si postavím dům na předměstí, tam to bude bezkonfliktní."

Překlad: Roman1211 www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

pavouk neni hmyz....

00

Odpovědět

To si tak sedíte pod dunou a najednou se k vám přikutálí tohle. Zlatý Česko :D

10

Odpovědět

Já být tím pavoukem, tak taky zdrhám, protože ta vosa po něm šla cíleně (a pavouk to moc dobře věděl) ... potřebovala totiž naklást vajíčko, ze kterého se vylíhne larva, která si pak dá pavouka k "obědu" pěkně zevnitř. No a řekněte, kdo z vás bych chtěl být zaživa sežrán zevnitř?

111

Odpovědět

zacinam mat podozrenie, ze tuto infantilnu blbost ,tu neustale pridavaju, len aby mi pravidelne robili nervy, pokial mi nepraskne vred na zaludku, inac si to neviem vysvetlit

218

Odpovědět

Je to tak, budu to překládat do mé, nebo do tvé smrti. :D

181

Odpovědět

+Roman1211sem v puli zivota, tak hadam ten aussie z**d chcipne skor

05

Odpovědět

+Roman1211Sakra to je příběh, snad se dočkáme zfilmování :)

20

Odpovědět

sakra ti sou tak rychlí že je stíhám sledovat jen když stojí :D

60