Yanet Garcia a mexické počasíOzzy Man

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 23
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:231
Počet zobrazení:13 191

Letošního Oscara za nejlepší snímek dostal film Tvář vody od mexického režiséra Guillerma del Tora. Ozzy Man má k této zemi zvláštní vztah a v dnešním videu se nám to pokusí vlastními slovy vysvětlit.

Přepis titulků

Nedávno jsem objevil svůj zájem o mexické počasí. Vůbec nevím, čím to... Kurva práce do prdele. Je prostě dobré se něco dozvědět o jiných kulturách. A třeba srážky... No možná nevím, co Yanet Garcia říká, ale skoro vůbec mi to neva. Vůbec mi nevadí těch 33 stupňů a 56 procent. Ty základy chápu. Chápu základy a to mi stačí.

Minima, maxima, nočí. Vše v cajku, tu máme blesky, tady zase déšť, nezáleží na... Nezáleží na tom, je to v poho. I kdybych uměl španělsky a řekla by mi, že se blíží vlna tsunami, tak bych jen řekl: "A co jako?" "To nějak přežiju, buď v klidu, mám někde šnorchl." Mohla by mi říct, že změny klimatu... No kurva. ...že jsou skutečné, řekl bych: "Co mám dělat?"

Mohla by říct: "Sežeňte si hromadu konzerv, udělejte si zásobu hajzlpapíru, ochraňte svou rodinu." Já bych se do toho vrhnul po hlavě, přiměla by mě vzít apokalypsu s optimistickými vyhlídkami. Nicméně, zpět k počasí v Austrálii. Trochu nám sprchne v Sydney a je tu i možnost bouřky v Canbeře. No jo, všem je to u prdele. Překlad: Roman1211 www.videacesky.cz

Komentáře (43)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nejslabší Ozzy Man co tady kdy byl, ale zase první video co jsem si pustil 3x za sebou

170

Odpovědět

Nádherné vlasy.

31

Odpovědět

im simple man

90

Odpovědět

Ja bych tu rosničku š*kal, zadek nezadek

56

Odpovědět

Pro mě naprosto tuctové děvče s netuctově nehezkým umělákem. Je to španělská Amerika.. nad přirozeností něčeho takového netřeba přemýšlet. USA má zas oblibu ve zvětšování horních partií.. ale tak, proti gustu.
Horší mi přijdou ty nadiktované pohyby.. úmyslné cílení pokřivující společnost.

610

Odpovědět

Až ke konci sem si všiml titulků :D :D

224

Odpovědět

Aspoň někdo.

444

Odpovědět

Ono to není p***l jako p***l je o tom, že některá ma krásnej kulatej pevnej a jiný se to klepe jak rosol a když to zmáčkneš vypadá to jak pomeranč. A nejhorší je, že ten pomeranč maj už i dvacítky.

88

Odpovědět

Som zvedavý, či ma ten zadok prirodzený.
Ak by aj drepovala, zadok by sa jej guľatel a bol prirodzene rovnomerný zo stehnami. Ona ho má neprirodzene dlhý, je to vidieť v 0:36. Plus ma tenké, slabé ruky čo znamená, že necvičí... a teda nedrepuje.

49

Odpovědět

Odpovědět

Já zase moc nechápu, jak může tohle někdo nazvat velkou prdelí...

174

Odpovědět

Moc nechápu tuhle módu velkých pozadí. A jak to může být pro někoho sexy. Vždyť není nic hezčího než pěkný, malý zadeček!

1634

Odpovědět

Co je těžkého na tom pochopit, že různí lidé mohou mít odlišný vkus?

433

Odpovědět

Mě se zdá, že všichni nějak zapomněli. Ještě pár let zpátky se každá holka ptala jestli nemá moc velkej zadek a najednou je to sexy .. :D
A preference mužů jako by se změnily s trendem.
Zvláštní no ne?

140

Odpovědět

+erorrekVelký zadky byly v módě vždycky, co písnička Baby got back z 90. let? Jenže není velkej zadek jako velkej zadek...

110

Odpovědět

+erorrekMožná je to i tím, že není velký zadek jako velký zadek... A to že se ptali ještě neznačí, že to většině mužů nebylo šumák ;)

30

Odpovědět

+erorrekŽenský se pořád ptaj, jestli nemaj velkej zadek, na tom se nic nezměnilo. A chlapi mají taky pořád stejné preference, tzn. každý svoje individuální. Změnilo se možná tak to, že se teplým návrhářům nedaří tak jako dřív protlačovat v médiích klučičí postavu jako ideál ženské krásy.

110

Odpovědět

Řekl bych, že tu trochu utíká ta podstata:-).

Přece nejde jen o zadek.. Jde hlavně o to, jakým stylem tvoří linii s tím zbytkem;-)

51

Odpovědět

Pre toto "nemam rad" kocky v pocasi. :-)
Ak si taku predpoved pozriem, mam z nej houbeles, lebo si nepamatam, o com tam tocila. :DDD
Pocasie by malo mat maximalne obsaznu grafiku a komentar. :-)
A ju treba vyuzit niekde inde. ;-)

121

Odpovědět

Máš smartfón voe.

50

Odpovědět

No, nevím, nějak mě velký p****e neberou.

920

Odpovědět

A je to tu zase – co je na krásném jadrném českém slově "p***l" špatného?
Na čem sedáváte vy, zpruzený sluníčka, že to musíte okamžitě vyhvězdičkovat?
Se z té přehnané korektnosti posesouváme dohněda.

2716

Odpovědět

+mykanecpredsa na dolnej časti tela v zadu úrovni pod bruchom... medzi nohami použiť nemôžeš.. mohlo by sa to dotknúť ľudí, ktorých súčasť niesú nohy... bez nôh je nekorektné, pretože tak poukazuješ na to, že človek bez nôh je neúplny... takže ešte raz... sedíš na dolnej časti tela v zadu na úrovni pod bruchom :)

51

Odpovědět

+mykanecNěkdo napíše p***l, někdo p***l, já bych třeba napsal zadek. Představ si, že jsme každý jiný a každý byl jinak vychován - někdo dlaždičem, někdo vysokoškolákem, který ale třeba byl větší blb, než ten dlaždič. No a co. Kdybys nebyl penis, nebylo by pro Tebe tak těžké to pochopit, ty zpruzený mráčku.

162

Odpovědět

+HPTen 'penis' si laskavě nechej domů před zrcadlo.

18

Odpovědět

pro "ehm (anonym)" a "HP (anonym)"
asi drobné nepochopení — já si stěžoval na to, že mi redakční systém okamžitě po odeslání komentu dotčené slovo 'vyhvězdičkoval'.
Slovo jako takové mi žádné nevadí, vadí mi cizí určování/nařizování/zásahy jak se mám správně vyjadřovat.

25

Odpovědět

+mykanecJejich web, jejich pravidla. V čem je problém ? Třeba je důvodem přehnaná korektnost, jak píšeš. Nebo jakýkoli jiný důvod. Tobě po tom nic není. Proč si nezaložíš vlastní web, kde budou samá jadrná česká slova ? Proč by se vlastně měli řídit podle Tebe ? Co když přijde někdo jiný, podobně sebestředný, ale s opačným názorem ? Bude se všechno řídit podle něj ? Nebo se sejdete, dáte si "kámen, nůžky, papír" a systém se upraví podle toho ? Pro zajímavost - lezeš na ruský web a stěžuješ si, že tam píšou azbukou ?

410

Odpovědět

+HPTohle je scestné, konstruktivní kritika podána rozumnou formou, by podle mě měla být vždy vítaná. Tyhle názory, alá ,,Nelíbí se ti to, tak jdi do ˇprdeleˇ!!,, mě vždy pobaví.

61

Odpovědět

+pav1Opravdu považuješ hlášky jako "zpruzený sluníčka" a "z přehnané korektnosti se posesouváme dohněda" za konstruktivní kritiku podánou rozumnou formou ? Hledej kontext.

21

Odpovědět

+HPNa cenzuru slova ˇprdelˇ je to velmi rozumná kritika...

20

Odpovědět

Jedno selské rčení praví: správnou babu má být za co chytit. Konečně se móda takových postav vrací!

11

Odpovědět

+TuvokSom zvedavý, či ma ten zadok prirodzený.
Ak by aj drepovala, zadok by sa jej guľatel a bol prirodzene rovnomerný zo stehnami. Ona ho má neprirodzene dlhý, je to vidieť v 0:36. Plus ma tenké, slabé ruky čo znamená, že necvičí... a teda nedrepuje.

12

Odpovědět

+efgWow, Šerlog Houmls mezi námi..a člověk nemůže prostě jen dřepovat a necvičit ruce? Neříkám, že je ten zadek 100% přirozený, ale tohle jsou nepřímé důkazy a mě jako dolňáka tato hereze uráží :D

00

Odpovědět

+hoblíkMyslím to tak, že keď robíš drepy, tak si tu činku s rukami na ramenách pridržiavaš. Dávaš silu a energiu aj do rúk. Ona ma rúčky, nie ruky

01

Odpovědět

+efgNa dřepy potřebuješ nutně činky do ruk?

00

Odpovědět

+hoblíkAle samozrejme, možno sa mýlim. Je to iba môj názor

01

Odpovědět

+efgTakže její Instagram je podvod?
https://www.instagram.com/p/BfWnWlmjLQA/
https://www.instagram.com/p/BeYt9IwjY8l/
Čistě ze zvědavosti jsem ji prolistoval a považuji ji za výsledek práce kvalitního chirurga, cvičení a dobře volených vycpávek.

10

Odpovědět

Odpovědět

+-HoNY-na tomto videu je jednozacne vidiet, ze sa jej chirurg seriozne "pohral" s prdelkou
https://www.instagram.com/p/Beo8_N7Df5o/?taken-by=iamyanetgarcia

20

Odpovědět

+efgPresumpce neviny -_-

00

Odpovědět

+Tuvokwow, jako jo, tohle trochu překvapilo i mě, ale jak vidno asi to jde all natural..#gonna.get Schwarzenegger.on.your.ass"

00