Želva vs. holubOzzy Man

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 23
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:81
Počet zobrazení:6 681

Zdá se, že i želva je nebezpečným predátorem, a to hlavně proto, že ji každý podceňuje, což tohoto vražedného tvora dokáže ještě více naštvat. Ozzy Man nám dnes okomentuje případ, kdy se do cesty želvě postavil holub.

Přepis titulků

Je tu smrtelně nebezpečný predátor vyhlížející nějakého tupého holuba. Jedná se o želvu, hledá pořádný dlabanec, přemýšlí o kachně. Holubi ho neberou vážně jako zabijáka. A nemám jim to za zlé, tenhle týpek se nejspíš jen vytahuje... Beru to zpět. Tahle želva je zasranej psychouš. Svatá prostato, tohle bylo děsivější než Čelisti. Stevoš Spielberg by měl udělat film o tomhle, aspoň mě zmiň v titulcích, Steve.

Na místě činu teď máme želvího experta Klóviše Badžese. Říká: "Je to tak, želvy jsou vražedné jak sviňa. Neměli bychom na ně házet špínu. A co si holubi neuvědomují, tak že tohle není vhodné místo na opalování." A sakra, nevím, jestli to je kus holuba, nebo želva. Ale je to fuč, fakt děsivý. Kdo mi to kurva poslal? TO NEJ ZE ZÁPASU Když se ta želva objeví, nikdo z toho není na větvi, ani já.

"A jo, to je prostě ten divňous na párty, budu si od něj držet odstup." Pak natáhne ten svůj dlouhý krk a nechce se pustit ksichtu toho holuba. Na hladině plave peří, to je děsivý obraz. A nejlepší nakonec, což byl rozhovor s Klóvišem Badžesem, jehož jméno jsem přeložil se stoprocentní přesností. Doufám, že tohle pro vás bude varovný případ, když si zase půjdete smočit nohy do vody, dávejte bacha na tyhle nemilosrdné pizdy.

Překlad: Roman1211 www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

hned po videu som klikol na zenu na tyci a nebol som sklamany :D

151

Odpovědět

jop :D sonya blade highkick ftw...

00

Odpovědět

A pak prej je želva pomalá…

52

Odpovědět

trapnost lvl 99999

122