Životy zvířatOzzy Man

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 23
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:112
Počet zobrazení:13 624

Video, které potvrzuje evoluční teorii, aneb zas tak odlišní nejsme.

Přepis titulků

Lidé si myslí, že Austrálie je divná, protože se tu perou klokani na ulici, ale jen se podívejte na ty losy. Mezitím jaguár skočí placáka do místního bazénu. a vyleze i s obědem, má aligátora, na kterém si pochutná. Velryby říkají: "Mohli bychom zabít víc čulibrků, ale není to potřeba, prostě budem pořád jen relaxovat." Je dobré vědět, že sex je záludný pro všechny. Tenhle týpek nemůže najít díru a jeho nálož stříká všude kolem, slečna na něj není příliš tvrdá, v klidu se pase a čte si časopis, všechno v poho.

Pro nový pár je těžké najít společný rytmus. Jsme zpátky v Kanadě a už máme vítěze losí bitky. Říká jako Clint Eastwood: "Vypadni z mýho trávníku." Tady máme klokaní rvačku, vlastně je to kulervačka. Kopání do koulí, jedou prostě parchantí styl. Ti podle pravidel nehrajou, vůbec. Vlastně na něj je trochu naštvaná, teď se v něm probouzí úchyl, líže jí nohu, čuchá jí k zadku, nech ji jít, kámo.

Odlož svého masivního dyka, najdi si nějakého koníčka. Tučňáci jsou nevinní, ať už se na světě stane cokoliv. Ještě furt se snaží přijít na to, jak se chodí. Nemůžete je z ničeho vinit. Mám trochu strach o mopsíky, čím dál míň jim záleží na rodině a spíš se zajímají o auta a materiální statky. Tenhle pes na delfínovi má život zmáknutej.

Stejně jako lidé se ani primáti občas neradi vidí v zrcadle. Občas s vaším ranním účesem prostě nejde nic dělat. Tak tenhle to nevzdává, kdyby měl telefon, tak by počet zpráv, co by jí poslal, hraničil s obtěžováním. Překlad: Roman1211 www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář