Drift z filmu Pacific RimRobot Chicken

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 29
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:438
Počet zobrazení:6 030

Pro ty, kdo nepochopili, jak ve filmu Pacific Rim funguje drift, mají tvůrci Robot Chicken hodně názorné vysvětlení. Golden Girls je americký sitcom z 80. let o čtveřici postarších dam.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Blíží se Kaijuu páté kategorie, všichni piloti ke svým Jaegerům! Napřed spojíme naši mysl pomocí driftu, a pak se vrhneme do boje. - Jasné? - Ani ne. Prostě to zkusíme a budeme doufat, že souboj půjde hladce. To je neuvěřitelné. Mám celý tvůj život před očima! Ty debilní psisko! Nesnáším tě! - Proboha!

Tys týral svého psa? - Sežral mi televizní program. Soustřeď se! To nic, Dave, dělá to každý. - Ale krávy s kloboučkem jsou na svatém Olafovi tradice! - Ty jsi tak blbá, Rose! - Zlatá děvčata? - Drift jde do hloubky, bažante. Počkej, tohle je moje vzpomínka? - Ty jseš úchyl! - Miluju tě! Běž si dát záchodovej sendvič, magore!

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

jít na hajzl se sandwichem, vytřít prkno toustem a pak to sežrat? sorry, ale tvůrci tohoto seriálu nemůžou být psychicky v pořádku :D

640

Odpovědět

Ta holcina po sobe na zachode nesplachuje? To je ale prase...

120

Odpovědět

Zvuk splachování je tam docela dobře slyšet. Ale kdyby nespláchla, byl by ten skeč lepší, to je pravda. :)

61

Odpovědět

+hAnkona druhou stranu ten zvuk, jak ten hajzl vytírá tomu dodáva ten správný šmrnc :D

10

Odpovědět

přesně takové věci mi celou dobu vrtali hlavou, když jsem na to koukal... tak si vybereme nějakého pěkného prsatého/prsatou pilota/pilotku :D :D a taky proč, když už musí bojovat v obřích robotech, proč nemají zbraně(spíše že je mají, ale vytáhnou je až po miliardových škodách :D )... a jak vlastně funguje to ovládání, že na to z nějakého důvodu musí být dva spojeni pomocí myšlenek.... co to má s joystickem společného.... snažím se to dostat z hlavy, asi vezmu svíčku a vypálím si to z hlavy, podle takového filmu by to určitě šlo

153

Odpovědět

Nechci obhajovat ten film, ale spousta odpovědí na tvý otázky v něm byla (Rsp filmové vysvětlení - s reálnými zákony to nemělo nic společnýho, ale tak to u druhu tohohle filmu snad ani nejde čekat že ;-)).
Piloti byli většinou sourozenci nebo tak něco (už si to zas tak nepamatuju) právě aby minimalizovali "takovýhle" myšlenky.
Zbraně neměli protože priorita byla uplátit je k smrti. Jejich krev byla vysoce toxická nebo tak něco (že se tím pak v druhý půlce filmu už neřídili byla věc druhá :-D).
A ovládat ho museli dva protože na jednoho to byla moc velká psychycká zátěž.

91

Odpovědět

+ConnavarTen film trpěl tím, čím trpí všechny tyto akční sračky (tím neříkám, že ten film byl špatný, spíše takový podprůměr). Nejdříve vytvořili nějaké zákony (například, že toho robota musí ovládat 2 lidé) a potom je porušili (když hlavní hrdina toho robota ovládal sám). Takže to, že tam všechno vysvětlili je sice pěkné, ale lepší by bylo, kdyby se toho i drželi.

46

Odpovědět

úchylárna

94

Odpovědět

Zasmial som sa. Škoda len, že to nie je dlhšie :(

392

Odpovědět

to se mi stalo minule

362

Odpovědět

s tvojou mamou ? BANG

1525

Odpovědět

+LeonkoAko často sa ti stáva, že tvoja zadnica žiarli na množstvo sračiek, ktoré ti vychádzajú z huby?

692