Papričková recenze Hearthstone

Thumbnail play icon
57 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:488
Počet zobrazení:6 614

Seriózních recenzí her je plný YouTube. Na kanálu Hot Pepper Gaming však přišli s unikátním konceptem, ve kterém recenzent na začátku sní superpálivou papričku a pak se musí snažit s ohněm v pusem prokousat vlastní recenzí dané hry. V tomto videu recenzuje karetní hru Hearthstone roztomilá Amy Dallen z projektu Geek & Sundry, s kterým jste se u nás na webu už mohli setkat. O hře se toho vlastně moc nedozvíte, ale sledovat útrapy recenzentky, která není zvyklá na pálivé, je k popukání.

Přepis titulků

Překlad: scr00chy www.videacesky.cz Ahoj, já jsem Amy Dallen z Geek & Sundry a tohle je Hot Pepper Gaming! Dnes budu recenzovat Hearthstone od Blizzard Entertainment. Nejdřív ale sním tuhle papričku habanero, což jsem nikdy dřív neudělala, protože nemám ráda pálivé. Takže nevím, co mám čekat. Hurá... Já nechci.

Ale už je pozdě... Jdu na to! PAPRIČKA HABANERO: 100 000 - 350 000 SCOVILLEHO JEDNOTEK Zatím dobrý. ZAJÍMAVOST: PAPRIČKY HABANERO POCHÁZEJÍ Z AMAZONIE, ODKUD SE DOSTALY DO MEXIKA, KDE BYLY KULTIVOVÁNY. JEDNOU JSEM BYL V MEXIKU NA DOVOLENÉ Hearthstone je onlinová karetní hra, neboli digitální CCG... Páni! Tohle je nový zážitek.

Jsem v jednom ohni. Stejně jako v jiných CCG... Můžete si vytvořit vlastní balíček a můžete hrát za hrdiny známé z WoW. Páni... Záporem je, že stejně jako u ostatních CCG... Bože můj! Je to drahé, protože si musíte kupovat balíčky. Dalším záporem je, že je to zábavná hra, a pokud jste dřív hráli WoW a přestali, Hearthstone nehrajte, protože se vám začne stýskat po WoW.

Páni... Celá hořím. Bože můj... Je to velice dobrá a návyková hra. Opravdu se jim povedlo... ...odlišit herní styl jednotlivých hrdinů. Ale každý hrdina může samozřejmě hrát různé typy balíčků.

Je to dynamické a neustále přidávají nový obsah, jelikož je to hit. Má to taky dobrou komunitu. A navíc se nepotýkáte s nadávkami, protože odstranili chat. Takže je to velice robustní a kvalitní hra, ale zároveň jedna hra zabere jen pět minut. Co se to děje?! A máte hodně vtipných blbůstek, které mě baví. Nejvíc se mi líbí, že můžete ničit okolní prostředí.

Bože... Takže... Téhle hře dávám 5 z 5 pálivých papriček. A tomuhle zážitku ze snědení té papričky, který je šílený... No, já asi... Takže téhle papričce...

Téhle hře dávám 5 pálivých papriček z 5. A papričce habanero dávám 7 pálivých papriček z 5. - Děkuju. - Nemáš zač. Nezapomeňte lajkovat, komentovat a přihlásit se k odběru. Sledujte Hot Pepper Gaming a moje videa na Geek & Sundry. Mluvení to zhoršuje! Ve svých videích na Geek & Sundry mluvím o komiksech a nedělám nic takhle nebezpečného.

Ono se to normálně zhoršuje! Proč tohle někdo dělá dobrovolně?

Komentáře (43)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mala zajimavost pro milovniky teto odrudy. K vyslovnosti habanero, v US/UK verzi je to takto ok, ale Spanele rikaji kratce [abanero] ... viz take http://en.wiktionary.org/wiki/habanero#Pronunciation_2

11

Odpovědět

Tvrdit, že je hnusná jak noc je urážka noci.

426

Odpovědět

nevidet cast, kde ji tu papricku, tak bych nevedel jestli sedi na symbianu a proziva jeden orgasmus za druhym nebo ji tak pali pusa

253

Odpovědět

Myslím, že nejsem jediný, koho ta hra naprosto nezajímala a koukal jen na Amy Dallen.

1810

Odpovědět

hmm .. pokud tu není víc pedofilů tak ano jsi ;) však vypadá tak na 12 (a koukal jsem na net vím že jí je přes 20)

10

Odpovědět

Originál je lepší ;-) :-D

http://hystericalliterature.com/

41

Odpovědět

Vážně je jí 12 let nebo se jenom tak chová ?

1111

Odpovědět

Strasne roztomila kocka <3

3613

Odpovědět

ti j**e vsak je hnusna jak noc..

1653

Odpovědět

Tohle děvče že je roztomilé? Vypadá jako učitelka matematiky po přechodu, tu vám tedy moc rád přenechám.

2030

Odpovědět

Nevím proč, ale nejvíc mě zaujalo to triko. Chci ho :-D

192

Odpovědět

Poslední dobou samej nepovedenej pokus co ? :D dejte sem Fergusona nebo zhyňte :D

821

Odpovědět

Tohle to jsou pani :-)
http://www.youtube.com/watch?v=eYNPwHuqWUM

16

Odpovědět

Nechci bejt pes, ale říká CTG-card-trading-game ;)

314

Odpovědět

Neříká, protože nelze obchodovat.
Tudíž se jedná o CCG alias card collecting game ;-)

160

Odpovědět

Kto neochutnal Habanero ťažko pochopí :D

134

Odpovědět

Nabudúce by mohla spraviť recenziu počas análneho sexu. Ani by nemusela meniť slová.
- Neviem, čo mám čakať. Hurá
- Ja nechcem, ale už je neskoro
- Idem na to
- Zatiaľ je to dobré
- Toto je nový zážitok
- Bože môj, páni, wau...

1339

Odpovědět

To je poprvé co ji vidím nesmát se do kamery :P

21

Další