Pes za dolar a za 10 000 dolarů

Thumbnail play icon
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:197
Počet zobrazení:7 049

Představte si, že se vrátíte z obchodu, kde jste si koupili psa za dolar a psa za 10 000 dolarů. Jaký bude rozdíl v designu a ve funkčnosti? Co zvládne jejich hlasové rozpoznávání? To vše se dozvíte v této parodii.

Přepis titulků

Vrátil jsem se z CompUSA se dvěma balíky. Mám tu psa za dolar a psa za 10 000 dolarů. Na tomto videu vám ukážu rozdíly, abyste viděli, co dostanete. Začneme psem za 10 000 dolarů. Zdá se to být opravdu drahé. Při otevírání musíte být opatrní. Ty jo, páni. Krásný model. Dokonalé rozpoznání hlasu.

Alexo, polib mě. Super. Siri, polib mě. Teď rozbalíme psa za dolar a uvidíme, jak vypadá. Zdá se to být laciné. Kde je ten pes? Proboha. Páni. Rozdíl poznáte. Tohle je ubohé. Laciné provedení a hned poznáte, že ty oči jsou úplně bezduché. Je to prázdná schránka.

U dolarového psa nedostanete duši, jen prázdnou skořápku. I když na něj zafoukám, nic se nezmění. Siri, polib mě. Alexo, polib mě. Ok Google, polib mě. Netuší, co se děje. To je vtip. Siri, placák. Super.

Neuvěřitelné rozpoznání. Siri, placák. Placák. Siri, můžu tě podrbat na břiše? Neuvěřitelné. Siri, polib mě. Siri, podrbu tě na břiše. Vůbec nic. Zkoušel jsem restart i update softwaru.

Vůbec nic, to je omezení dolarového psa. Bude aportovat? Toť otázka. Ano, aportuje. Bude aportovat? Přines. Ne? Siri, přines to. Siri, přines to! Ne, je to k prdu.

Občas se obě zařízení zkusí synchronizovat, ale to nefunguje. Kompatibilita je nulová. Ten cenový rozdíl je obří. Zkoušel jsem ty nejjednodušší pokyny a... Můžete si koupit psa za dolar, ale bude vypadat takhle. Nic moc. Vrátím toho za 10 000 dolarů, protože ty peníze potřebuju. Siri, lehni si tam.

Sakra, zapomněl jsem na dýchací otvory. Kurva. Děkuji za sledování. Dnešní epizodu vám přinesla PETA.

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Co je na tom vtipného?

02

Odpovědět

To nejsou psí zápasy? Jsem lehce zklamán.

50

Odpovědět

Takové psy žeru k svačině, aneb i proto mi krvácí konečník. Obvykle biji psy baseballovou pálkou ale toto je mnohem kreativnější. Také pokud krabici vystelete bublinkovou folii a nepropíchnete nůž skrze na druhou stranu, vyřeší se tím problém s uklízením krve na zdech a kachličkách koupelny. Další věc ne li spíše zajímavost. Ať je pes chytrý či hloupý, mozek je stejně nestrávitelná s****a.

89

Odpovědět

Pro vás všechny, kdo budete nadávat na kruté zacházení se zvířaty:
Ti psi jsou cvičení. Při letu vzduchem se opřou packami o stěny krabice. Úhyby před nožem jsou taktéž nacvičené, i po tmě.
Nezkoušejte to doma.
:-)

861

Odpovědět

A pro všechny méně pozorné. Při vložení psa do krabice je zřetelný střih. Při lepení, propichání a kopání je v krabici jen nějaké těleso. :)

583

Odpovědět

+frantaNO SHIT SHERLOCK :OO

442

Odpovědět

+frantapro Franku s malým "f" pojem sarkazmus ti nic neříká že? :D P.S. nesnaž se vše komentovat když na to nemáš mozkovou kapacitu :-)

311

Odpovědět

+Teoretikmožno je to dvojitý blaf a vy všetci ste naleteli

44

Odpovědět

+TeoretikVzhledem k tomu, že se k tomu OlafDark nijak nevyjádřil, klidně to mohl myslet vážně. Bez intonace v hlase či uvozovek v textu je poměrně snadné nerozpoznat sarkazmus. Mozková kapacita s tím nesouvisí.

210

Odpovědět

+frantaJestli používáš při sarkasmu nějakou zvláštní intonaci nebo uvozovky, tak ho děláš špatně.

142

Odpovědět

+frantaAno, nevyjádřil jsem se, ale užívám si tuto diskuzi tady. :-)
Je mi trochu líto všech těch palců dolů, co jste dostal. Ale berte to tak, že tím lidé nehodnotí negativně vás, ale nesouhlasí s tím, co říkáte.

60

Odpovědět

+frantaTed jsi mi to zkazil ja myslel ze je to kouzlo jdi se vycpat.

50

Odpovědět

Minulý rok jsem zkoušel natočit podobné video ale došli mi psi.

30