Thumbnail play icon

Zázračná planeta II: Hollywoodský film od BBC

97 %
80. nejoblíbenějšíTvoje hodnocení
Počet hodnocení:91
Počet zobrazení:3 811

Zázračná planeta II je dokumentární seriál britské BBC z roku 2016 a navazuje na předchozí řadu z roku 2006. Průvodcem je jako vždy Sir David Attenborough, hudbu složil Hans Zimmer, a jako první seriál z televizní produkce byl vysílaný v Ultra HD (4K) rozlišení. Dnes si ukážeme, jak se to Přírodopisnému oddělení BBC v Bristolu podařilo.

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

A to je důvod proč nemám rád dnešní dokumenty. Dělají z nich filmy a informační hodnota je až na druhém místě :-/ . Za mne je stále etalonem původní zázračná planeta od japonských dokumentaristů. Na Youtube je několik epizod v češtině, např. tato o kyslíku 3 Tajemství kyslíku (samozřejmě se dá celý tento dokument nalézt např. na uloz.to nebo jiných úložištích) . Zbožňuju především soundtrack a příjemný český komentář :) .

00

Odpovědět

Neříká v čase 4:40 400mm místo 40mm ?

30

Odpovědět

Ještě že jste to sem hodili. Připomnělo mi to, že to budou promítat v O2 areně v březnu za doprovodu živé hudby... Tak jsem si hned šel koupit lístky, snad to bude stát za to :)

100

Odpovědět

Odpovědět

Kdo šel hned stahovat seriál?

62

Odpovědět

Připomeňme si při této výjimečné příležitosti jedno rozverné video se sirem Davidem Attenboroughem :D

Sir David Attenborough a Jessica Chastain u Grahama Nortona

10

Odpovědět

Mimochodem když jsme u toho Attenborougha (a totálního offtopicu), jezdí někdo z vás k příbuzným a známým, "opravit" jim PC? Já si vždy připadám jako David v tomhle gifu: https://i.imgur.com/5AnOxQl.gif

60

Odpovědět

Díky.

20

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)