Počkám na další

Thumbnail play icon
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:814
Počet zobrazení:9 199

Mladý muž promlouvá v metru k lidem o tom, že je sám a snaží se touto cestou navázat vztah se ženou. Jeho promluva zaujme jednu z cestujících, ženu ve středním věku...

Francouzský krátkometrážní film J'attendrai le suivant natočil režisér Philippe Orreindy

Přepis titulků

Dobrý večer, dámy a pánové. Omlouvám se, že vás obtěžuji. Chápu, že jste teď asi velmi vytížení. Chtěl bych se tedy nejprve omluvit a také se představit. Jmenuji se Antoine a je mi 29 let. Nemusíte se obávat, nebudu po vás chtít peníze. Přivedlo mě sem k vám to, že jsem si nedávno v časopise přečetl, že ve Francii žije 5 milionů nezadaných žen.

Kde tedy jsou? Už je to téměř 3 a půl roku, co žiju sám. Nestydím se to říct, ale mám už toho dost. Trávit večery u mikrovlnky nebo sledovat přihlouplé pořady v televizi, to není život.

Zkoušel jsem minitel, internet, ale byl jsem vždycky jen za šaška. O to už nemám zájem. Jsem informatik, dobře si vydělám, 2 600 eur za měsíc. Jsem sportovní typ, dobře vařím...

Klidně se smějte. Jen se smějte. A věřím ve štěstí. Hledám prostě ženu, mladou ženu od 18 do 55 let, které se taky nedaří navázat s někým vztah normální cestou a která by ráda s někým sdílela upřímný vztah.

Pokud má některá z vás zájem, může diskrétně vystoupit z metra na příští zastávce. Na nástupišti pak za ní přijdu. Nechte těch nesmyslů, člověče. Zůstaňte sám. Já už jsem 5 let ženatý s otravnou prudičkou.

Jestli chcete, dám vám její číslo do práce. Je kadeřnice. Zavoláte jí, domluvíte se... Ale pak si nechoďte stěžovat. To je od vás hezké, pane, ale já nehledám ženu někoho jiného. A taky byste se jí asi měl zeptat, ne? Ale ne, bude souhlasit, to vím určitě. Ji zajímají jenom prachy.

A těch vy máte dost, ne? Já hledám lásku, ne obchod. Tak to máte docela problém, ne? To v tom metru teda budete muset strávit času... Omluvte tohoto pána, který zřejmě lásku nikdy nepozná. Blbče! Jasně. Jasně.

Dámy, ještě jednou opakuji svou nabídku. Je-li mezi vámi některá, která sdílí můj pohled na lásku, stačí, když vystoupí z metra. Slečno, to byl jen skeč. Pokud se vám představení líbilo, budu rád za malý příspěvek. Překlad: LaBleue www.videacesky.cz

Komentáře (57)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To je zmetek :D Ale projev dobrej, lepší jak nějaká seznamka na internetu :D

290

Odpovědět

Nožem přímo do srdce...

280

Odpovědět

To bude nejlepší

210

Odpovědět

byt w tom metre nakopem ho aj za tu pani .....

250

Odpovědět

Geniální video,jak to tu čtu většina asi nepochopila na co chtěl autor poukázat 10/10

211

Odpovědět

no fuj ten konec byl drsnej... ale jinak super video..

241

Odpovědět

Dobrá zrada....

201

Odpovědět

prubeh dobrej, ale konec dost smutnej... no kazdopadne dobry

211

Odpovědět

Hezky zpracované, pěkný nápad...ale smutný konec...

211

Odpovědět

doslova krute... chudak holka :-X

211

Odpovědět

kruté :D

186

Odpovědět

no tak nevim no.... kdyz tady vidim vsecky ty smajliky tak se nekdy divim jak sou lidi skodolibi...

191

Odpovědět

nepřišlo mi na tom nic smešneho když vydim vetšinu z vas vysmatych . hrat si s lidskymi city timhle zpusobem je podle me nehumalní

2215

Odpovědět

dobre on :D

1834

Odpovědět

Ve Francii se takový věci vážně dějí

195

Další