Posedlý láskou

Thumbnail play icon
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:425
Počet zobrazení:7 621
Romantické kraťasy u nás mají dlouhou tradici a dnes se k nim přidá další povedené dílko. Tento krátký snímek režiséra Kevina Lacyho vyhrál několik festivalových ocenění a nyní si ho můžete vychutnat s českými titulky.

Přepis titulků

Takhle to přece neskončí, že ne? Ne po tom všem, čím jsem si prošel. Nějak to překonáme, že jo? Budeme spolu přece až do smrti, že jo? Začínám o tom pochybovat. POSEDLÝ LÁSKOU Možná měl Justin Bieber pravdu. Možná pro tohohle Romea neexistuje žádná Julie.

Žádná Meg Ryan pro tohohle Toma Hankse. Možná je láska jeden velký výmysl. A zrovna když jsem byl připraven strávit zbytek života ve společnosti koček, spatřil jsem ji. Dívku mých snů. Musel jsem přemýšlet rychle. Tramvaj odjíždí ze zastávky rychlostí 43 km/h a další zastávka je 14 bloků daleko. Když vyběhne muž z té první zastávky po svých a vydá se brutální zkratkou, stráví zbytek života v osamění?

BRUTÁLNÍ ZKRATKA Byl jsem naprosto z formy, ale každá píď mého těla mi říkala, že to nesmím vzdát. Musel jsem pořád běžet. Tohle přece musí vyjít! Tak to asi nevyjde. Co to je?

To snad ne. Bieber. A jako lusnknutím prstu byla pryč. Další zastávka byla o několik kilometrů dál. Zbylo mi akorát píchnuté kolo a zlomené srdce. Takhle to přece neskončí, že ne? Ne po tom všem, čím jsem si prošel. Nějak to překonáme, že jo?

Budeme spolu přece až do smrti, že jo? Začínám o tom pochybovat. Možná měl Justin Bieber pravdu. Možná pro tohohle Romea neexistuje žádná Julie. Žádná Courtney Love pro tohohle Kurta Cobaina. Možná je láska jeden velký výmysl. A zrovna když jsem byl připraven znovu si předplatit World Of Warcraft, spatřil jsem ji.

Dívku mých snů. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

STALKER :D

280

Odpovědět

Býval jsem na tom skoro stejně naštěsti jsem z toho vyrostl :)

250

Odpovědět

Je na tom koukám stejně tragicky jako já :D ..

250

Odpovědět

a zrovna když jsem byl připraven znovu si předplatit World Of Warcraft :D

274

Odpovědět

páni, ty jsi to video taky viděl..

2217

Odpovědět

Story of my life. :)

220

Odpovědět

stejný tragéd jak Ted Mosby :D

272

Odpovědět


Odpovědět

Krimi zprávy z pohledu útočníka?

301

Odpovědět

Který chlap se chce dobrovolně ženit? :D

1913

Odpovědět

Tak snad mu to už vyšlo ´:D

183

Odpovědět

během videa se mi vybavila Vaasova definice šílenství :D

183

Odpovědět

A tá znie?

192

Odpovědět

Bieber!!

205