Já jsem tady

Thumbnail play icon
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:316
Počet zobrazení:6 995
Krátký sci-fi romantický film od Spika Jonze, kterého můžete znát jako režiséra V kůži Johna Malkoviche, Maxe a Maxipříšerek nebo jako maskovanou stařenku z Jackass. V hlavní roli byste pravděpodobně nepoznali spolutvůrce Facebooku a budoucího Spider-Mana Andrewa Garfielda.

Přepis titulků

www.videacesky.cz Překlad: Brousitch JÁ JSEM TADY Děkuji. Ahoj, kluci. Jak dneska bylo? Nesmíš řídit auto! To je zakázané! Cože?

Nesmíš řídit auto! Nemáš to povolené! - Pardon? - Vylez z toho auta! - Cože? - Dobře víš, co se stane, když budeš řídit! - Nesmí řídit auto. - Máte pravdu, paní. - A ty taky ne. - Máte pravdu. Koukni, tvůj novej kluk. Hej, kde je ta párty, kámo? - Cože?

- Kde je ta tvoje párty? Jaká párty? Ta, kde seznámíš své nohavice s chodidlama. - Jsou docela krátký, co? - Pojď sem. - Ty chceš svézt? - Cože? - Je tu místo. - Ten určitě chce... - Ne, zavolali jste mě, takže... Čekám tu na autobus. - Auto ho má asi rádo, zastavilo přímo tady. - Aby ne, když je tu tak na ráně. - Cože?

- Sklapněte. Pojď, svezu tě domů. - Jak se jmenuješ? - Sheldon. - Byls někdy u oceánu? - Pracoval jsem poblíž. - Jaký to tam je? - Nevím, úplně k němu jsem nešel. Stačil mi ten pohled. Líbí se mi tvoje tvář, Sheldone. Jseš robot! To ti došlo až teď?

On je robot, já jsem robot, ona je robot. Promiňte, pane. Mohl byste... Au. - Co to dělá? Je to bezpečné? - Není. - Nehýbej se. Co to je? Co myslíš? Co to znamená? "Já jsem tady." Nic víc. - To jsi udělala sama?

- Jo. Vyrobila jsem to v práci, když se nikdo nedíval. Jseš vážně fajn. Jsi v pohodě? Zranila ses? - Opatrně. - Podívej! To se mi bude hodit! Měl bych se ti podívat na koleno. - Máš docela užitečnou výbavičku. - Děkuju. Mám přes 1300 náhradních součástek a od těchhle skoro každou vyrobenou verzi. Rád bych ti to někdy ukázal.

Bomba. Nemůžu se dočkat. Líbí se ti tahle písnička? Je od mojí oblíbené kapely. Máš rád tuhle kapelu? - Máš rád kapely? - Já... Když se mě ptáš, tak asi jo... - Tak jinak. Máš rád hudbu? - Ano, hudbu mám rád. Aspoň myslím... Hudba je vážně krásná.

Stačí zavolat, pokud chcete pomoct. Jsem Sheldon. Dobré ráno, pane. To máme hezký den. Je to tak dobře? - Dělám to správně? - Je to perfektní. O čem sníš? - Vždyť my nemůžeme snít. - Ale můžeme. Jen si to musíš vymyslet. Minulou noc jsem měla strašidelný sen. Chtěla jsem utéct před rostlinami, které mě pronásledovaly.

Bylo to strašidelné. Chňapaly po mně a snažily se mě zabít. Srazily mě na zem a chtěly mě roztrhnout... A těsně před tím, než jsem zemřela... jsem se prostě probudila. Jsi dobrý snílek. - Sheldone, musíme jít! Kde vězíš? - Počkej chvilku. - Chci vypadat dobře na svém prvním koncertě.

- Pospěš! Přijdeme pozdě. - Už jdu. Tak co myslíš? - Mně to přišlo dobrý. - Tak pojď, pankáči. - Tyhle dveře nesnáším. - Nech je být. Pojď sem. Jsi v pořádku? Posaď se. Počkej tady. Hned jsem zpátky. To bude dobrý. Slibuju, že to bude dobrý. Slibuju, že to bude dobrý. - Co to děláš?

- Jen něco vyzkouším. Vyzkoušej ji. Uvidíš, jak bude vypadat. Dobře. Teď pěkně pomaloučku... Ukaž. Funguje správně a dokonce na tobě vypadá líp. Koukni. Díky za svezení. Tak běž. BUDU HNED ZPÁTKY - Co se stalo?

- Moc mě to mrzí. - Jsem strašný nemehlo, já vím... - To bude dobrý. Chyť se mě, půjdeme dovnitř. To bude dobrý. Tohle se mi normálně nestává, přísahám. Jsem tak pitomá. - Nedělej to! - Udělám to! - Já tě o to neprosím. - To je mi fuk. - Mám snad na výběr! Nemáš...

Včera se mi totiž zdál sen, ve kterém jsi potřebovala nohu. Všichni na světě ti ji nabízeli, ale já chtěl, abys měla tu moji. V tom snu... sis vybrala moji nohu a já byl hrozně šťastný. Byl to nejlepší sen všech snů. - Jen se na sebe podívej. - Zdravý jako rybička. - Jsi úžasný. - Děkuji. - Děkuji za odvoz.

- Vyzvednu tě později. Dávej na sebe pozor, blázínku! Máš tady takového místa. Možná se přistěhuju. To je pořádná hlava. - Co to děláš? - Vypadáš nádherně. Vypadám blbě. Nevím, jestli tě mám ještě rád. Malý knírek. Hned jsem tam!

- Jste připravený? - Ano. Jen klid. Pomalu. Jaký je datový tok? ...500 MHz. Restartujte. Nemám žádný signál. Zkuste jinou frekvenci. - Žádný signál. - Snažte se! - Pořád nic. Je to bez signálu.

Restartujte. - Ale doktore... - Řekl jsem restartujte. A je to. JÁ JSEM TADY Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (38)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Cekal jsem neco ve smyslu,na voziku se uvolni brzda-sup na silnci pod auto...ale jak zastavilo tak uz ma napadlo jen ze z nej nekdo vystreli granatometem par granatu primo pod vozik....co jineho cekat....4zraneni za 4 dny,nejdriv poskozene koleno pak upadne ruka pak to koleno selze pak z niceho nic je cele telo napadrt a samozrejme to vsecko odnese jen chlap :D .... se na to zacinam postupem divat ze jsme feministicka spolecnost kde ani rozum nema vahu,3zraneni za 3dny to je pak jasne ze je to pravidelne :D

192

Odpovědět

Nevíe někdo co to je za hudbičku co se tam objevuje? :)

180

Odpovědět

ako som to tak pozerala... hovorím si že mi to pripomína film Max a Maxipríšerky... a potom pozerám opis a mala som pravdu.. :) veľmi pekný filmík, ako aj Max a Maxipríšerky

180

Odpovědět

lukasy: NIKDY neudělal? Je mi tě líto, že si opravdu NIKDY nikoho nemiloval...

181

Odpovědět

Miloval, ale naštěsti mi vždycky zbylo aspon trochu rozumu.. Ale u prvnich lasek bych to nejspíš udělal, ale ted už jsem se z toho poučil takže se radši ani nezamilovávám.

183

Odpovědět

To mohlo byt nejmin o polovinu kratši zbytečne je to extremně zdlouhave jsem po 10 minut usnul.
Měla tu jeho hlavu zahodit aspon by to bylo jako ze života.
Ja bych tohle kvuli holce NIKDY neudělal.

1819

Odpovědět

roztomilé..

180

Odpovědět

SEM POSTÍŽENEJ KOKOOOT A MÁM TRAPNÝ BLOG
seš spokojenej JK ? to doufám.

1814

Odpovědět

nudné, klišé a trochu aj hlúpe

1813

Odpovědět

Tohle bylo použito v klipu s.p.y. - By your side =)

180

Odpovědět

Pro upřesnění: Andrew Garfield není tvůrce Facebooku, ale filmu The Social Network.

184

Odpovědět

Like it ;) film se mi osobně líbil.. :)

181

Odpovědět

jen pro info, tu robotku hrala Sienna Guillory

180

Odpovědět

antiglobalista: +1 za vtip s RUR :oD

Came: Ale myšlenka, že s dívkami přichází trable je už zpracovaná několikrát a ať autoři vytvoří ještě 60 sebehezčích snímků, pořád budou v jednom pytli. Chce to ztvárnit něco nového, co má nápad a pak do toho cpát nové metody ztvárnění.

185

Odpovědět

Wendy 14:35 - 25.3.2012
a ja sem pavian…

Kámen

184

Odpovědět

Že prý "krátký" sci-fi romantický film xD Trvá to půl hodiny!!! xD

188

Další