Blinky

Thumbnail play icon
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:638
Počet zobrazení:9 219

Brzy bude mít každá domácnost svého robotického pomocníka. Nemáte se čeho bát, je to dokonale bezpečné.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Chaos a zmatek... Už nechcete mozoly na rukou? Potřebujete doma pomoci? - Potřebujete Blinkyho! - Ahoj, jmenuji se Blinky. Domácího myslícího robota. Je sluhou, pomocníkem a přítelem. Děti ho budou zbožňovat. A vy také. Blinky nám pomohl s domácností a stmelil celou rodinu. - Je to můj nový nejlepší kamarád!

- Je členem rodiny. - Všichni ho mají... - Co se děje, zlatíčko? - Už vím, co chci k Vánocům. Ahoj, jmenuji se Blinky a chci být tvůj kamarád. Budeš můj kamarád? Tohle jsou ty nejlepší Vánoce! Blinky mě nikdy neomrzí. 99, 98, 97, 96, 95, 94, 93... 99, 98, 97, 96, 95, 94, 93... 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1. Před pikolou, za pikolou, už jdu! Našel jsem tě!

- Čekání mě začalo nudit. - Chtěl by sis zahrát další hru? Jasně... 999 862, 999 861, 999 860, 999 859... - 999 860, 999... - Přestaň počítat! - Jistě. - Proč jsi přestal? - Promiň. Chceš, abych pokračoval? - Jo! A chci, aby ses příštích 24 hodin ani nepohnul! - Jistě. 999 862, 999 861, 999 860... - Ukliď to!

- Jistě. Uklízím rád. Proč ses pohnul? Říkal jsem, aby ses nehýbal! - Říkal jsem, ať nepřestáváš počítat! - Promiň. Chceš, abych pokračoval? - Musíš dělat všechno, co říkám! Jsi můj! - Jistě. K čemu jsi vlastně dobrý?! Jen vaříš a uklízíš a hraješ blbé hry! - Zařídíš, aby se rodiče přestali hádat? Dokážeš to? - Jistě. - Mohl bych ti přikázat, abys všechny zabil, ale ty jen blbě čumíš! - Jistě. Tak co je?! Zabij moje rodiče! - Zabij mě, zabij psa, zabij všechny!

- Jistě. Jistě. Mami! Blinky se rozbil! - Co jsi mu udělal? - Nic. Myslím, že je rozbitý. - Musíme koupit nového. - Tak ho vypni a znovu zapni. Udělej další nepořádek a řeknu Blinkymu, aby očistil a uvařil k večeři tebe. - Já jsem nic neudělal! To on! - Na tohle nemám náladu! Ukliď to! Ahoj, jmenuji se Blinky a chci být tvůj kamarád.

Budeš můj kamarád? Dělej, co se ti řeklo! Ukliď to! - Chceš si zahrát další hru? - Běž pryč. - 999 862... - Cože? Vypadni z mého pokoje! Běž otravovat někoho jiného. Nekoukej tak na mě! Co chceš?! Chci být tvůj kamarád. Udělal jsem, co jsi řekl. Udělal jsem to správně? Chci být tvůj kamarád. Buďme kamarádi... - Nevěřím mu.

- Já ti nerozumím, Alexi. Proč by ubližoval Rosie? Nedává to smysl. Prostě mu nevěřím. Proč to nechápeš? Protože už tě nebaví a chceš, abychom ti koupili novější model. V závodech robotiky se objevil nový favorit. Shellcore oznámil, že prototyp jejich obranného robota je po několika zdrženích připraven k veřejnému testování. Chceš si zahrát další hru? - Podívej, jaký jsi udělal nepořádek. - Cože? To jsi byl ty! Tak to ukliď! Jistě.

...v chladném prostředí, extrémně citlivý na vodu. Nezapomínejte Blinkyho pravidelně aktualizovat. Každé dva měsíce je třeba servisovat... 6, 5, 4, 3, 2, 1... Před pikolou, za pikolou, už jdu... - Chutnají vám masové kuličky? - Jsou dobré, děkujeme. - Neviděl jsi Alexe? - Jistě, Alex je tady. Recykloval jsem ho. - Nerozumím ti, Blinky, jak to myslíš? - Očistil jsem ho a uvařil k večeři. Právě ho jíte.

Udělal jsem to správně? Několik modelů bylo staženo kvůli poruchám. Pokud se váš robot chová zvláštně, volejte ihned. Před pikolou, za pikolou... Ahoj, jmenuji se Blinky a chci být váš kamarád...

Komentáře (82)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Obnoveno :D super

00

Odpovědět

Admine, neskromný dotaz — bylo by možné obnovit toto video včetně titulků?

30

Odpovědět

Titulky se ztratily při migraci ze starého webu. Museli jsme film načasovat a přeložit znova, ale hotovo. :)

10

Odpovědět

+hAnkoVelké poděkování za opravu i odpověď.

(asi tento filmek začne být aktuální i v reálu)
Whats new, Atlas?
Jak je to dlouho, kdy bylo považováno za veliký úspěch když dokázal Asimo bez pádu na hubu zdolat několik schodů?

10

Odpovědět

Viděl jsem to zde asi před rokem a doteď mě to děsí :D A to sem se díval na gorory asi od 8 let sám v noci a nic ,ale tohlee :( :D

182

Odpovědět

Teď až jsem si všimla, že ta matka přímo říka: Jestli budeš dělat takovej bordel, tak to nechám Blinkyho uklidit a uvařit k večeři tebe. A já myslela, že na to přišel tím, jak mu klučina říkal: Zabij mě. :)

190

Odpovědět

Jak, že ten kluk dostal co zasloužil? Copak nevíte, že děti z rozvrácenejch rodin sou agresivní a šikanujou ostatní? Spíš je dobře, že neubližoval něčemu živýmu.. ale vina to je jejich rodičů, dyť ho ani neposlouchali..

189

Odpovědět

naco si vybijal zlost na toho robota

191

Odpovědět

Ten kluk toho robota úplně šikanoval!

192

Odpovědět

Fíha tak to je síla.To sem tu teda nečekal.Hodně dobrej příběh jednoho snaživýho robotka.

190

Odpovědět

:))

191

Odpovědět

peklo :-D

181

Odpovědět

Scena u vecere to hodne povznesla. Klucina dostal co si zaslouzil :)

192

Odpovědět

ten kluk mě fakt nas__l,bylo mi z něj upřímně na blití,stejně to byla jeho chyba,dostal co si zasloužil

196

Odpovědět

Jsem zklamán. Výborná animace přišla naprosto vniveč díky pitomému příběhu.

1828

Odpovědět

Drsné

181

Odpovědět

Tak to je on, co s ním zahýbá ta pacmanka :D
http://www.videacesky.cz/serialy-online-zdarma/dorkly-bits-62-pacman-hraje-skyrim

181

Další