Poslední smrtinace

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:130
Počet zobrazení:7 282
Nový animovaný kraťas na netradiční téma – aneb když už člověk přemýšlí o sebevraždě, co takhle si pro ni vybrat speciální místo?  

Přepis titulků

RINGLING COLLEGE OF ART & DESIGN UVÁDÍ Tady? Jako vážně? Kašli na tenhle obyčejnej pokoj. Ukážu ti lepší místo na smrt! Ba dokonce perfektní místo! Mrkni na náš zájezd pro sebevrahy. POSLEDNÍ SMRTINACE Golden Gate Bridge! 200metrovej pád a okamžitá smrt. Představ si tu stopu, co zanecháš. Příliš domácký?

Tak mrknem do zahraničí. Tour Eiffel! Une mort tragique est très sexy en France. Nemáš rád vejšky? Tak co takhle… Sibiř? –27 stupňů! Smrt podchlazením. Zima tě nebere. Tak co třeba… rituální obětování? Utonutí v Niagarách?

Sežrání žralokem? Rozdrcení Big Benem? New York? Egypt? Harakiri? A co železnice ve Skalistých horách? Krásná, majestátní, dechberoucí. Připraven? Představ si, jak se rozmázneš. Už to bude, už to bude! Ne! Já nechci umřít! Ne, chci žít.

Myslím… Myslím, že chci vidět svět. No dobře. Pokud změníš názor, stačí zavolat. Děkuju. Žij blaze. Překlad: marysol www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

No jo, tím se určitě všechny problémy, který k tý židli a provazu vedly, magicky vyřešily.

61

Odpovědět

Fakt jsem na konci čekal, že zakopne a zůstane viset :)

40

Odpovědět

Skoda ze neostal smrtkou ;)

45

Odpovědět

Přijemne video, pobavilo :)

171