Prada uvádí: Terapie

Thumbnail play icon
63 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:387
Počet zobrazení:4 853
Asi téměř nejznámější módní značka Prada uvedla 22. května 2012 na festivalu v Cannes krátký film, který slouží jako reklama, ale i jako jakýsi odraz společnosti dnešních zbohatlíků. Tento film vznikl ve spolupráci s oscarovým režisérem Romanem Polanskim. Ten, jak říká, vzal své oblíbené herce a nechal je, ať se na place trochu uvolní. Uvidíme Helenu Bonham Carter (Fight Club, většina filmů Tima Burtona, Harry Potter), která jako utrápená žena přijde ke svému tichému psychoanalytikovi Benovi Kingsleymu (Schindlerův seznam, Večer tříkrálový, Nabít a zabít, Hugo a jeho velký objev). Film má relativně nečekaný, optimistický a úsměvný vývoj. Jaký je vůbec váš názor ohledně známých značek jako právě Prada, Luis Vuitton nebo třeba Marc Jacobs?

Přepis titulků

TERAPIE Bože... Takže... Minule jste mi řekl, že kdyby se mi něco zdálo, mám vám o tom říct. A dnes v noci se mi zdál sen. Hotová noční můra. Byla jsem sama... v obrovské hale...

Úplně sama. A na pódiu hrála skupina. Ale já jsem nic neslyšela. Hrobové ticho. Pohltila mě panika. Co to znamená? Symbolizuje to mou osamělost? Jsem hrozně osamělá. Nejspíš je to tím, že jsem bohatá. Všechno jsem zdědila po tatínkovi.

Milovala jsem ho. Ale ty peníze byly hotové prokletí. Nikomu nevěřím, proto jsem tak osamělá. Muži se mě snaží okouzlit, ale já vím že jim jde jen o peníze. A pak je tu ta prázdná hala, rocková skupina, tancují, pohupují se. Tiše, neslyšně, potichoučku. Naprosté ticho.

To nezní jako já. Jako bych žila obalená tichem. Ale ano, chodím na večírky, setkávám se se slavnými lidmi. Nakupuji, to je moje oblíbená činnost... No a pak jsem sama. V obrovské hale. Ticho. A samota. Tatínek byl úžasný. Nemůžu na něj přestat myslet. Moje matka nás opustila. Ano ano, měli jsme hodně přátel. Byl pohledný a hrozně bohatý. Ne všechny ženy byly na úrovni.

Mladé, vulgární, znáte to. Pane doktore, co to znamená? Co to všechno znamená? - PRADA SEDNE VŠEM. - Pane doktore? Překlad: Anny www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Marla Singer!!

194

Odpovědět

čekal jsem kdy se něco stane a ono nic.

216

Odpovědět

Čekal jsem, že jí třeba řekne něco na ty problémy a ne že si čichne ke kabátu.. pro mě stupidní reklama.

2013

Odpovědět

Celou dobu jsem čekal na něco mnohem lepšího. Zklamání.

219

Odpovědět

NUDA

2111

Odpovědět

Dlouhéééééééééééééé a celkem nuda

2112

Odpovědět

7*- trochu jsem se na konci usmal... ale mohli to zkratit na 60 vterin a vyslo by to stejne

197