Olivia Colman si sice nepamatuje svou oscarovou noc, ale umí napodobit lvaThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:74
Počet zobrazení:6 190
Olivia Colman si ze své oscarové noci moc nepamatuje. Možná to souvisí s tím, že při té slavnosti je bar pár kroků a Olivia rozhodně není jediná, kdo si na bar rád odskočí, přiznal se i Chadwick Boseman. Zato ostatní hosté, Helena Bonham Carter a Richard Ayoade, se předávání Cen Akademie raději vyhýbají. Ve druhém videu zavzpomínáme na jeden vánoční díl Grahamovy show a Nicholas Hoult i Olivia přidají k lepšímu své párty triky.

Přepis titulků

Dámy a pánové, jestli se nepletu, tak od poslední návštěvy získala naše Olivia Colman Oscara. To je tak vzrušující! Ale ne za nejlepší vedlejší roli, ne, prostě to úplně hlavní, - nejlepší všech dob. - Myslím, že tam není napsáno - "nejlepší všech dob". - Určitě ano. Už to skončilo. Žádný další nebudou, vyhrála jsi. - Ale musela to být šílená noc. - Vlastně si to nepamatuju. Říkal mi, že jsme se prý potkali.

Nepamatuju si to. - Když vyhrála, byla v šoku. - Ale Chadwicku, i pro tebe to byla skvělá noc! Black Panther byl nominován na kolik cen? Sedm? Jo, asi tak. Bylo to skvělý. Čekal jsem takový normální večer. Ty Oscary a ty nominace se vždycky hrozně moc řeší, ale byl to kouzelný večer, vážně bylo něco ve vzduchu. Kéž bych si z toho něco pamatovala. Richarde, jaké to bylo pro tebe? Tys byl doma. Nebyl jsem na Oscarech, ano.

Prostě takový normální večer. A těším se, že prožiju celý život, aniž bych na Oscary chodil. Ale muselo být hezké fandit Olivii, vy se přece znáte vážně dlouho. Cítil jsem k tomu hluboký odpor. Já jsem dokonce na vysoké bydlel vedle manžela Olivie. Není to skvělá historka, ale je to pravda. To vyprávění nemá oblouk, jen tak najednou skončilo. - Ale je to pravda.

- Ano, je to pravda, ale taky nuda. Heleno, tys byla několikrát nominovaná na Oscara. - Ano, nevyhrála jsem. - Ale byla jsi nominovaná. - Stejně jsem nevyhrála. - Proto si takové věci moc neužíváš? Ne, o to nejde, jen moc neumím sedět v klidu. Musím mít ten účes, make-up a tak. To mi prostě nejde. - A je to na dlouho. - Ale na Oscarech je super, že bar je hned vedle, takže všichni jsou většinu času na baru. - Nikdo tam nesedí.

- Fakt, stovky lidí jsou jen kompars. - Opravdu? - Skoro všichni se tam nalévají. A pak někdo přiběhne, že se vyhlašuje nejlepší dokument. A tak se tam rozběhnou. - Tys byl většinou na baru. - Je to tak. Já tam byla 90 % času.

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

mohli ste napísať, za čo dostala oskara. vôbec neviem, kto to je

02

Odpovědět

Oscara získala za roli ve filmu Favoritka https://www.csfd.cz/film/430938-favoritka/komentare/
Já ji znám hlavně z That Mitchell and Webb Look

20

Odpovědět

Díky za Olču.

00

Odpovědět

Jasné že si nič nepamätá, keď bol 90% času na bare 😁

80