Greg Davies o spolupráci s Helenou Bonham CarterThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:60
Počet zobrazení:4 924
V komediálním seriálu Grega Daviese The Cleaner hraje hned v prvním díle Helena Bonham Carter. Nikoho ta spolupráce nepřekvapila víc než samotného Grega. Ten teď u Grahama přidá k lepšímu historku z natáčení, která dokazuje, že i Helena je obyčejný člověk jako každý jiný.

Přepis titulků

Držitelka nominace na Oscara Helena Bonham Carter. Nikoho její souhlas nepřekvapil víc než mě. Ale něco vám povím. Vysvětlím, co v té scéně bylo. Tahle je samozřejmě sestříhaná, ale… Měli jsme tam pomocného režiséra, který měl v ruce prdicí zařízení, stál tam stranou. To není skutečná koupelna, použili jsme ložnici, protože ta koupelna nebyla dost malá.

Teda velká, pardon. V podstatě jsme přidali do ložnice falešný záchod, umyvadlo… Laurie tedy obsluhoval ten prdicí stroj tady po mé pravici, aby se jednou za čas ozvalo od Heleny jemné prdnutí, zatímco mě drží jako rukojmí na záchodě. Točili jsme tu scénu, ale Laurie se tím trochu moc bavil, mačkal to neustále, říkal jsem repliky a do toho: Bylo to absurdní.

Nakonec jsem přestal hrát, podíval jsem se na něj, a on to tlačítko nemačkal. To mě zarazilo. Otočil jsem se a ona to byla sama princezna Margaret, co se za mnou rozjela. Doopravdy prděla a já se teprve sotva přenesl přes šok, že přijala tu roli, a najednou prděla 30 centimetrů ode mě.

Tak povídám: „Heleno?!“ A jí to přišlo tak vtipné… Její vlastní prdění, které bylo opravdu velkolepé, musím říct. Přišlo jí tak vtipné, že se pak počůrala a musela na chvíli odejít. A když odcházela, křičela z plna hrdla: „Je to přirozené!

Je to přirozené!“ Překlad: jesterka www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář