Greg Davies o romantice a o snu své sestryThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:147
Počet zobrazení:8 861

V dnešní náloži Grahama Greg Davies nejprve vysvětlí, jak chtěl splnit sen své sestry, potom spolu s Ashtonem Kutcherem povypráví o svých rendez-vous a nakonec vysvětlí Anthony Joshua, jak je to s jeho chystaným zápasem.

Poznámka:
Video, kde Graham s Anthonym mluví o novozélandském králi koláčů, najdete zde.

Přepis titulků

A ty ses spřátelil s Taylorem Lautnerem, bylo těžké se s ním rozloučit. Vlastně ano. Bylo to nepravděpodobné přátelství, já a vlk ze Stmívání... A často na něj myslím. Andie je skvělá, moc se na to hodí a je vtipná, ale bylo zvláštní loučit se s Taylorem. Říkal jsem ti... Moje sestra na mě bude hrozně naštvaná... Ale řeknu vám to! Má sestra, když vyšly filmy Stmívání, tak jako hodně lidí toho věku v té době měla sexuální fantazie o upírech a o vlcích.

Když zjistila, že Taylor bude v tom seriálu, byla nadšená, ale měla dvě malé děti, takže za ty tři řady se jí nepodařilo přijet a setkat se s ním. A mně došlo, když to měla převzít Andie, že ho nikdy nepotká. To mi přišlo jako škoda, že se její sen nevyplní. Tak jsem jí zavolal přes FaceTime, řekl jsem Taylorovi, aby se připravil mimo záběr, a ona... Máme v rodině pravidlo, že během dne si zavoláme jedině, kdyby někdo umřel.

Takže se okamžitě ptala: "Co se děje?!" A já: "Nic, všechno je v pořádku." "Dobře, tak co chceš?" A já: "No, mám pro tebe překvápko, kdopak je tohle?" Otočil jsem se a Taylor povídá: "Ahoj Sean!" A moje sestra: "Jo, zdravím." Jeho úsměv úplně povadnul a on: "Jak se ti daří?" A ona: "V pohodě, tobě?" A on: "Jo, já se mám skvěle, super." Já se jen divil a on: "Vrátím se na plac." Ona: "Jo, dobře.

Hodně štěstí." Já zavěsil, počkal jsem, než odejde, zavolal jí zpátky: "Co to sakra bylo?!" A ona: "Gregu, já zrovna kadila!" Promiň, omlouvám se, zlato. Prostě v té situaci nezvedej telefon. Myslela si, že někdo umřel. Smrdělo to tak.

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

takže až se spolu utkají, tak od tohohle zápasu se bude bojovat vždy a výhradně o pět pásů? Jakože buď máš všechno nebo nic?

30

Odpovědět

Myslím že máš pravdu, ale Joshua může ukončit kariéru jako neporažený, pak jednotlivé organizace budou muset najít každá svého mistra světa a zase jich tak bude pět.

70

Odpovědět

Neříká ve třetím videu v 1:43 "I'm good- I'm good to go."? Jako že to napoprvé nedořekl a myslel naopak "jsem připravený"?

00

Odpovědět

Je to tak, díky za postřeh, opraveno :)

00

Odpovědět

Může mi někdo vysvětlit, jak se pak pásy mohou zase rozdělit, aby se o ně bojovalo jednotlivě? Když ho někdo vyzve, tak bude moci získat tedy všechny 4 jeho pásy, takže by se takhle předávaly pořád 4 pásy. Ale přece i ty jednotlivé asociace musí chtít, aby pak nějakým způsobem se stalo, že budou ty pásy rozděleny mezi více držitelů, aby bylo více zápasů.

50

Odpovědět

Budou ho muset zabít.

70

Odpovědět

Rozdělit se můžou třeba tak, že by Joshua (teoreticky) nyní ukončil kariéru a všechny jeho tituly by se uvolnily. Za každým pásem je jedna boxerská asociace, která by pak určila, kdo se o něj utká. V potaz se bere víc aspektů - světový žebříček, marketing, smlouvy atd. V jednání pak asociace můžou, ale taky nemusí dojít ke vzájemné shodě.

Další možnost jsou obhajoby - šampion by měl pás nejen získat, ale také ho v určité frekvenci hájit. Pevně dané lhůty myslím nejsou, ale obecně se uznává minimum 1x ročně. Stane se, že šampion má už naplánovaný zápas, ale v přípravě přijde zranění, které si vyžádá X měsíců léčení a lhůta mezitím uteče. Reálně si ale v takových situacích organizátoři často vycucají z prstu tzv. dočasný titul, o který v mezičase zápasí úplně jiní boxeři. A vítěz se pak utká s původním šampionem v jeho návratu (dva šampioni = lepší promo = větší zisk).

Ještě jsou teoretické scénáře, kdy může být pás šampionovi odebrán i bez porážky, např. dopingový nález. Nebo si nějaká pipinka vzpomene, že ji Anthony před 15 lety plácnul po zadku a tudíž by se jeho sportovní úspěchy měly anulovat :) :)

130

Odpovědět

+L1ghtTak zajímavý a věcný komentář to byl. Ale prostě sis nemohl pomoct a musel jsi ho tím posledním souvětím shodit.

08

Odpovědět

+AnonymkaPoslední souvětí byl čistě důsledek historických souvislostí, spoustě bojovníků reálně zničily kariéru všemožné zlatokopky nebo současný trend politické korektnosti. Dobře známý je třeba případ Mike Tysona a Desiree Washington. Nebo něco z podobných vod - mma zápasník Miguel Torres byl na vrcholu kariéry považován za jednoho z 5 nej bojovníků P4P (žebříček napříč váhovými kategoriemi, např. Joshua v boxerském P4P v hlavní pětce není), ale nejprestižnější světová organizace ho vyloučila ze svých řad. Důvod - na svém Twitteru zveřejnil rape joke.

90

Odpovědět

Brad Pitt: "Jdi do toho." (a v duchu: "Já si to aspoň budu moci rozdat s Angelinou doma v obyváku.")

61

Odpovědět

p***l je, ze si to nakonec docela p****l :D Z Angeliny je skeletor a Jennifer je porad jeste kus :D

241

Odpovědět

+pesahNebude to taky tím, že zatímco Jennifer je bezdětná tak Angelina má celkem 6 dětí (3 adopce a 3 svoje)?

43

Odpovědět

+DegnicKdyby na ní děcka nechaly nějaký stopy, byla by spíš tlustá. Tohle je typický příklad nejezení.

22