Namalujte Grega DavieseTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:102
Počet zobrazení:6 709
Další malířský úkol tentokrát zahrnuje překážku v podobě zdánlivě velké vzdálenosti od plátna. Některé překážky se ale dají poměrně snadno a v rámci pravidel obejít. Vyhovět Taskmasterovi Gregu Daviesovi se budou snažit Joe LycettLolly Adefope, Hugh DennisMel Giedroyc a Noel Fielding.

Přepis titulků

Počkat. Můžu na ten koberec? Ne? Myslím… Mám z toho dobrý pocit. Namalujte nejlepší portrét Taskmastera. - Podložky, stojanu a plátna… - …se smí dotknout jen barva a štětec. Máte deset minut. Odpočet začíná teď. Nejprve se musím nějak dostat ke stojanu, protože podložky se dotknout nesmím, že? V mé hlavě se to nápady jen hemží.

Navíc se musíte každých 30 vteřin s rostoucím nadšením usmát do kamery. Máte deset minut. Odpočet začíná teď. Jsem si celkem jistý, že Joe byl jediný, po kom jsme chtěli, aby se usmíval. To pak ale nemůže být fér. Tím usmíváním se do kamery jsem se okrádal o čas. Dobře. Předpokládám, že každého napadlo, že se to dá nějak obejít. Nikdo se přece nepokusí malovat z takové dálky. - Na to jsou dost chytří.

- Malovat na dálku nejde. Kdo se zdravým rozumem by maloval na dálku? - Takže kdo je jako první? - Joe a Lolly. Třicet vteřin. S obličejem jsi spokojený? To bylo těsně. - Díky, Lolly. - Děkuju. - Díky, Joe. - Já děkuju. Spousta úsměvů.

- Můžeme jich vidět víc? - Ano, usmál se 20krát. A můžeme se podívat na všechny! Napočítal jsem 16 milých úsměvů a čtyři výrazy jako při zácpě. Jak dopadly malby? Lolly, tvůj způsob malby byl naprosto šílenej. - Podíváme se na ty obrazy? - Jo. Musíme si ale přiznat, že Lollyin výtvor není až tak překvapivý. Ale vzhledem k tomu, že se Joe musel usmívat a maloval jak blbec na dálku, namaloval podle mě neuvěřitelný výtvor.

Jak je známo, před pořadem si vždy z krku musím vytáhnout pletací jehlici. - Kdo je další? - Hugh, ale rád bych připomněl pravidla. Podložky, stojanu a plátna se smí dotknout jen barva a štětec. To zní jasně. Jo, to je nadevše jasné. - Podložky, stojanu a plátna… - …se smí dotknout jen barva a štětec. Můžeme, Hugh? Je to takový pop art, ne?

- Co že se smělo dotknout podložky? - Pouze barva nebo štětec. Jasně, takže na ni člověk nemůže hodit, co se mu zachce, a pak po tom přejít. To znamená diskvalifikaci. Co to znamená? Musí odejít? - Jen na tohle kolo. - Tady je jeho obraz. - Ten se mi líbí. - Škoda, je pěkný. To jsem já, když jsem si nechal narůst vlasy po celé hlavě. - Kdo je další?

- Mel a Noel. Smím si ten stojánek nějakým způsobem přisunout k sobě? Jak to bylo? Jen barva a štětec… - Jasně. Tamto je stojánek, tohle je paleta. - Ano. Váleček, ten se podložky dotknout může, že jo? - Stojánek je blíž. - Jak jsi na tom s malováním? Dost bídně. Má vůbec vlasy? Má, že jo? To jo!

Má takovou velkou pusu. Je docela bledý, že jo? Udělám mu podlejší oči. Bude zlý. Promiň, Gregu. Pomoz mi to shrnout. - „Má vlasy, že jo?“ - Spoustu. - „Zlé oči, velkou pusu, - je takový bledý, že?“ - Ano, bledý. Co máš za problém, holka?

Vážně se omlouvám, moc se omlouvám. Nemůžu se ti podívat do očí. - V pořádku. - Tady jsou malby. No, zaujaly mě dvě věci. Bledý, velká pusa, žádné vlasy. Z toho ti vznikl gibon? A Noeli, nemůžu uvěřit, že znáš můj výraz při sexu. Hádám, že první místo je jasné, ale co zbytek? Jistě, cokoliv, kde budu vyobrazen jako sexuální gladiátor, znamená výhru.

Hugh je pochopitelně poslední, protože nepochopil pravidla. Vyhrává Noel a myslím, že dokázat z takové vzdálenosti namalovat to, co Joe, je tak obdivuhodné, že to ocením druhým místem. Mel, ty máš vážně velké štěstí, že mám rád gibony. Končíš na třetím místě. A Lolly… Ty máš velké štěstí, že nejsi poslední. Noel Fielding se tedy stává vítězem tohoto úkolu!

Váš úkol: Sledujte VideaČesky. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Noel mě připomíná svým vzhledem Richmonda z The IT Crowd

35

Odpovědět

Jestli to nebude tím, že se jedná o herce, který Richmonda hrál :)

180

Odpovědět

Proč vlastně překládáte takový kraviny? Vždyť se to hodí tak na Novu...

342

Odpovědět

Tvoje bába se hodí na Novu.

190

Odpovědět

To byl průzkum, co sem chodí za lidi. Už to vím. Tak šupky dupky, ať vám neuteče Ulice!

113

Odpovědět

Parádní, už se těším na další díly

231

Odpovědět

Wow, ten Noelův obraz byl super!

311