Kamufláž, kamufláž, kamuflážTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:106
Počet zobrazení:7 449
Dnešním úkolem soutěžících bude zamaskovat se v prostředí tak, aby je Taskmaster nenašel. O originalitu nebude nouze.

Přepis titulků

Proč mě to rozesmálo? Tak kde to máme? Kde je úkol? Tohle je pěkné. Pěkný design, že? Docela se mi to líbí. Schovaný úkol. Aha, tady je úkol. Neviděl jsem ho.

To je pěkné. To je velmi příjemné. - To jsi dělal ty? - Ano. Tak se podíváme. Tohle si schovám na později. „Zakamuflujte se.“ „Na plánování máte 10 minut.“ „Po dalších deseti minutách budete ve své pozici vyfoceni.“ „Odpočet začíná… teď.“ Musím zkusit být neviditelná.

Kamufláž, kamufláž, kamufláž. Ona známá fráze. Kamufláž, kamufláž, kamufláž. - Skvělá. - Ty nevíš, co se dělo, že ne? Zamaskovali se, my uvidíme jejich fotky a ty je musíš najít. - Jo, to mi došlo. - Jo, ale… Ale nedošlo by mi to, kdyby mi někdo řekl slovo kamufláž jen jednou. - Začal bych s Hughem Dennisem.

- Jo. Ukážu ti fotku. Kde na ní podle tebe Hugh je? Tohle je vážně úžasné. Nedokážu… - Kdybych měl hádat… Můžu? - Musíš. O tom ten pořad je. Kdybych měl hádat, řekl bych, že se mi moc nezdají ty dveře. Ale nevím. Tak si to pusťme a uvidíme. - To byly dveře od domu? - Ano. Vysadil je a dal si je na záda. Definice kamufláže je „maskování většinou armádního vybavení či osoby - nátěrem či clonou tak, aby splynuly s okolím“.

- Jasně. - Hugh použil dveře. - Jen stál za dveřmi. Nestál jsem za nimi, byly součástí mého krytí. Bylo to, jako byste si před obličej dali kytku. Jen šlo o dveře na zádech. - Zajímavé, ještě to probereme. Kdo dál? - Podíváme se na Lolly Adefope? - Ano. Začíná hra „Najděte Lolly“. Páni. - Mám pocit, že jsem ji našel. - Je to na tobě, Gregu. Myslím, že je pod tou trávou.

- Pod trávou, dobře. - Ale pod kterou trávou? - Pod kterou trávou? - Jo. Pod touhle. Dobrá práce. Uvidíme, třeba jde jen o návnadu. Tohle je opravdová kamufláž, protože Lolly si přinesla něco, co tam nebylo. Pončo z trávy. Malá drobnost.

Musel jsem Lolly posypat moučkovým cukrem a udělat jinovatku. Trocha se jí dostala do očí, to mě mrzelo. - To je oběť. - Mrzlo? - Ano, byla jsem zmrzlá na kost. Možná kdyby ses neposypala moučkovým cukrem, nenašel bych tě tak rychle. - Tak koho tam máme teď? - Joea Lycetta. Kdo z nich je Joe? Tak tohle je dobré. Tohle je dobré. Vážně dobré.

Boží. Další „Kde je Valda?“ Dobře se podívej. Jestli chceš, můžu ti je očíslovat a řekneš mi číslo. - Očísluj mi je. - Dobře, tady jsou. Přál bych si, aby byl Joe číslo pět. Tak kolikátka, Gregu? - Jednička. - Jednička? Podíváme se z druhé strany. - Devítka!

- Devítka. Tamhle je Al Murray! Je tam Al Murray. Nedokáže přijmout, že už v pořadu nevystupuje. Nedokáže to přijmout. To u toho nádraží prostě byli? Joe napsal tweet. Má 130 tisíc sledujících. Během hodiny získal devět retweetů a patnáct lajků. To znamená, že ho téměř 130 tisíc lidí ignorovalo.

To je populace ostrova Wight. - To je dost lidí. - A jeden z těch, co přišli, byl Al. Zadání bylo splněno do puntíku. Zamaskoval se velmi efektivně. Zatím je to můj favorit. Ještě nám zbývají dva soutěžící. Teď ti ukážu Mel Giedroyc, - ale možná ji neodhalíš. Můžeme? - Ano. Dobře. Tady je. Chceš to vůbec hrát?

Něco vám povím. Myslela jsem, že musím zůstat v té místnosti. Koukej na ty tvé nožičky. Takovouhle skrýš by si vybrala moje neteř. A té je pět. Když jsem odtamtud odcházela, říkala jsem si, že se mi to povedlo. Je to jen o krok dál, než když děti udělají tohle. Jakmile jsem tohle uviděl, řekl jsem si: „Lolly, jsi v suchu.“ Kdo dál?

Poslední místo bychom měli. Teď se podíváme na posledního soutěžícího, Noela Fieldinga. Ten je někde… tady. - Bože můj. - Je to na tobě, Gregu. Je to složité, protože všechno v tom karavanu vypadá jako Noelovo oblečení. Máš to těžké, protože jsem jako Predátor. - Je tam vůbec? - Je tam. - Dobře, nevím.

Nevím, kde je. - Podívejme se, kde je Noel. - To je opravdu neuvěřitelné. - Zmenšil se a vlezl do mísy s ovocem. - Přichází rozhodnutí. Můžu? - Jistě. - Noel musí očividně vyhrát. - Dobře. Přehodnotil jsem Hughovy dveře a rozhodl se, že to bylo velice důmyslné, takže ho společně s Joem zařadím na dělené druhé místo. - Takže po čtyřech bodech. - Ano. Takže za čtvrté místo budeme udělovat dva body. Přesně tak.

A to samozřejmě získává Lolly. Alespoň si prošla tím, že si nasypala moučkový cukr do obličeje. - Chceš za poslední místo slyšet potlesk? - Rád bych pro Mel slyšel jedno tlesknutí. Poslední místo obsadila Mel. Jde se dál. Váš úkol: Sledujte VideaČesky. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

asi zrušili kanál, z kama jste brali videa k Taskmaster :(

00

Odpovědět

teda aspoň díl Kresba naslepo nefacha

00

Odpovědět

+ehBohužel je tomu skutečně tak :( Na ty novější díly by to snad nemělo mít vliv, tam už heindlik čerpal z ofiko kanálů

20

Odpovědět

+ehTo nebyl totiž oficiální kanál… podle té zprávy to vlastník autorských práv (UKTV) nárokoval a zablokoval mimo Británii. Ten zbytek ofiko kanál už je.

20

Odpovědět

Proč když to dělají britové, tak mi to vždy přijde jako inteligentní a přijatelná forma zábavy, přitom je ta show o úplných blbostech a u nás bych na to ani nekoukal ... možná ten přízvuk a zámecké kulisy :D

80

Odpovědět

"Kamufláž, kamufláž, kamufláž" mám dojem že je to z nějakého filmu, ale nevzpomenu si z jakého.

00

Odpovědět

diky prekladateli za oddych a vtip!

121

Odpovědět

moc díky překladateli za tahleta připomenutí kousků z taskmastera při čekání na desátou sérii této ideální rodinné oddychové zábavy! a jestli mohu být tak smělý a doporučit, tak perfektní byl vždycky Rhod Gilbert, takže třeba Rhod Gilbert's Best Taskmaster Moments by určitě stálo za překlad ;)

91

Odpovědět

Souhlas! Rhod vždycky uměl nějak chytře obejít zadání (i když se mu to párkrát vymstilo).
Škoda jen, že do "best moments" se nedostal ani jeden z jeho obrázků Grega.
https://www.reddit.com/r/taskmaster/comments/9xy8w6/rhod_gilberts_extensive_greg_davies_photo/
nebo: Taskmaster S7 EP6 | Exclusive EXTENDED Outtake | Alex Horne Doesnt Know Greg Davies | Dave

20

Odpovědět

Parádka, děkuji :)

61