Udělejte s tímto koněm něco úžasnéhoTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:33
Počet zobrazení:4 589
Staří dobří známí Hugh Dennis, Joe Lycett, Lolly Adefope, Mel Giedroyc a Noel Fielding se vrátí zpět do školních let. Stojí před nimi kůň a ten čeká na nějaké pěkné cviky. Anebo triky.

Přepis titulků

Jak se tomu říká? Skákací… kůň. - Ano, skákací kůň. - Nebo skákací panák? Dělá se s tím tohle, ne? Moskva, 1980. Velmi solidní stará… To jsou bradla? Ne, něco jiného. Kůň je to. Udělejte s tímto koněm něco úžasného. Máte na to deset minut. Čas vám začne běžet, až mrknete. Ne, ty se na mě…

Až mrknete. Co když nemrknu? A co kdybych to vydržel čtyři hodiny? Jsem jako had, mám průhledná víčka. - Tak jo. - Mrkla jsi? - No jo. - Myslím, že jsem mrknul. - Jo, bylo to tam. - Teď už… - A začínáme. - Začínáme, dobře. Čas vám začne běžet, až mrknete.

- Mrkla jsi okamžitě, Mel. - Fakt? Takže deset minut. - O co nám tedy šlo? - Měli s koněm udělat něco úžasného. Začneme s atlety Hughem a Lolly. Jsi tam. Jen si to ozkouším. Spokojený? Nevím, baví mě to, klidně to budu dělat, jak dlouho chceš. - Zbývají dvě minuty, chceš…

- Jo, klidně. V plánu bylo něco menšího. - Končím. - Dobře. To bylo úžasné. Opravdu. Jedenáct skoků za deset minut. Ale nepodařilo se mi zvednout. Kdybych to dělal přímo na betonu… Ale to mi nedovolili kvůli bezpečnosti nebo čemu! - Lolly… - No… Pro doplnění…

Předtím se podívala na gymnastické video z olympiády. Opravdu? Mám jednu takovou hypotézu. Kdyby ses vedle toho koně postavila a nedělala vůbec nic, bylo by to úžasnější. - Joe na to šel výrazně jinak. - Opravdu? - Jo. - Co to je? - Tenisová raketa. - Co to má být? - Netuším. Jo, no jo.

Staré dobré koňské péro. Takhle je to hotové. Je to vlastně moderní umění. Představuje to velmi smutný příběh. Na tomto koni přijel starý pán, který si pro něco potřeboval odběhnout, zapomněl si tu chodítko a zemřel. Je to velká alegorie naší doby. Už můžu jít?

Asi ano. Proč má gumáky? Protože je mokro, ne? Příběh o tom starém muži mě velice dojal. Je to velmi dojemný příběh. Ale mám dojem, že smutný aspekt toho příběhu byl mírně oslaben přítomností toho divného, holínky nosícího, tenisovou raketou a kuželem obdařeného koně.

- To tomu jen přidává na kráse. - Jak to? Kdybych to měl vyjádřit slovy, na kráse by mu to ubralo. A nyní to bude mela, protože se podíváme na Mel Giedroyc. - Mela s Mel. - To je hezké. Mrháš časem nás všech. - Kam zmizel? - Neprozradím. To bylo jak z Las Vegas. Pomocí kamerových triků jsi nechala zmizet koně.

- Pardon, řekl jsi „kamerové triky“? - Ano. Ale viděli jste snad toho koně někde pak? Ne, zmizel. Mě se neptej, já tam byl. Viděl jsem, jak ho odnášeli. A jsi vyloučen z kruhu kouzelníků. Poslední na řadě je Noel. Skvělej outfit. Předpokládám, že šlo o kamerový trik, nebo tě tam snad donesli?

- Ne, tohle bylo opravdové kouzlo. - A to moje snad ne? On udělal tohle v převleku za ruskou vesničanku a z koně jsem byl zase já. Je to na tobě. Lolly musí být samozřejmě poslední. To je jasné. - Ale no tak. - Na další místo půjde koní… Koní pérko a ruská vesnička obsadí společné místo. - Sdílené třetí místo.

- A nejlepší výkon bude sdílet první místo s body za lítost pro Hugha skákajícího přes koně. Takže bod pro Lolly. Tři body pro Joea a Noela - a pět bodů pro Mel a Hugha. - Správně! Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář