Schovejte se AlexoviTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:70
Počet zobrazení:6 092
Hugh Dennis, Joe Lycett, Lolly Adefope, Mel Giedroyc a Noel Fielding hrají s Alexem Hornem na schovku. Zdá se to snadné, ale když už nejste děti, co se vejdou do každé škvíry, může to být poněkud složitější…

Přepis titulků

Zdravíčko. Kde je Alex? Schovává se? Jako Cato. To si schovám. Schovejte se Alexovi. Alex je v karavanu. Už začal počítat do sta. Sakra, už začal počítat.

Schovejte se Alexovi. Je v karavanu. Už začal počítat do sta. 7, 8, 9, 10… Když jsme doma, rád Alexe posílám se schovat a pak odjedu na dovolenou. Udělal jsi to dvakrát. - Začneme Hughem Dennisem a Joem Lycettem? - Ano. Dobře. Jdeme na to. 9 vteřin, 10 vteřin…

12, 13, 14, 15… 44, 45… Je tam něco? To je jen zeď. Žádné druhé patro. 48, 49, 50… 56, 57, 58… 99, 100! Před pikolou, za pikolou, už jdu! Už jdu, Joe! Joe?

Teď hledá na zahradě. Jak to, že jsem tě neviděl vcházet vstupními dveřmi? Už jsem zastavil stopky, Joe! Našel jsem tě. Víš, jak se hraje na schovku, že jo? Jo, ale když mě uviděl, fakt jsem se vyděsil. Jen jsem před ním chtěl co nejrychleji utéct. - Cos měl ty za strategii?

- Myslel jsem, že odhadnu, kde zrovna je, a půjdu tam, kde není. A já myslel, že jsem ho viděl jít bokem, ale nejspíš jsem viděl jen kameramana, co šel za ním. Takže jsem se skrýval před tím špatným. Tak jsem se šel schovat do obýváku, a tam jsme se prakticky ocitli tváří v tvář. Jsi nenápadnej doslova jako kráva. - Chceš znát časy? - Jo. - Joe po odhalení pobíhal dvě minuty. Ale úspěšně se schovával 1 minutu a 9 vteřin. - Hugh se schovával 1 minutu a 9 vteřin.

Stejně dlouho. - Cože, fakt? Opravdu? - Chcete vidět, jak se schovává muž ve žluté kombinéze? - Ano. Tady ho máme, Noel Fielding. 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10… Nikdo tady není, že ne? 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100! Před pikolou, za pikolou, už jdu! Tady jsi.

- Viděl jsi mě? - Jo. - Doprčic. Ze začátku to bylo obdivuhodné. Pohyboval ses jako tygr. Ale tygři splynou s okolím, nenosí zatracenou žlutou kombinézu. Jediný žlutý ninja. Až do toho okamžiku. Podíval jsem se za karavan a řekl si: To nemůže být Noel. Ale pak jsem si řekl: To je Noel. - 16 vteřin.

- 16? Nebudete tomu věřit, ale tohle je konec druhé části. Následuje třetí část, pak čtvrtá. Ale nejdřív třetí část. Uvidíme se v třetí části. Vítej, třetí části! Alexi, co jsi to hledal před přestávkou? Hledal jsem je a našel jsem je velmi snadno. Chcete se podívat, jak hledám ženy? Rád bych viděl, jak lovíš ženy. Dobrá, jdu na to.

10, 11, 12, 13, 14, 15, 16… LABORATOŘ 89, 90, 91, 92, 93… Jdu do skříně. 100! Před pikolou, za pikolou, už jdu! Panebože. - Co to… - To bylo mé… Pořád to cítím.

Ne, je to v pohodě. - Jakoby nic. - Ano, díky. Lolly? Mám pocit, že jsem se díval všude. Lolly? Končíme! Lolly? - Volá mi. Ahoj Lolly. - Je tu docela hluk. - Nezní to hlučně.

- Je tu dost lidí. - Dej mi k uchu někoho jinýho. - Jen vteřinku. Dobrý den. Poslala mi fotku. To poslala před minutou. Má na sobě jiné oblečení. Tak jo. Tak znova. Panebože. Pane jo! Dobrá práce, rád tě vidím. - Dobrá hra.

- Ušlo to. - Bavil ses? - Ne. Mám dotaz pro Alexe. A chci se zeptat, jestli jsi omylem sáhl Mel na prsa? Přejel přes obě. A dost možná zajel i do hájíčku. Bylo to v pohodě. Viděli jste, že to bylo trochu rozpačité. Našel jsem tě po 2 minutách a půl a pak se cítil trapně 3 dny.

Lolly jsem ale na prsa nesáhl, jen upřesňuju. Ne, v té místnosti jsem ji hledal dvakrát a ona byla v tom nejmenším koutku té sprchy pod prknem. Jo, bylo tam prkno a já byla v tom trojúhelníku. - A dobírala sis mě. - Ano. - A bylo to nádherné dobírání. Poslala jsem fotku z pláže a jednu z dětství. To bylo matoucí. To ho určitě zmátlo.

Schovala ses v čase. Trvalo mi to 23 minut. Takže Noel byl pátý, společné třetí místo pro Joea a Hugha, Mel druhá a Lolly na prvním místě! Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář