Představte nový pozdravTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:50
Počet zobrazení:4 470
Potřásání rukou už není v módě, Hugh Dennis, Joe Lycett, Lolly Adefope, Mel Giedroyc a Noel Fielding musejí vymyslet nový způsob, jak se pozdravit. Na co při tom přijdou?

Přepis titulků

- Představte nový pozdrav stiskem ruky. - Nejlepší pozdrav vyhrává. Na jeho vytvoření máte pět minut. Co to… Tak to je děsivý. Super týpek. Sakryš… - Má vypadat jako ty? - Já mám vypadat jako on. Ty máš vypadat jako on. Docela fešák.

- Má ale zvláštní bačkory. - Ty jsou moje. Nádherné bačkory. Ta ruka… Ta ruka se pohnula. Jestli začne chodit, asi se pozvracím. Představte nový pozdrav stiskem ruky. Nejlepší pozdrav vyhrává. Na jeho vytvoření máte pět minut. Pak máte tři minuty na to, abyste jej předvedli s Alexem.

A k čemu je on? Co se srazit hrudníky? To letělo v nultých letech. Staré dobré… Je to taková ruční pumpa. - Nepotřebuju ani pět minut. - Chceš to hned předvést? - Fakt? - Jo. Promiň, to je… Kde máš hlavu? „Jestli se pohne, nejspíš se pozvracím.“ Takhle ty reaguješ na stres?

- Jen nesnáším figuríny. - Figuríny? A tamta hlava se mi taky moc nelíbí. Fakt? Mně taky ne, přitom je moje. Figurína se jmenuje Bernard. A začneme s… Začneme s Mel. Bim, bam, bum.

Dávej, přijímej. - Dozadu. - Zpět. Dim, dam. - A je to. - Už je mi mnohem líp. To byla taková maminkovská verze pouličního pozdravu. „Dávej, přijímej.“ - To je má oblíbená část. - Čeká nás další gangster. Kdo z nich je podle tebe v gangu?

- Určitě Hugh Dennis. - Ano. Tohle je jeho pozdrav. - Ahoj. - Ahoj. Takový evropský styl. V mužském světě má mlčení důležité postavení. Bylo to maskulinní, ale představoval jsem si vás v sauně. Chceš vidět mládež? Lolly je nejmladší. - Ahoj, Alexi. - Ahoj, Lolly. Co to je?

20 liber? A ještě něco… Žvýkačka. A tohle je co? - Paracetamol a kodein. - Výtečné. - Děkuju ti. - A takhle vypadá dokonalý pozdrav. Peníze. Svěží dech. Prášky proti bolesti. Bolela mě hlava, smrdělo mi z pusy a ty mě neplatíš.

Ocenil jsem to. - Co sis koupil? - Dal jsem to Gregovi. - A já si za to koupil šunku. - Tak jsem to chtěla. Nyní se podíváme na Noela. - Já si to neužil, ale uvidíme, co vy. - To posoudíme my. - Ahoj, jsi připraven? - Asi jo. Dobře. Skloň ruku o trochu níž. Výborně.

O trochu níž. Ještě níž. Výborně, už to skoro bude. - Něco cítím. - Něco cítíš? - Je to fajn. - Zalomcuj tím. Trochu níž. Ještě níž. - Už si potřásáme rukou? - Myslím, že jo. Víš ty co? Myslím, - že to stačilo.

- Měj se. - Čau. - Opatruj se. - Dobře. Starý dobrý penis místo ruky. To už jsem neviděl roky. Když už ho máš, tak ho používej. - Bavil ses? - Na kolečko už jsem si zvykl na našich společných dovolených. Nevadilo mi být daleko, nerad zasahuju do osobního prostoru. Rád si držím odstup, kdybych omdlel, ať na nikoho nespadnu.

Ten odstup mi nevadil, ale… Ale ten krutý pohled na to, že jsi držel tyč s rukavicí na konci a dotýkal ses mužského přirození, kterým byla čistou náhodou ruka, - to ti nebylo příjemné, co? - Myslím, že se mi o tom jednou zdálo. - Chceš vidět posledního? - Ano. - Joe Lycett. - Jo… - Tady je Joe. - Natáhni ruku. A dělej tohle. - Jak dlouho to budeme dělat?

- Ty tři minuty. - Musím držet oční kontakt? - Jo. Ne tak agresivně. Není to uklidňující? - Jsem od tebe docela daleko. - Tak je to správně. - Zrychluješ. - Během těch tří minut se to zrychluje. Díval ses na to. Můžu se podívat? - Miluju tě. - Prosím? Miluju tě.

Musíš to říct taky takhle. - Miluju tě. - To je ono. - Miluju tě. - Miluju tě. Začni zrychlovat. A je to. Můžu jít? To bylo fakt divný. Ale hrozně se mi to líbilo, protože miluju, když je mu ouzko. A vím, že se mu z toho nelíbila ani vteřinka.

Celých 180 vteřin. Jako jediný využil celé tři minuty. Nechtěl jsem tě oškubat. Rozsoudím to poměrně rychle. Nedokážu rozlišit mezi těmi gangstery. - Mel a Hugh. - A Lolly. Všichni jsou na třetím místě. Začínáme na třetím. A teď půjdeš výš, nebo níž? - Samozřejmě výš. - Ano. - Už nemám hvězdičky. - No to mě poser! Mě osobně nadchnul muž s rukou místo penisu, takže ho umístím na druhé místo.

Ale nikdy dřív jsem neviděl tak znepokojivý a strašlivý výkon, jaký předvedl vítěz tohoto úkolu Joe Lycett. Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář