Shoďte všechny kachničkyTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:38
Počet zobrazení:5 306
Kachničky vs. Hugh Dennis, Joe Lycett, Lolly Adefope, Mel Giedroyc a Noel Fielding. Kdo s koho?

Přepis titulků

Nazdárek. Ahoj. Ahoj, Mel. - Moc pěkné. - To je můj taskmasterovský pozdrav. - Ahoj. - Ahoj, Lolly. - Shoďte všechny kachničky. - Panebože. Nejrychlejší vyhrává. Čas vám začne běžet, až spadne první kachnička.

Takže teď jsem s časem v klidu, nic ještě nezačalo. To jste vymysleli kvůli mému kostýmu? Jo. Nejspíš si myslí, že jsem jejich vůdce. Čauky. Ano, když se má objevit vůdce kachniček, je to muž s kostrou na ochranné kombinéze. Nejdřív se mrkneme na Joea, ale chci říct, že při srážení museli stát za lanem, ale předtím si to ještě mohli připravit.

Jak na to šel Joe Lycett? S tímhle to půjde. Jo, trochu se mi točí hlava. Bude to… A hele! To má dobrý dojezd. Ani se nezastaví. Je tu bowlingová koule!

Je tu zatracená bowlingová koule! To je ono, kámo. Selhání u přípravy? Připrav se na selhání. Čas začne běžet, až spadne první kachnička? - Jo. - Takže by mohlo být hotovo za pár vteřin? To očekávám. Jo! Jo! Jo! Božínku, božínku. Jo!

Jo! Jo! Do prdele. Jo! Jo! Panebože, to je neskutečný pocit! Je úžasné, jak to začalo precizním plánováním, jako z epizody A-Team, trvalo to asi dvě minuty: „Použiju tyto nástroje.“ A pak se to velmi rychle zvrtlo v nervový záchvat.

- Ale efektivní. - Ano, všechny shodil za minutu 56 vteřin a pak řekl, že ze sebe měl skvělý pocit. Úžasné. Nevím, jak 1:56 obstojí, ale zdá se to dobré. Ten den se to zdálo dobré. Podíváme se na Hugha? Super. No teda, to je ale hodně pružný. Stopky běží. Zastavte stopky.

Nebyla to taková zábava, jak jsem si představoval. A v tom je tento pořad kouzelný. Člověk, který vypadá, že bude v rámci sezóny naprosto ponížen, se najednou může vrátit do hry. Jako Billy Elliot. Trvalo to 8,9 vteřiny, byl rychlejší než Usain Bolt. - To ale není jeho disciplína, ne? - Nemůžeš je srovnávat. To ne, no.

Výborně. Díky. A přišla řada na Noela a Mel, uvidíme je společně. - Skvělé. - Bože. To ne! Nejde mi to pořádně chytit. Jsem blízko? Pořád se mi to tu chytá. Budu to muset znova promyslet. Jak ty šmejdy shodit?

No jasně, jo, jo! To bude ono. Dvě jsou dole. To je nemožný. Tak se mi to líbí. Kachničky. Jo. Tamhleta mě rozčiluje. Pěkný.

Tím jsem měl začít. - Přišla jsi na to? - Myslím, že jo, brouku. Bác. A pak… No ahoj, švihy švih s gumou. Bác. Je zajímavé pozorovat, jak lidská mysl funguje pod tlakem. Myslím, že sis to, Mel, představovala tak, že jednou švihneš a shodíš první řadu, švihneš podruhé a shodíš druhou řadu. Jediným pohybem.

Takhle jsem si to představovala. Připadala jsem si jako Fatima Whitbread. Nakonec jste oba uspěli díky tzv. Dennisově technice. Ale oba jste na to šli stylem „kachnička za kachničkou“. Vybíral jsem si kachničky, které se mi nelíbily. Noelův výkon byl obstojný, 4 minuty 50 vteřin. Zato Mel to trvalo 7 minut 25 vteřin, což je přes 4 vteřiny na kachničku. - Takže první… A druhá… - A to použila ničivý chvat „větrný mlýn“. - A zbývá už jen Lolly Adefope.

- Zůstala sama. To je dobře, nebo špatně? Špatně. Můžu použít hadici? - Dělej si, co chceš. - Dobře. Hadice funguje, ale problém je to, že jsou kachničky moc daleko. Když kachničky přesuneme blíž a použijeme hadici… Raz, dva, tři.

A nahoru. Skvělý. - Jdeš na to? - Jo. - Stopky mám připravené. První je dole. Zastavte stopky. Kdybychom dávali body za styl, kachničky by určitě chtěly být shozeny vodou, takže krása. Zaujalo mě, že sis uvědomila, že proud nebyl dost silný, a pak jsi chytře kachničky přesunula, ale ne o moc blíž.

Bála jsem se, že spadnou. „Chci být fér.“ Mám ráda výzvy. Byla druhá nejrychlejší, minuta a 2 vteřiny. No teda! Na posledním místě je Mel, pak Noel, Joe, Lolly a Hugh je samozřejmě vítěz.

- Ale celkově budu pořád poslední, ne? - Rozhodně nevyhraješ. Opravdu je poslední, ano. Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jsem jediný komu vadí, že neshodili tu velkou? :D

61

Odpovědět

Myslíš tu co byla na zemi? Kam jí měli shodit?

11

Odpovědět

Tak bych do ní z principu aspoň kopnul :D

70