Vytvořte trailer na film TaskmasterTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:57
Počet zobrazení:5 489

Dnes dostanou naši soutěžící za úkol něco parádního – vytvořit trailer na fiktivní film s názvem Taskmaster. Jak se toho zhostí? Soutěží Hugh Dennis, Joe Lycett, Lolly Adefope, Mel Giedroyc a Noel Fielding.

Poznámky k překladu:
Když Greg mluví o tom, že kamufláž Mel nejde, mluví o tomto úkolu, který u nás již také byl přeložen.
Ken Loach je britský filmový režisér známý svými levicovými postoji a filmy s vážnou, často sociální tematikou. Naproti tomu Carry On je britská komediální série.
Název Tugmaster je v angličtině vtipný, jelikož slovo „tug“ může mít sexuální význam (masturbovat).

Přepis titulků

Hele! Díky. - Není to super, Hugh? - Ještě nevím. Prima popcorn. - Co to je? - Ale ne. Vytvořte trailer na film Taskmaster. To je paráda! NEJLEPŠÍ TRAILER VYHRÁVÁ To je super!

MÁTE MAXIMÁLNĚ JEDNU HODINU Hodinu. A sakra. To je boží. VÁŠ ČAS ZAČÍNÁ TEĎ! - Paráda. Super práce. - Super úkol. - O čem ten film bude? - Něco odvážného jako od Kena Loache? Nebo Carry On.

Na kterou sérii budeme dělat trailer? Na tuhle? Potřebujeme dobrá slova. Trailer tě musí nalákat, že? A taky to musí dobře vypadat, že? Zajímavý skok mezi žánry. Ken Loach a Carry On. A taky jsem si všiml, jak Hugha neurolingvisticky programuješ. Tak moc, až nic neříkám? Ne.

Chodíš za Mel, zatímco ona říká: „Uděláme to takhle, že?“ „Asi bychom měli tohle, že?“ „Soustředíme se na tohle, ne?“ A ty na to jen: „Jo.“ - Promiň. - Zajímavá dynamika. Nemůžu se dočkat. Je to dobré? - Začneme s Mel a Hughem? - Jo. - Pojďme na tuhle dvojici. - Tak jo. Co je to za případ? Pitevna.

KLESÁ SLEDOVANOST. NĚKDO MUSÍ UMŘÍT. VÁŠ ČAS ZAČÍNÁ TEĎ! Kamufláže nic moc, ale filmařina super! - Na to bych se podíval! - Jo. - To bylo úžasné. - Opravdu? - Parádní. - Tugtemester. Ten název mě trošku znejistěl. Tugmaster by byl jiný druh pořadu. - Chceš pansexuální popové vyvrhele?

- Jo. JLN. Tohle je jejich trailer. Představujeme vám film Taskmaster. Hrají Hugh Dennis. Joe Lycett. Lolly Adefope. Mel Giedroyc. A Noel Fielding. Taskmasterem je Greg Davies.

A k tomu otloukánek a podržtaška, Alex Horne. Film Taskmaster. V 6:67 odpoledne na první svátek vánoční na BBC One. Nelze pustit ze záznamu. To byl skvělý trailer. Který trailer byl podle tebe lepší? Bylo to těsné. Oba byly skvělé. Ale musím odměnit skandinávské drama Tugmeister.

Ve hře je pět bodů. Dostanou všechny? Ne. Tugmeister dostane tři a druhý tým dostane dva, oba byly super. Tak jo, hotovo. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář