Překvapivé rande

Thumbnail play icon
65 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:458
Počet zobrazení:5 986
Všichni asi dobře víte, že se Američané doslova vyžívají ve velkolepých show nabitých emocemi a nečekanými zvraty. Osobně tyhle prvoplánové pořady působící na city moc v lásce nemám, ale před touto "skrytou kamerou" z amerického pořadu Mobbed hluboce smekám. Ač je onen zvrat pro diváka poměrně předvídatelný a vyhnaný do extrému, zabírá to a věřím, že spoustě z vás vyčaruje toto téměř 15minutové video úsměv na tváři a dobrou náladu. Teď už se podívejte, co všechno se může stát poté, co vaši romantickou večeři přeruší cizí ženská a chrstne vašemu milovanému do obličeje sklenici vody se slovy: "Jdi do hajzlu!" :-)

Přepis titulků

Měls mi říct, že máš ženskou. Jdi do hajzlu! Ochranka, ochranka... Co se tu děje? Páni, co se stalo? Tohle není vtipný. Ať je to cokoliv, není to vtipný. Vy jste na něj chrstla vodu? Ne, já ne, to ona.

Říkám ti, že jestli mě chceš nas*at, tak to není vtipný. Odveďte Justina. Musí se převlíknout. Řekněte mu, ať se jde osušit. Musí se jít osušit. Můžete ho odvézt dozadu? - Musím vyplnit hlášení. - Co takhle zavolat ji? Jen ho dáme do pucu. - Pak vyplníme hlášení.

- Přímo do ksichtu! - Přímo do ksichtu! - Budu potřebovat... - Budu potřebovat, abyste mi to vylíčila. - Řekni jí, že bude všechno v pořádku. Uklidněte se. Teď tam potřebuju dostat Vica. Teď budeme hodně milí, ano? Co se tu děje? - Co se stalo? - Přišla sem nějaká holka. Můžete mi to stručně vysvětlit?

Přišla sem nějaká holka, tvrdila, že ho zná a chrstla mu do obličeje vodu. - Dobře, určitě se to vysvětlí. - Kdo si myslí, že je? Nikdy jsem ji neviděla. Co se to sakra děje? Vůbec nevím, o co tady jde. Proč... Proč by něco takovýho dělala? Řekni jí, ať se uklidní. Řekni, že to bude v pořádku a že jí garantuješ příjemný večer. Ujistím se... Dělám v téhle branži už 20 let a viděl jsem všechno.

A ujišťuji vás, že si dnešní večer i tak užijete. - Dobrá? - Dobrá. - Určitě to dopadne dobře. - Věříte mi? - Ano, věřím. Děkuju. - Milujete ho, že ano? - Z celého srdce. Proto mě to tak vzalo. - Vůbec ji neznám. - Nebuďte smutná. On vás taky miluje, ne? - Jo. - Jste si tím jistá? - Jsem. - Jste spolu dlouho?

- Jo, skoro tři roky. Dobrá. Víte co, strážníku? - Ano. - Zůstaňte v pohodě, určitě se to vysvětlí. - Děkuju. - Užijte si zbytek večera. - Děkuju. - Řekněte mi, až bude nachystanej. - Už je. Jdem na to, jdem na to. Vemte to za mě. Díky. - Takže jste říkala, že se milujete?

- Jo. Myslíte si, že... je to nekonečná láska? Nekonečná láska! Myslíte? Bože můj. Nikki, tohle je jen pro vás. Pojďte za mnou. - Jdeme na písničku. - Můžeme. - Pusťte hudbu. Podejte mi ruku.

Všichni číšníci a servírky začali tancovat. Tak to je síla... Nikki! Tudy! Jak tak život plyne, člověka všechno mine, dokud mu někdo neukáže nekonečnou lásku! Jako když svítí slunce, svítí bez konce, ty budeš vždycky má, je to láska navěky!

Když láska ostatních pomine, tu naši to jen vyzdvihne. Máme naši výjimečnou a nekonečnou lásku! Skutečnou! Co tě to napadlo? Strašně tě miluju. Nikki, od chvíle, co ses na mě poprvé usmála, jsem věděl, že to jednou udělám. Nevěděl jsem, že to bude vypadat takhle...

ale věděl jsem, že jsi moje všechno. Chci s tebou strávit zbytek života. Chci, abys se mnou byla na věčnost. Bože můj! Vezmeš si mě za muže? Řekla ano! Řekla ano! Řekla ano!

Zlobíš se na mě? - Dává se na tuhle ruku. - Promiň. Když už jsme tady a řekla jsi ano, proč to neuděláme hned teď? Co kdybychom se vzali? Když už jsme tady a řekla jsi ano, proč to neuděláme hned teď? Co kdybychom se vzali? Vážně? Vážně.

Ale nebudeme na to sami. Dopravili jsme sem její nejlepší přátele až z Chicaga. Netušila, že tu budou. To snad ne! Kde jste se tu vzali? - Mám pro tebe poslední maličkost, ano? - Cože? Bože můj! Jedem!

Přijde mi, že celý život čekám... na dnešní večer. Jen my dva a taneční parket. Protože tohle zažijeme jen jednou. Takže si to užij a bav se o to víc. Přijde mi, že celý život čekám... na dnešní večer. Co to děláš?

Dávám ti tu největší svatbu, jakou si dokážeš představit. Kde jsou mí rodiče? Přijeli taky? Neboj se. Tohle je jen pro tebe. Tamhle je máš! NIKKIINA RODINA Panebože! - Je tu celá má rodina.

- Jo. Myslíš, že to dneska zvládneš? Dobrý večer, dámy a pánové! Dnes jsme se tu sešli kvůli oslavě sňatku Justina a Nikki! Nikki! Takže můžeme... Bez dalšího zdržování bych poprosil o prsteny. Justine, nasaď prosím Nikki na ruku prsten. - Tenhle nejdřív sundej.

- Ne, nech ho tam. Justine, bereš si Nikki za svou právoplatnou manželku? To si pište, že jo! To si píšem. - Nikki, nasaď prosím Justinovi na ruku prsten. - Ne, na tuhle. Já se klepu. Nikki, bereš si Justina za svého právoplatného a nepředvídatelného manžela? Rozhodně. Strašně tě miluju.

Mocí, která mi byla svěřena státem Kalifornie a tímto obřím tančícím davem... vás nyní prohlašuji za muže a ženu. Můžete políbit nevěstu. Dámy a pánové, pojďte se mnou poblahopřát novomanželům Davisovým! Mám prstýnek! - Ahoj, Nikki. - Ahoj, Howie, jak se máte? Mám se skvěle. - Tak co na to říkáš?

- Ježiši... Jsem vdaná. Napadlo tě aspoň na chvíli, že tě dneska čeká zrovna tohle? Jasně, bylo mi to od začátku úplně jasný. Ne, ale ta holka ve zlatých šatech... Měls mi říct, že máš ženskou. Jdi do hajzlu! - Ráda bych jí něco řekla. - Tamhle ji máš. Pojďte sem. Pojďte, pojďte. Ale je to jen herečka.

- Já vím, já vím. - Dobrá. - Měla byste se jí omluvit. - Došlo mi to, až když začal zpívat ten chlap za piánem. Pak jsem začala... Co jsem ti řekla? "Radši na mě nezkoušej žádný kraviny!" Tohle je začátek vašeho společného života a my jsme rádi, že jsme u toho mohli být. - Chci poděkovat vám všem. - Děkuju mockrát. Prosím potlesk pro nevěstu a ženicha! Děkujeme všem! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Tohle asi jen tak netrumfnu.

Komentáře (67)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten manžel musel být ale prachatej.

181

Odpovědět

Každou romantickou duši to dojme co si budeme nalhávat! Ale jen jednu věc tomu vytknu a to, že když už měl takovou žádost tak na ní neměl šetřit a vzít pořádnou kameru! :D

192

Odpovědět

OMG tak to je totání k(p)ýčovina

188

Odpovědět

Cože? Tak to je ta nejstrašnější žádost o ruku! To ji radši mohl požádat někde na střeše ve Francii s výhledem na Eifelovku popíjejíce Moet, když už do toho teda vrazil tolik peněz. Ale hlavně žádná žena nechce být požádána v přítomnosti svědků a křepčících breakdance američanů už vůbec ne. V jednoduchosti je krása, požádejte tu svoji o ruku kdekoli, ale hlavně v soukromí a spontánně.

205

Odpovědět

Tohle mi nedělejte, první pulka mě odzbrojila a normálně,regulerne rozbrecela ,ale druha pulka rovnou a hned.. za TO BYCH HO PŘIZABILA, S PŘIšernejma satama,rozteklejma očima atd. to bych nepřežila. :-)

191

Odpovědět

Říkejte si co chcete... ale tohle je prostě úžasný :) maximální romantika... tohle téměř 15 minutové video mi vykouzlilo úsměv na tváři i dobrou náladu ;)

185

Odpovědět

Tohle mi přijde hezké jen tehdy, pokud jsou oba partneři rádi středem pozornosti. Mě osobně by to vůbec neokouzlilo, přehnané kreace, přehnané efekty, přehnaně velká žádost o ruku. To přece nemá být pro celý svět, ale jen pro ty dva. Přece by stačilo kleknout si na zem a mnohdy ani to není třeba. Mně by stačilo, kdyby se mě můj budoucí přítel zeptal jednoduše, třeba i mezi řečí:,,Vezmeš si mě?". Ale musel by si být jist, že to opravdu chce, protože brát se jen protože bychom měli, je velká hloupost :) Ale ta videová žádost je prostě moc. Jednak ta žena nemůžeš říct ne, protože to nemůže přede všemi tomu muži udělat a za druhé si ho musí hned vzít? Hloupost! Ale každý je spokojený jinak..

190

Odpovědět

Ten začatek se seběhl tak rychle že jsem nechapal o čem mluvi a musel jsem si to pustit ještě jednou :D proč brečelA TO NECHAPU :D

180

Odpovědět

Nechápu to... To si jako užívá, když kolem ní začnou lidi tancovat a zpívat? Bych si říkal "Co se to ku*va děje? To všem m*dlo v hlavě, co mám jako dělat? Jo tančíš pěkně no a co já s tím jako teďka.." Chápu když se vymyslí nějaký zajímavý překvapení, ale překvapení kde lidi kolem začnou tancovat? já bych si teda přišel jak hňup... Asi vliv High School Musicalu na ameriku :D (+kdo viděl danej díl southparku, ví přesně co myslím).

181

Odpovědět

Nechápu to... To si jako užívá, když kolem ní začnou lidi tancovat a zpívat? Bych si říkal "Co se to k***a děje? To všem mrdlo v hlavě, co mám jako dělat? Jo tančíš pěkně no a co já s tím jako teďka.." Chápu když se vymyslí nějaký zajímavý překvapení, ale překvapení kde lidi kolem začnou tancovat? já bych si teda přišel jak kretén... Asi vliv High School Musicalu na ameriku :D (+kdo viděl danej díl southparku, ví přesně co myslím).

181

Odpovědět

Kdyby řekla ne :D

180

Odpovědět

určitě je zajímavé co udělali, ale přeci jenom nevěsta by měla být na svatbu krásně oblečená a ne že přes ni a její oblečení přehodí záclonu na zip :)

180

Odpovědět

Něco tak praštěného můžou vymyslet jen američani, vzhledem k tomu že jsou jediní kdo na tuhle drahou pitomost má. Hmm asi začnu karieru vyděrače v usa.

181

Odpovědět

ridiculous.. boha jeho, další patetická hovadina, útočící na první signální beznadějně romatickejch slepiček, co sní o princi na bílym koni. gayer than pretty woman

180

Odpovědět

No, já nevím... Mě by se to taky nelíbilo (nejlepší na svatbě je podle mého ta příprava). Ale myslím, že ji ten kluk už asi po třech letech zná, takže ví, co by se jí líbilo. Pokud třeba někdy řekla, že by chtěla mít velkolepou svatbu se spoustou hostů nebo, že má ráda překvapení, tak proč ne.

180

Další