PROŠLÝ!

Thumbnail play icon
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:707
Počet zobrazení:7 979
Dnes tu pro vás máme video z dílny WongFuProductions o nesnázích s datem spotřeby. Pokud se vám bude video líbit, neváhejte a zhlédněte od těchto mladých tvůrců i další video, které tu na webu máme.

Přepis titulků

Překlad: TimTam www.videacesky.cz Nechceš nějaký pití z lednice? Dobře. Máš tu už jen jedno pivo. Klidně si ho vem. Kámo, už máš skoro prošlý mlíko. To je naprd. Tvoje majonéza a tortilly taky.

Kdy? 7. března. Dneska je 6. března. Zbývá nám 5 minut. Vezmu odpadkový pytle a vyhodíme to do koše. Ne, můžeme to dojíst. Na to není čas, vezmu ty pytle. Nemůžeme takhle plýtvat, vždyť to není ani rozbalený.

Přesně tak, proto to nemůžeme stihnout. Dej mi lžíci. Přísahej, že pokud do toho půjdem, tak to dokončíš. - Čím víc mě budeš zdržovat... - Přísahej. Přísahám. Jdem na to. Dobře, ty vypij to mlíko a já sním ty tortilly. Počkej, mám alergii na laktózu.

Ty vypij to mlíko, já sním tortilly. - Počkej, já mám alergii na laktózu. - Proč máš mlíko, když na něj máš alergii? Na cereálie, z nějakýho důvodu ho můžu s cereáliemi. - Proč tu máš prázdný krabice od cereálií? - Ještě luštím rébusy na zadní straně. Dobře, já vypiju mlíko a ty sníš tortilly. - Počkej, s čím mám jíst ty tortilly? - Na to není čas, prostě je sněz. Nemůžu je jíst samotný, jsou moc suchý. - Namáčej si je v majonéze. - Fuj, majonéza je odporná. - Proč máš tolik jídla, co nejíš?

- Koupil jsem to na večírek. - Kdo bere na večírek majonézu? - Co když ji někdy budu potřebovat? - Po dnešku už nemusí být žádné někdy. - Ty sis to začal, tak si to dokonči. Dobře, ty vypij to mlíko. Bože, vůbec se to k sobě nehodí. Nic z tohohle se nedá jíst dohromady. Bože, dochází nám čas. Máte vajíčka? - Jsou čerstvý, koupil jsem je dnes ráno. - Ne, s vajíčky to půjde sníst líp. - Ty ses zbláznil.

- Chorizo. - Chorizo. Máš chorizo? - K čemu potřebuješ chorizo? Vajíčka v tortille, udělám snídaňový burrito. To nemůžeš, nemáme čas. Ne, když mě budeš zdržovat. Máte chorizo? Jo, je to... včera jsem ho použil na Taco úterý. Tys dělal včera tacos? Proč jsi mě nepozval? - Měl jsem rande se Susie.

- Dobře ty, jak to šlo? - Celkem dobře. - Já myslel, že se jen bavíte. Už bylo na čase. - Co jste ještě měli? - Rýži a fazole. - Nenadýmalo tě to? - Jo, trochu, ale zadržel jsem to. Dvě minuty. Pij! Máš jednu minutu. Červený nebo zelený? Já...

já nevim, co ti říká instinkt? Červený... ne, zelený... ne. Musíš se hned teď rozhodnout! Dobře, zelený. - Co se děje? - Za 10 sekund bude jídlo prošlý! - No a? - Co tím myslíš? Je to jenom jídlo, nic strašnýho se nestane. Tak přestaňte vyšilovat. - Jseš si jistej? - Vážně? Panebože, tak se dívejte.

Vidíte, říkal jse... Přísahám. Skoro, promiň. - Namáčej si je v majonéze. - Fuj, ne. Dobře, teď naposled ty: "Fuj." Fuj. No tak, pojď. Fuj. Fuj.

Komentáře (34)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Joj ti nadělaj trochu prošlé jídlo, některé záběry které by člověk natočil na průměrném českém internátě by zvedli žaludek i patologovi z oddělení vražd. Hlášky typu, ty jsi snědl ten zelený salám? Neboj plíseň jsem oškrábal a dal si na to kečup bili z toho lehčího soudku. Horší bylo když chtěli kluci z pátého patra umýt nádobí a on to jaksi nikdo nechtěl udělat ani za dvě stovky :-)

181

Odpovědět

bili

211

Odpovědět

ten zaver je bomba, doslova. uz dlouho jsem se nerozchechtal tak, ze bych chrochtal :-D

183

Odpovědět

Tak pokud se nepletu, tak u potravin je vždy zobrazena minimální trvanlivost ne? Takže když si něco vezmete i po jejím skončení, tak to není zas takovej průser...

182

Odpovědět

no průser je podle toho jak moc prošlý to je :)

210

Odpovědět

Buď Minimální trvanlivost, nebo Spotřebujte do; a tohle je druhý případ ;)

190

Odpovědět

Omlouvám se, že kazim nadšeneckou atmosféru, ale pro mě tohle byli 4 minuty plný trapnosti.. buď sem vadnej, nebo tu má spousta lidí laťku fajnovýho humoru pěkně nízko, pardon. Každopádně i tak chci říct dík za to každodenní překládání:)

2146

Odpovědět

byly*

2025

Odpovědět

tak to až otevřu ledničku na chatě dojde k atomovému výbuchu- pešlivě sledujte směr poblíž Teplé u Karlových Varů zítra kolem 8 hodiny večer

181

Odpovědět

ledničku, * pečlivě*

1816

Odpovědět

+Jedimanspíše... na chatě, dojde.... a pečlivě to byl překlep :)

180

Odpovědět

+JedimanKdyž už, tak lednici. :D

185

Odpovědět

+JedimanTvl, to jsi náš nový grammar nazi? :D

190

Odpovědět

To bylo skvělý :D

184

Odpovědět

skvelé ako vždy...BTW: dnes vydali nový short, tak dúfam, že sa tu objaví :D a chcem sa opýtať, či budeš prekladať aj WFWeekends (keď ich znova začnú robiť)

185

Odpovědět

ještě to zvážím, jestli o to tady bude vůbec zájem :)

181

Odpovědět

+TimTammyslím, že napríklad tie čo hrajú hry, by boli dobré...trochu by ich spoznali...inak sorry, že sa ti pchám do roboty, ale oni sú moja srdcovka :D

180

Odpovědět

Mně vždycky říkají "To jídlo samo neví kdy má projít, to můžeš klidně sníst" - no jo, ale když neví, kdy má projít, tak může klidně projít den dopředu, a tomuto riziku se chci vyhnout :D

183

Odpovědět

Na obalu píšou minimální trvanlivost. Jsem možná prase, ale přece to nevyhodím, když to vypadá dobře, nesmrdí to a je to "prošlé" teprve týden nebo dva :-D

180

Odpovědět

to jídlo samo neví,* kdy má...

188

Odpovědět

+JedimanJediman: Zalez ubožáku
geoorg: Já vím, že je to iracionální, ale nesním nic co je hodinu po záruční době :D

180

Odpovědět

03:17 Červený nebo zelený? Chybí čárka

1839

Odpovědět

Máš pravdu, ale jak vidno, mnoho lidí to neví...
http://prirucka.ujc.cas.cz/?id=155

185

Odpovědět

+SriberNe, že by to hodně lidí nevědělo (nebo to možná taky), každopádně to víceméně nikoho nezajímá (aspoň ne tolik, aby mu to stálo za zmínku). A jestli jo, tak mi to přijde celkem smutný...

191

Odpovědět

Čárka se nemusí psát, když můžou platit obě možnosti zároveň. Vysvětlím na příkladech. Volil jsi v druhém kole Zemana, nebo Schwarzenberga? Čárka být musí, protože lze platně hlasovat pouze pro jednoho kandidáta. Nevím, jestli jsou úředníci magistrátu neschopní nebo podplacení. Tam být čárka nemusí, protože se jedna z druhou možností nevylučuje. :-)

182

Odpovědět

+TceldAle tady je jasné, že si chce vybrat jen jednu věc. Ne obě, jelikož by se nemusel rozhodovat.

196

Odpovědět

to je horší, jako trollové, taký zapálení opraváčci

180

Odpovědět

Díky moc, je skvělé tu vidět něco od WonguFuProductions :) Tihle kluci mají hodně co nabídnout.

182

Odpovědět

Video přesně ze života, alespoň mého teda :D

182

Odpovědět

Tohle mě dostalo do slz. :-D Skvělý!

1810

Odpovědět

Pěkně TimTam :)

182

Odpovědět

Mně se to líbí. Taky mam vždycky pocit, že musim rychle sežrat všechno, čemu se už blíží konec trvanlivosti, protože den potom už by to určitě bylo zkažený :D I když vim, že to tak ve skutečnosti neni :)

197

Odpovědět

tjn vetsinou je to zkazeny/plesnivy jeste driv =)

182

Odpovědět

Haha, to je jak u nás na bytě :D.

186

Další