Prostě Jeff Goldblum

Thumbnail play icon
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:381
Počet zobrazení:5 557
S alespoň půlroční pauzou se nám sem vrací Jammie Kennedy Experiment a zrovna s jedním z nejlepších dílů. Pro diváky, kteří neví, o co jde: Je to show se skrytou kamerou, kde se Jammie Kennedy (moderátor) a často i nějaký host (v tomto případě Jeff Goldblum) snaží napálit jednoho nebo více lidí tím, že sehrají nějakou scénku. V tomto díle hledají nové tváře pro kolínskou s vůní Jeffa Goldbluma. Jak to dopadne, uvidíte sami. Video je kvůli spoilerům rozděleno na dvě části. První část: Druhá část:

Přepis titulků

Ahoj. Každé Vánoce mě dohání k šíleství, protože nedokážu najít dokonalý dárek. Ale tento rok ne. Protože jsem našel skvělý dárek do punčochy. S malou pomocí od mého přítele... Jeffa Goldbluma. A v tomto dalším kousku děláme konkurz několika modelů na místo mluvčího pro jeho novou kolínskou s názvem Prostě Jeff Goldblum.

A experiment? Když se věci nevydaří, ochrání Goldbluma před Goldblumem? Hledáme modely, tváře nové kolínské... s názvem Prostě Jeff Goldblum.

Bože, necítím něco velkého? Cítím něco velkého. Tak rád vás vidím. Díky, že jste přišli. - Já jsem Jeff. - Dobrý den, Max. Max? Cítíš, jak mezi námi něco proudí? Nějaké souznění a spolupráce... - Ano, cítím. - a zároveň... mistrnost, a přesto...

skromnost? - Něco cítím. - Přesně to hledáme. Když Jeff stepuje, je šťastný. Jsem šťastný, jsem šťastný. Goldblum je spokojený. Ví někdo, co tu dělám? Co dělám? Vytváříte Goldblumovu auru?

Vytvářím Goldblumovu auru. Goldblum klade důraz na detaily. Nenarodil jsem se jako borec. Jsem šejk z Arábie, jsem super borec. Jsem super borec! To je Goldblum, blíží se k vám. Jdu k vám.

Dvoumetrový židovský Newyorčan. Protože to je Jeff Goldblum! Pěkné, pěkné, hodně dobré. Jsem Jeff Goldblum. Jsem Jeff Goldblum. Goldblum má něco, co ostatní nemají. Co? Jeff faktor.

Zakroužkuj to, jdeme dál. Pánové, čas na molo. Našpul rty, našpul rty. Nezáviď, že jsem nádherný. Předstírej, že je ta lahvička plná sexu. Vykasej si kalhoty, vykasej je. - Jo, vykasej je. - Jo! Vystav zboží. Nic bych neměnil.

- Jeffe? - Co potřeuješ, zlato? Voňavka dorazila. Voňavka dorazila. Pojďme pro voňavku! Lidi, to je fantastické. Viděli jste, jak moc stepoval? Vydržte moment. Jo.

Počkej chvilku. Tvrdíš, že je to jedovaté? Dobrá, zavolám ti zpátky. Tohle je fakt zlý. Lidi, kteří to testovali v Novém Mexiku, mají popáleniny a vyrážky. Nic vážného, jen druhý stupeň. Požádám vás o laskavost.

Až dorazí ta voňavka, nepoužívejte ji, nedovolte, aby se na vás dostala. Já zatím zjistím způsobené škody. A prosím nemluvte o tom, hned se vrátím. Tohle je snad nejlepší den mého života. Tady to máme. Tohle je jak splněný sen. Ještě jsem k tomu nečichl, chcete to zkusit? Chceš to stříknout na... Co se děje?

Čel tomu jako chlap. Nebuď baba. Dám si svého Goldbluma. Tady ho máme. Fakt mě pálí oči. Zavolejte někdo doktora! Všechno je to v hajzlu! Takže teď si ti chlápci myslí, že je ta kolínská jedovatá. Teď zjistíme, jestli řeknou Jeffovi pravdu, nebo ho nechají, ať si spálí tvář.

Chceš to stříknout na... Co se děje? Chtěl bys...? Bojí se být Jeffem Goldblumem. Myslí si, že když bude vonět jako Goldblum, tak z něj bude Goldblum. Tak dobrá, nastříkáš to a pak tím projdeš. Takhle. - Sleduj.

- Jeffe, ne! Co to s tebou je? Připraven? Jdeme na to. Raz... dva... tři. Já si dám svého Goldbluma. Tady ho máme. To není... Au. Ne, nejsem v pořádku. Zatraceně! Páli, pálí, pálí. - Nevidím! - Co se stalo? - Co se stalo?!

- Já nevím. - Dostalo se mu to do očí. - Cože?! - Jeffe? - Ku**a! Kde je doktor?! Zavolejte někdo doktora! Všechno je to v hajzlu! Všechno je to v hajzlu! Kde je moje židle? Kde je moje židle?

Kde je moje židle?! Policie je na cestě, protože jsi mu to nastříkal do očí. Já mu žádný parfém do očí nenastříkal. Proč bys to Goldblumovi dělal? Co ti kdy Goldblum udělal? Co ti kdy Goldblum udělal? Nic. - Já nic nenastříkal...

- Dobrá, podívej, jen ti něco řeknu, jo? - Jeffe? Musím ti říct, co se stalo. - Co? Co? Ta kolínská asi nemá vyvážené pH. A už spálila tři hispánské džentlmeny. A jeden z nich si to nastříkal na penis. - Děláš si srandu? - Ne, nedělám si srandu. Je mi líto, že se to pokazilo. Ale všechno bude v pořádku.

Protože jste byli exnutí. Exnutí? Exnutí. Cože? Jste v mojí show se skrytou kamerou jménem Jamie Kennedy Experiment! Pane bože! Byla s váma sranda. Překlad: Zikato www.videacesky.cz

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kdo je to Jeff Goldblum?

1915

Odpovědět

pan moucha :D

190

Odpovědět

tohle tu dlouho nebylo,jen bych zlepšil názvy vydeí,ať vím že jde o Jamie Kenne...exp.

180

Odpovědět

Sorry, F5 a uz to jede :)

180

Odpovědět

Nevim proc, ale u 2. videa mi nejdou titulky...

184

Odpovědět

Ty kráso já myslel, že zemřu smíchy :D

180

Odpovědět

je to fajn ale to ako na konci vzdy povie "you've been eXed" a nikto tomu nerozumie, asi preto ze to nepoznaju je dost trapne, zvlast pri tom ako sa jamie tvari ze to je najsledovanejsi program v amerike

187

Odpovědět

Jamie je perfektní, to by tu mělo být časteji :-D

180

Odpovědět

To s pizzou bola podla mna lepsie alebo tie reality show :D

184

Odpovědět

Jak šle ten blbeček k zemi :D :D

187

Odpovědět

Nadpriemerne slusne.

181

Odpovědět

slabší

1816

Odpovědět

Už je to ok.

181

Odpovědět

Prostě super.:)

181

Odpovědět

Nevím jak to, ale u videa mi nefungují titulky. U ostatních ano.

182

Další