První trailer na Batman: Arkham Origins

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:371
Počet zobrazení:4 945

Když v roce 2009 vyšel první díl (Batman: Arkham Asylum), nikdo ještě netušil, jak velký úspěch bude tato temná série mít. Po vydařeném pokračování (Arkham City) se na nás chystá již třetí díl, který se bude dějově odehrávat několik let před tím prvním. Hra je naplánovaná na říjen 2013, ale vy si již dnes můžete užít tuhle parádní ochutnávku. Člověk občas lituje, že v takové podobě nevycházejí celé filmy.

Přepis titulků

Jeď! Pohněte sebou! Tady to položte, chlapi. Ale no tak... Franku, zkontroluj pojistky. Vypadá to, že jsi dostal mou pozvánku. Jen ty a já. Tak se předveď! Ne tak zhurta, Deathstroku. Ten je můj. Našli jste tělo?

Ne. Příště z toho vynechejte ostatní nájemné vrahy. Měl jsi svou šanci, Deathstroku. Nejsi jediný nájemný vrah ve městě. A noc je ještě mladá. Pomozte mi. Předobjednejte si a hrajte jako Deathstroke. Překlad: Axchoo www.videacesky.cz

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

A kolik lidí ví, že "nečekaný úspěch" vychází tak nějak z neočekávaného úspěchu Prototype... dřív tam (v Batmanovi) bylo taky tolik možností, ale po vydání Prototype a zjištění, že to je prostě překombinovaný, se poučili :) Jinak samozřejmě příběh a postavy, jsou perfektně napsaný :)

198

Odpovědět

*z neočekávaného neúspěchu Prototype

199

Odpovědět

Asi bych měl pokračovat v AC, abych to dohrál před Origins. Filmeček vypadá skvěle!

183

Odpovědět

Přijde mi to že se inspirovali nejen filmy s batmanem ale i seriálem Arrow - Deathstroke, Deadshot... kdo dál :D

189

Odpovědět

Naopak, seriál Arrow volně vychází z DC Universa, kde je Batman jedním z hlavních tahounů. Deathstroke je hlavní protivník Nightwinga - prvního Robina poté, co se osamostatnil

190

Odpovědět

+WolfmanCo se týče původu postav tak je to bezesporu pravda, akorát ať mi nikdo nevykládá, že tvůrcům hry se určitě do krámu s jejich současnou herní tvorbou vůbec nehodí, že Deathstoke je většině, comixové historie neznalých zelenáčů, zrovna předstvován právě ve zmíněném seriálu a to velice atraktivní formou, a jistě jen shodou okolností použili i Deadshota, který zde hraje také docela důležitou roli. Netvrdím, že se jedná o nějaké vykrádání, to už bych mohl tvrdit, že jeden superhrdina (a beztak nebude sám) Vs kdovíkolik superpadouchů smrdí injustice mortal kombatem s rozšířenou dějovou zápletkou. Nicméně se jená o chytrý tah v oblastí dobře rozjeté superhrdinské osvěty. Jak moc je to originální a jakou míru originality od takto zdatných tvůrců velice kvalitních her Batman universa lze tedy očekávat, je už věc druhá.

185

Odpovědět

+WolfmanSamozřejmě :D Green Arrow je celkem slavnej komix kterej se i k lajkovi jako já dostal. A hra batman se taky nemusí nutně držet předlohy. Jen že zrovna teď použijou ty postavy(deadshot/stroke) je zvláštní shoda náhod že se objevili i v seriálu Arrow a teď budou ve hře podle jinýho hrdiny dc.

180

Odpovědět

asylum sem nehral pac me stvalo to automaticke ovladani
arkham city mi prisla jako lacina napodobenina gta (jeste horsi nez saints row) s blbym pribehem a rozpadajici se kontinuitou..

1840

Odpovědět

Deathstroke vypadá jak Ninja z Metal Gear Solid.

193

Odpovědět

Slabé. Mám z toho zvláštní pocit. Batmanův oblek hrůza. Táhnou to víc k fimlům, než ke komixům. Prostě Arkham Assylum a Arkham City jsou pro mě nejlepší Batmani z řad filmů, her, či komixů. Tam je prostě všechno.
Těším se na Gameplay video z Arkham Origins, ale po tomhle jsem celkem skeptický. Jestli někdo nechápe jak to myslím koukněte na úvodní video k Arkham City.
http://www.youtube.com/watch?v=muCtJsy-d9w

2037

Odpovědět

Sakra ty máš pravdu :)

186

Odpovědět

Fakt, celej Temnej rytíř ať se jde zahrabat..

1961

Odpovědět

fanda Avengers?

1828

Odpovědět

+GikyFanda DC?

190

Odpovědět

+GikyAno, jak to s tím souvisí? DK je určitě celkem fajn film, ale srovnej si to s tímhle videem. Tohle je Batman, tam to je s****a. Avengers nefandím o nic víc než Batmanovi, nebo třeba Lize Spravedlivých. Ale to co udělali z Batmana v tý trilogii pro mě není žádnej batman. Ještě něco?

1926

Odpovědět

+GikyPlno palců dolů, ale ani jedinej komentář co by to vyvrátil? Klasika.

204

Odpovědět

Až na to, že v traileru vypadá Batman jako větší drsňák než v Arkham City (což by podle časové linky asi neměl) je to super video :D

181

Odpovědět

Nevíte, kdo byl Bílý Oblek ? :-P

183

Odpovědět


Odpovědět

jo, Bílý Oblek byl Černá Maska :D

182