Batman, část 2.Angry Video Game Nerd

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 43
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:562
Počet zobrazení:7 232

Dnešní díl AVGN navazuje na epizodu z minulého týdne. Joker zajal Nerda a nutí ho hrát další příšerné Batman hry. Bude spravedlnosti učiněno za dost? Dostane Joker co proto? To vše a ještě více se dozvíte v dnešní epizodě. Úvodní animovaná znělka je parodií na seriál o Batmanovi ze 60. let - originál najdete ZDE. Přehled dosud přeložených epizod najdete ZDE!

Přepis titulků

Netopýrku netopýre... netopýrku netopýre... Tak fajn. V názvu je sice Joker, ale hra se jmenuje Batman: Return of The Joker. Je to pokračování prvního Batmana na NES. Nemohli počkat na další film, a tak udělali vlastní pokračování. Na rozdíl od první hry, kde jste si mohli vybrat mezi pěstmi a zbraněmi, tady můžete jen střílet. Sice si zbraň můžete vylepšovat upgrady, ale přijde mi prostě divný, že Batman padouchy střílí s bezedným zásobníkem a nikdy nepoužije pěsti.

Na poměry NES je grafika dobrá a muzika je opět skvělá. Hry of Sunsoftu měly vždycky dobrou hudbu. Blaster Master, Fester's Quest... jo, fakt jsem to řekl... Dokonce si můžete s Batmanem i zatrsat. Stačí zmáčknout šipku nahoru a otočí hlavou. Netopýří taneček? Nevím, co to má za význam...

Když se dostanete k bossovi, hudba je najednou šíleně povědomá. Mega Man 2? Jo, zní to tak. Akorát rychlejší. Od třetího levelu je hra najednou neskutečně těžká. Snažíte se nesklouznout po ledu a zároveň na vás lítají tornáda. I po spoustě pokusů je skoro nemožný se všem vyhnout! Tak dělej, ty zasraný tornádo! Vím, že tam seš! Opatrně, opatrně, vím o tobě. Kurva! A opět tu máme tu kokotinu s padáním dozadu po zásahu.

To určitě znáte. Tady ale můžete stát i zády k díře a stejně vás to vcucne do propasti! Co to prokurvapána má bejt? Vždyť to odporuje fyzikálním zákonům! Pak tu máme ten vtípek s padajícím stropem. Abyste prošli dál, musí spadnout. Jinak to nejde. Když stojíte pod ním, zabije vás. Abyste ho shodili, musíte stát pod ním. Tomu říkám paradox.

Vidíte tu magořinu? Nahoře na mě čeká padající strop, týpek po mně hází barel a když mu uhnu, zraněj mě tyhle čepele. Sejmu chlápka a zkusím shodit past ze stropu... a jsem tuhej. Drž hubu! Naser si, mamrde! Zkusím to znovu. Opatrně vlezu k okraji. Po maličkých krůčcích. Bože!

Ta hra nemá slitování! A ani to nedává smysl! No tak, ty sračko! Kurva! Snažím se přeskočit na jezdící plošinku, zatímco po mně někdo střílí. Jak to mám asi udělat?! Do prdele! Fuj, to byla klika. KURVA! Zkusím ho zastřelit přes díru, ale to očividně nejde. Musím přeskočit. Do prdele! Ještě jednou, nesmí mě trefit!

No tak, ty kurvo! Díky bohu! A teď poslouchejte. I debilní power up vás může blokovat! Ale po vás střílet můžou! To není fér! Bůůů bůůů, to je ták strašně nefér! To z toho chtěli záměrně udělat mučící nástroj? Batman ovládá i skluz, ale nenašel jsem místo, kde ho využít, takže jsem často zapomněl, že ho vůbec umím! Jediný, co je na týhle hře lehký, jsou bossové.

Kromě Jokera, ten je šílenej. Rozhodně to není nejhorší Batman hra a vlastně to není ani špatná hra celkově, ale má pár chybek. Tak ty by sis chtěl zahrát fakt hroznou hru, Batmane? Co takhle Game Boy verzi Return of The Joker? Užij si to, zmrde! Fajn, Return of The Joker na Game Boy. Spustím hru a...

Co vám to připomíná? Ani nevím, proč si toho všímám. Asi pořád myslím na Mega Mana. Ale zpátky ke hře. Je úplně jiná než na NES. Vaším hlavním útokem jsou pěsti, ale můžete sbírat další zbraně. A opět můžete skákat mezi zdmi, takže se to víc podobá prvnímu NES dílu. Zároveň ale máte i hák, což je pěkně otravný, protože nikdy nefunguje, když to potřebujete! Jako v Jungle Huntu. Hráls to někdy? A jindy si zas dělá, co chce.

Ovládání je prostě přeplácaný. Měli si vybrat mezi skákáním po zdech a hákem. Ne tam dát oboje! Jedovatá voda stoupá a já se zoufale snažím dostat na plošinku. Místo toho tu ale poskakuju jak kretén! Potřebuju dostat ten power up nahoře. Zkouším skákat, ale vystřelí hák. Zase vedle! Tak, to je ono! Sebral jsem ho. Zkouším přistát na plošince, ale zase ten blbej hák! Kam to jdeš? Já chci jít tudy! Zvládnul jsem to!

Ne, zase jsem skočil zpátky! Kurva, já chci jít doprava! Zkuste si to ovládat. To je jako by si kůň chtěl vytřít prdel orlem! Ten hák! Jak já ho nesnáším! Skoč! Kurva! Tak znovu... kurva! Přísahám, že tyhle hry programoval sám Joker! To snad není možný! Přeskoč tam! Tak dělej!

To stačí! Už to nedávám! Neprojdu ani první level! Tak teď jsme hráli Return of The Joker? Neměli jsme ho už? A co takhle Revenge of The Joker na Segu Genesis? Return of the Joker, Revenge of the Joker. Return, Revenge, Return, Revenge... Tak tentokrát tu nemáme Return, ale Revenge of The Joker. Vypadá to celkem slibně. Je to v podstatě 16bitová verze Return of The Joker na NES. Proč trvá tak dlouho rozbít krabici?

Stejně tam jsou jen power upy, měla by stačit jedna střela! Jako ve Fester's Quest s těmi zasranými fialovými houbami. Aha, my umíme kopat? Chápu. Kopat do krabic a střílet na vše ostatní. A co ty chrličové? Střílíte do nich a hovno z toho. A proč vám ubírají zdraví? Batman se nesmí dotknout posraný sochy?! A pak tu máme oživlé chrliče. Tak chcípni! Střílím mu do hlavy a nic! Střílím mu do hrudníku a nic!

Bože můj! Co mám teda dělat? Střílím a nic se neděje! Zkouším skluz a zase k hovnu. Kurvadrát! A jsem tuhej! Tak ho zkusím přeskočit... a zase to nejde! Zkouším ho střílet všude! Co? Takže jde zabít? Akorát nevím jak! Ty mamrde! Zatraceně! Co to má kurva bejt? To chcípnou, až se jim zachce? Je to nějaká chyba, nebo musím udělat nějakej speciální trik?

Jsem v prvním levelu! Zase! První zasranej level! A nemůže se přes něj dostat! Už mám týhle katastrofy po krk! - Jak ti nakopávaj prdel! - Tak a už toho mám dost! Ne, nesmíš se hejbat! Teď ti tyhle hry narvu do prdele! Batman: Revenge of The Joker! Batman: Return of The Joker! Batman Forever! Return of The Joker na Game Boy! A v neposlední řadě Batman na Commodore 64!

Překlad: DJ Obelix www.videacesky.cz No do batprdele!

Komentáře (45)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Marty je dokonce mezi jinými i v úvodní znělce (viz 35 vteřina) ;-)

180

Odpovědět

nejlepší hláška 3:14 :D

190

Odpovědět

Tak ten zaver :D :D

210

Odpovědět

´´teď ti tyhle hry narvu do p****e!!´´ :D:D:D:D

190

Odpovědět

Joker by si zaslouzil za svuj vykon oscara

202

Odpovědět

Nechtěli byste příště přeložit díl s Die Hard? Prosím :)

180

Odpovědět

Ked mu pcha ty hry do p****e ten joker si to tusim uziva :D

200

Odpovědět

James by zaslouzil officialni řád nerda :D

180

Odpovědět

deliqnt: Má, o tom není pochyb, ale samotné BIFF se objevilo i v originální znělce ;-)

180

Odpovědět

CUNT SNATCH TWAT :D v uvodnych titulkach ste mohli tiez prelozit :D

180

Odpovědět

Asi ma james rad navrat do budoucnosti.
(Biff, Marty)

180

Odpovědět

Konec s Jokerem - nejlepší, co jsem kdy viděl :D

180

Odpovědět

kolik prekladatelu poslalo preklad k tomu videu co tu nedavno bylo?

188

Odpovědět

KONECNE ! Ten jokeruv smich me tak neuveritelne vytacel ...

182

Odpovědět

To je fakt opravdový nerd...v pokoji si zabojovat v kostýmu batmana .-D ...ten joker byl fakt na zabití

213

Další