Ninja Baseball BatmanAngry Video Game Nerd

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 43
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:502
Počet zobrazení:6 892

Já i DJ Obelix jsme tento týden byli v časové tísni, a tak vám přináším poněkud kratší díl, který je pro Nerda ovšem nesmírně důležitý. Má pro vás totiž důležitou zprávu o hře, která nesmí být zapomenuta. Už ze samotného názvu můžete vycítit brilantní slovní spojení. A to doopravdy. Nerda dneska nadávat neuslyšíte. I když - možná trochu ano. V krátkém bonusovém videu, které najdete pod touto recenzí ;-). Pozn.: Babe Ruth byl známým hráčem baseballu.

Přepis titulků

Tohle je speciální zpráva o něčem, co mi změnilo život. O hře s názvem Ninja Baseball Batman. To je nejlepší název, jaký kdy člověk vymyslel. Nebo mimozemšťaň, nebo kdokoliv jiný, kdo s tím přišel. Ninja Baseball Batman. Jen si to řekněte nahlas. Úžasný pocit, že? Ninja Baseball Batman.

Jen co uslyšíte ta tři slova, začnou se vám hlavou hnát všechny ty obrazy. Ninjové, baseball a batman. Trefí vás to do palice. Dobře. Zpomalím. Jsem v pořádku. Teď se podíváme na tu hru. Odpovídá to názvu? Naprosto ho překonává!

I když to nemá co dělat s ninjama, natož pak s Batmanem, tak nejsem zklamaný. Slovo BatMan jednoduše značí člověka s baseballovou pálkou. Je jich tam víc, tak se to mohlo jmenovat BatMen. Nebo to prostě mohli pojmenovat Ninja Baseball Players. Ale oni moc dobře věděli, co dělají. Dát do názvu slovo Batman byl vychytralý marketingový tah. Donutili mě hrát a pak mi vrazili do ksichtu pořádnou atomovku videoherního nářezu.

Je to mlátička, snažíte se všechno umlátit. Zlé baseballové míčky, zlé baseballové rukavice, zlé pálky, které drží pálky, míče, které se seskupují. A co je sakra tohle? Létající baseballový stadion? Je to létající baseballový stadion! Takže tahle hra rozhodně má něco společného s baseballem. Jestli se tomu dá říkat baseballová hra, tak je to ta nejlepší baseballová hra na světě!

Panebože, přejíždí mě letadlo. Teď jsem uvnitř letadla a hádejte, kdo je boss? Letadlo. Bojuju s letadlem uvnitř letadla. Taky tady je auto s modrými rty, rozčílený výherní automat, nábytek, který všude lítá, ostnatá kola, která tlačí kočky na skateboardu, který tlačí malé zelené věci.

Teď na mě útočí ledničky, kouzelná elektrická smrtka s vydlabanou dýní místo hlavy. A tuhle věc nejsem schopný ani popsat. Vážně ne. A finální boss je jakási kyborgová verze Babea Rutha. Existuje spousta dobrých mlátiček jako Simpsonovi nebo Turtles In Time, ale tahle je naprosto podceňovaná.

Proč to nebyl megahit? Tahle hra existovala jen na arkádových automatech a nikdy nevyšla na herní konzole. Páni. To vážně podělali. Údajně bylo do Severní Ameriky zasláno jen 43 automatů. To je smutné. Svět musí vědět o hře Ninja Baseball Batman. Momentálně si ji můžete zahrát akorát na emulátoru.

Nebo pokud máte náhodou přístup k jednomu z arkádových automatů. Ne, tohle musí vyjít znovu na herní konzole, nebo ještě lépe - na Xbox Live! Ninja Baseball Batman. Ninja Baseball Batman! Překlad: Rizyk www.videacesky.cz

Komentáře (43)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Cooooooooooooool!!!!!! Já si to chcu zahrát ale děsně moc :D

180

Odpovědět

Jo, konečně se mi to povedlo rozběhat na game padech. Ve 4 lidech je to ta správná řežba. Ninja baseball batman!

180

Odpovědět

Dejte palec nahoru, pokud jste si řekli v duchu: Ninja Baseball Batman :D

217

Odpovědět

rezal jsem se smichy celou dobu :) NINJA BASEBALL BATMAN!

190

Odpovědět

teď to pařim a je to nářez jako svině

180

Odpovědět

Zrození vzteku :D :D SUPER

190

Odpovědět

Ne! NINJA BASEBALL BATMAAAAAAAAAAAAAaAN!!!!!!!

181

Odpovědět

Ninja Baseball Batman

180

Odpovědět

Palec nahoru jestli jste si řekli: NINJA BASEBALL BATMAN a měli jste skvělý pocit

2013

Odpovědět

stavím sa že jeho prvé slovo bolo f**k alebo ass :D

181

Odpovědět

Tak sem to s tím emulátorem zkusil a je to vážně masakrózní :-D

180

Odpovědět

@Nikdo "Paní je to chlapeček" .. "FUCK"

180

Odpovědět

no jo, zdá se že se s tim už narodil ... F*CK! :D

180

Odpovědět

Pokud vam nadavky ve videu chybi, tak si spustte tohle http://www.youtube.com/watch?v=zovYQ1zXD0k

180

Odpovědět

Prosím jestli je díl s batmanem nebo s bugsem bunnym přeložte, jinak tyto dvě videa i když krátký je to náter
jinak je to v emulátoru mame32

180

Další