Thumbnail play icon

Řádky o válce

87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:491
Počet zobrazení:3 800

Krátký animovaný film o strastech druhé světové války. Je o americkém pilotovi bombardéru, který píše otci domů z misí v Evropě. Celý snímek byl animován a režírován jedinou osobou a je podkreslen skvělou hudbou Ryana Shorea. Snímek má možná trochu pomalejší začátek, ale určitě dokáže svým jednoduchým poselstvím strhnout.

Komentáře (48)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

je to sracka, nekoukejte na to. tech 12 min zivota uz mi nikdo nevrati tak aspon vy na to necumte.

1914

Odpovědět

Nejde mi konec, kurva

180

Odpovědět

tak tohle je jedno z tech videi, ktery mi nedalo vubec, ale vubec nic:X Ani u pointu sem nejak nepobral...

198

Odpovědět

Nepříliš kvalitní agitačka.

187

Odpovědět

No - jestli jste to nekdo poslouchal, ne jen koukal na tu skvelou animaci, tak to poselstvi, nebo co, je pekna s*cka. Nezlobte se na me, autor asi ve snu bojoval jakousi valku proti civilistum, jinak to nemuzu pochopit. Sem prisli nejaky kluci pres pul sveta a chcipali tu, protoze tu najaky fasisti hubili obyvatele celyho kontinentu. Tohle neni Heller, tohle je leda greenpeace proti valce v iraku.

185

Odpovědět

moc pěkný film

181

Odpovědět

Tenhle film má téměř vše, opravdu jsem se (kromě minuty 'intra') nenudil. Ano, nic nového to v podstatě nepřinese, ale dýchne na vás ona atmosféra války (alespoň u mě to tak bylo).

181

Odpovědět

Pěkné. Ta hudba je opravdu výborná, až mi zimomriavky lezou po zádech....

180

Odpovědět

Vytvořil jsem film na CSFD. Ohodnotit můžete zde - http://www.csfd.cz/film/285523-articles-of-war/

180

Odpovědět

Jak říkal jeden myslitel tuším že to byl Einstein: "Nevím čím se bude bojovat ve 3.světové válce ale ve 4. klacky a kameny." jinak války budou dokud tu budou lidi...

180

Odpovědět

Pip:No...studená válka. To máme válku v koreji, válku ve vietnamu, izraelsko-arabské války, afgánistám(ruská invaze). Mám pokračovat? To že se ve studené válce nebojovalo je pouhej mýtus. Bojovalo, ale v zastoupení jiných států, popřípadě na jiných uzemích...

180

Odpovědět

Dobré, ušlo, hlavně se mi líbila animace. I když mě dost mrzí, že když už mají promakaná letadla, přístroje a mraky, tak musí dycky udělat tak strašně jednoduchý a toporný postavičky. Škoda, škoda...

180

Odpovědět

Ghorg: Studená válka taky způsobila rychlý vývoj techniky a nemusely při tom zemřít miliony lidí...

180

Odpovědět

Ono je víc pohledů na válku.... třeba můj pohled, člověka, komu ve válce nikdo známej neumřel, kterej ji nezažil a narodil se do relativního klidu... Víte jak asi daleko se dostala technika kvůli válce? Čím lepší tehnika, tím lepší šance na výhru... třeba počítače... v tý době do toho museli vrazit hrozný prachy a v jakým stavu by byly bez těchto dotací v dnešní době?

182

Odpovědět

tak to bylo hodně dobre

180

Další
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)