PlíženíRáno poté (S02E02)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
53 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:293
Počet zobrazení:6 529

Je tu druhý díl druhé řady webseriálu The Morning After, ve kterém nahlédneme do myšlení jedné opravdu zmatené ženy...

Přepis titulků

Hej, kam jako jdeš? Ahoj... Včerejšek byl fajn, viď? Ráno poté - 2x02 Plížení To ses se mnou chtěl jen tak vyspat a pak... se vypařit, než se vzbudím? No, říkal jsem si, že to bude nejlepší. - Ani se neznáme jménama.

- Že ti není hanba, Richarde! Jsem Brian. - To je jedno. Vrať se do postele. - Dobře... - Promiň, nechtěl jsem se tě dotknout. - Asi už bys měl jít. Cože? Jsi na mě trochu moc hrr... Asi bude lepší, když to skončí úletem. Byl jsem na odchodu, a tys mě zavolala zpátky. Jo, já vím.

Nemůžeš přece sám odejít. Musím tě vykopnout. Tak už to chodí. Co blázníš? To je ujetý! - Já jsem ty pravidla nevymyslela. - Mně přijde, že jo. Tvrdíš mi, že se nemůžu jen tak sbalit, a musím čekat, až mi řekneš, abych vypadnul? Jsem tak ráda, že to chápeš. Měj se! Tak fajn...

No tak! Nezapomněl sis říct o moje číslo? Právě jsi mě poslala do háje a řekla, že šlo jen o úlet. Jo, ale nejsem holka, co by nechtěla, abys jí druhej den po úletu zavolal. Tak jo. Když si na tebe vezmu číslo, můžu jít? Jo, nejsem šáhlá! - Tak mi řekni to číslo. - Ty chceš mý číslo? Dobře... Takže je to 555... Jasně, to je vymyšlený číslo.

- To teda není! - Ale je! Takhle začíná každý telefonní číslo v jakýmkoliv filmu. - Cože? - Nedělej blbou! - Nech toho! - Takže když vytočím takový číslo, zvedne mi to Terminátor? Nezvedne to nikdo, protože takový číslo není! Cože? Neblázni! Tos viděl někde na Netflixu? Bože můj, takže Verizon mi dal vymyšlený číslo. Ne, tys mi dala vymyšlený číslo, Verizon ti dal opravdový, - ale tys mi ho nechtěla říct.

- Dobře. - Tak jo, teď ti něco řeknu, ale nesmíš se naštvat. - Dobře. - To číslo jsem si vymyslela. - Bože můj, to snad ne! Vysvětlím ti proč. Mám strach, abys mi pak ve dvě v noci nevolal jen proto, že si chceš povyrazit... Proč... Proč bych to asi dělal? Tys chtěla, abych tě poprosil o číslo.

- Já ho ani nechci. - Ty nechceš mý číslo? Vždyť jsme spolu vyspali. Co ti je? - Několikrát jsi mi řekla, ať vypadnu. - Protože ses odsud chtěl odplížit. - Jo, protože se s tebou už nechci bavit! - Já s tebou taky ne! - Tak proč se hádáme? Bože můj, protože je to celý špatně! Kdybys hned odešel, budu tvá sexuální oběť! A když tě vykopnu, je ze mě děvka. Tak hele...

jak se odsud můžu co nejrychlejc dostat, aniž by sis připadala zneužitá? Na jednoduchou otázku jednoduchá odpověď. Stačí, když mě poslechneš a odejdeš, uděláš tři až pět kroků směrem ke dveřím, zastavíš se podíváš se na mě pod úhlem cca 45° a zeptáš se: "Vážně mám jít?" A já řeknu: "Pojď radši zpátky do postele." Pak na mě začneš naléhat a já řeknu, že je to na mě moc hrr a měl bys radši jít. - Dám ti telefonní číslo, ale víš co?

Je vymyšlený. - Nekecej! Ale to ještě nevíš, odejdeš, zavřeš dveře a počítáš do tří. Jednadvacet, dvaadvacet, třiadvacet, pak se zastavíš, znova otevřeš dveře, vrátíš se a zeptáš se: "Nechceš vyvenčit psa? Mám radši kočky, ale tvůj pejsek je k sežrání a jestli potřebuje kadit, rád s ním seběhnu dolů." Jen dvě věci: zaprvé, psa si nepořizuj. Zadruhý, řeknu ti novej plán. Teď odejdu a jestli si budeš připadat zneužitě, smiř se s tím. - Takže jdem na to?

- Jo. - Jasný. Takže odejdeš a já začnu... Ó, jestli chceš, tak se vrať. Ach ne! Na svatbu je ještě moc brzy! Tak jo, moje číslo je 555 1234. Zavřeš dveře a pak napočítáš do tří. Raz, dva, tři! A teď se vrátíš. Vrátíš se zpátky. A teď se...

Akce! Už můžeš! Aha, počítá pomalu. Raz, dva... tři! PŘÍŠTĚ: - Vezmu si na tebe číslo a můžem to zopáknout. - No jasně, to by šlo. A dal bys mi dvacet babek? - Na co? - Na taxík, co mě hodí domů. Vždyť jsme... u tebe v bytě.

Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Fakt jsem mel chut ji jednu flaknout... (Zeny nebiju, ale kdyz se nekdo chova jak spratek, tak ho definuju jako Spratka)

1010

Odpovědět

Bože můj ona je tak ošklivá..

2818

Odpovědět

První díl byl slabota, tohle už je vyloženě kravina. Myslím, že druhou serii asi nemá cenu ani překládat.

4210

Odpovědět

první díl, i z první řady kdy po probuzení nemají totální vokno ..... jak se prosím vás souloží v takovém stavu, když ani nevím že existuji ??

124

Odpovědět

Kdyby aspoň neměla to hnusné vytahané tričko, a když už něco, tak něco přiléhavějšího. Seriál o "po sexu", ale působí to děsně puritánsky. Se divím, že nemá ještě aj tepláky.

88

Odpovědět

Tenhle seriál je celkem dobrý odrazovač od sexu na jednu noc :D

490

Odpovědět

hele vím že to není k tématu ale nepatamatuje si někdo z vás 2 video od stejnýho tvůrce a byly to montáže filmů z roku 2011,2012 , vim že to bylo na videačesky jestli by tady mohl dát někdo odkaz nebo jestli někdo nezná tak odkaz na youtube
děkuju za pomoc

14

Odpovědět

Nemyslíš tyhle?

http://www.videacesky.cz/tag/filmografie

00

Odpovědět

Strašná p***a.. Co na to říct, bylo úplně nepříjemný na to koukat jak je otravná, ale zároveň to bylo vtipný, tak jsem to prostě dokoukal a koukat se budu dál, ale nesnáším to :D

1113

Odpovědět

Dal som do polovice. NESKUTOČNE OTRAVNA POSTAVA !

274

Odpovědět

Přesně moje řeč :D..taky to nesnáším, ale pokaždý se koukno, co kdyby to bylo o něco mín nesnesitelnější než naposled :D

71