Rapová bitva s Usainem BoltemThe Late Late Show with James Corden

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 30
71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:92
Počet zobrazení:7 875

James Corden dnes v rapové bitvě vyzve nejrychlejšího muže planety Usaina Bolta, který se na nadcházejícím mistrovství světa v atletice v Londýně bude loučit s profesionálním sportem. Bolt dokázal získat devět zlatých olympijských medailí a přestože mu jedna z nich bude po dopingovém prohřešku kolegy ze štafety odebrána (proto jsou v titulcích trochu jiná čísla než ve videu), jedná se o nejlepšího sprintera všech dob.

Přepis titulků

Připravte se na pořádnou nálož! Už je to tady. James Corden vs. Usain Bolt v rapové bitvě! RAPOVÁ BITVA Udělejte bordel pro nejlepšího MC v SUV. James Corden! A taky pro chlapa, kterej se topí ve zlatě. Usain Bolt!

Dobře. Jamesi, jakožto hostitel... začínáš. - Určitě jseš na to připravenej? - Už od narození. Protože teď jseš na mojí dráze. Takhle to vidíš? Mně je jedno, kde vyhraju. Jako v tom songu od T-Paina: "Nic než výhru neznám." Jdem na to. Tak jo.

Musíme tomu chlápkovi zavřít hubu. Nahoďte mi někdo beat. Rád tě poznávám, Usaine Bolte, nechci být zlej, ale zní to jako by tvý jméno vymyslel pětiletej. Po tvejch výhrách v Riu pod sochou Krista tě teď porazí chlápek, co se nehne z místa. Sportovci a matika, to k sobě moc nejde. Phelps má o 15 medailí víc, nebreč, to přejde. Teď vážně, řekni mi, nechytáš amoky, že lidi zajímáš jen jednou za čtyři roky? Tak jo, jdem na to. "Miluj bližního svého," nás na Jamajce učí. Promiň Bobe Marley, teď si zacpi uši. Myslíš, že jseš hvězda, ale proto já tu nejsem.

Diváci si tě stejně pletou s Kevinem Jamesem. Tohle jsi neměl dělat, teď jseš v pr*eli. Běhám pod 10 sekund, to ty vydržíš v posteli. Probudil jsi blesk a teď to musíš vydržet. Už mě bolí za krkem, počkej... Můžeš mi to podržet? Reggie, podrž mi je a pak je dej na eBay, díky. Tak jo. Fajn, seš dobrej. Na Jamajce to je samá láska a tulení, není divu když jsou všichni permanentně zhulení. Možná je pravda, že jsi nejrychlejší na světě, já ale najdu víc rýmů ve větě.

Až budeš chudej vzpomínat na svou zašlou slávu, ozvi se mi, můžeš mi nosit kávu. Seš mrtvej, v tomhle ti nařezám na holou a udělám cílovou fotku s tvojí mrtvolou. Jamesi... Dost toho namluvíš, abych pravdu řekl. Ale jedeme dál. Umřít tady, to je nadělení. Nic horšího než tvoje show ale není. Jasně, Karaoke spolujízda je vážně super a připraví tě na to, až budeš jednou řídit Uber. Dneska nemáš šanci, čert to vem.

Viděls mě snad někdy prohrát s bělochem? Uvědom si, že nemáš rovnocennýho soupeře. Předběhneš mě, jen když někdo zařve: "Večeře!" Se svou výškou se neschováš, to dá rozum. Bacha, lidi, to je Frankensteinovo monstrum! Jsem lev a ty jsi lvíče, tak drž hubu a přestaň se už fotit s holkama v klubu. Miluješ Rihannu, o tom není sporu. Chceš s ní mluvit? Dám ti trochu prostoru. Mám od ní pár nepřijatejch hovorů. Musí to být hořkosladký, mít takovej úspěch, a stejně žít ve stínů týpků, co jezdili na bobech. Cejtíš ten rytmus? Slyšíš ty rýmy?

Teď shoříš jak papír. Na pohovce jsi sledoval Kokosy na sněhu, já jsem zatím makal na technice svýho běhu. Jsem nejrychlejší člověk a mám takový podezření, že tvoje show má hodně špatný hodnocení. Jednou jsem se díval a zkusím to zjednodušit, tu tvoji show by měli hodně rychle zrušit. Mám osm zlatejch medailí a můžu to doložit. Je to stejný množství jako počet tvých souloží. Dobře, dobře... Ztište se... Takže...

Kdo je podle vás vítěz? Je to... James Corden? Nebo... je to... Usain Bolt? Vítězem je... Usain Bolt! Dámy a pánové, Usain Bolt! Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nechápu ten hate - jedna z mých oblíbených show tady. :)

10

Odpovědět

Viděls mě snad někdy prohrát s bělochem?

Jsem zvědav jestli by si troufli použít tohle v nějakém kontextu obráceně ;)

82

Odpovědět

nn v rovnoprávné společnosti rasismus funguje pouze jednosměrně :D :D

83

Odpovědět

06:03 říká 9 medailí

00

Odpovědět

Nemělo by tam být 14 medailí? 02:15

00

Odpovědět

Je to v popisku vysvětleno. V lednu 2017 byla totiž zpětně vyhodnocena dopingová zkouška jednoho z účastníků zlaté jamajské štafety a kvůli pozitivnímu nálezu dojde k odebrání medailí všech členů. V době návštěvy Bolta u Cordena tohle známo ještě nebylo.

00

Odpovědět

+heindlikTak to jo, popisku sem si nevšiml, ale stejně by to asi mělo být naopak s tím že ve videu bude co skutečně říkal a v popisku detail o tom že mu byla medaile odebrána. Není úplně logické upravovat titulky podle reality pokud daný člověk říká něco jiného.

40

Odpovědět

Zaujímavý pohľad... na jednej strane pán pánov, Bolt... a na druhej strane vyžratý, nevtipný, trápny špek...

86

Odpovědět

Ten uvaděč mi připomíná multikulturního Hagrida

41

Odpovědět

"Rapová bitva" zní příšerně, opravdu by nešlo použít originální "Rap battle"?

81