Recenze na Pana Poppera a jeho tučňáky

Thumbnail play icon
43 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:590
Počet zobrazení:5 061
Dnes v našich kinech startuje jenom jedna jediná novinka a tou je komedie Pan Popper a jeho tučňáci s Jimem Carreym v hlavní roli. Místo toho, abych vás na film lákal a dělal mu falešnou reklamu, vám radši zprostředkuju názor někoho, kdo už film viděl. Tím člověkem je Jeremy Jahns, který se o své recenze na nejnovější filmové i herní hity dělí na svém YouTube kanálu.

Přepis titulků

Film, na který většina z vás sere. Paráda! Pokud tahle recenze nebude vtipná, snad bude aspoň zajímavá. Pan Popper a jeho tučňáci. Tenhle film je o panu Popperovi, který... dostane tučňáky. Jo, to je vše. Doslova. Pana Poppera hraje sám Jim Carrey. Pamatujete doby, kdy jeho film byl velká událost?

Jako album Metallicy? Prostě jste ho museli vidět. A teď přijde něco jako Popperovi tučňáci. Ve filmu se pan Popper odcizí od své rodiny, jeho děti s ním nechtějí být. Dokud nedostane tučňáky a pak ho zase všichni mají rádi. Vy si říkáte: "Jime Carrey..." "...co se to stalo?"

Jako by chtěl dětem vynahradit nepřístupný film "Já, mé druhé já a Irena". Vybalancovat svět. Carla Gugino hraje jeho bývalou manželku, ale narozdíl od ostatních rozvedených se tihle dva mají stále rádi. Jsou jako nejlepší kámoši. I když se na tuhle rodinnou idylku dobře dívalo, musím vám to zkazit realitou. Jako realista říkám, že je to kravina.

V tomhle filmu vám to vadit nebude, pokud je vám deset. Je mi jasné, že děcka budou unešená díky tomu rodinnému nádechu. Ale pokud uvidím ještě jedno tučňáčí hovno... Už jsem toho měl dost. Ke konci už jsem málem zvracel. Vážně. Hraje tam i Angela Lansbury. Většina z vás si teď říká: "Kdo je sakra Angela Lansbury?"

Paní Hrníčková z Kráska a zvíře. To je vražda, napsala. A víc o ní nevím. Konec. Ale teď hraje... stařenu... A docela dobře. Je jasné, že tenhle film je mířený hlavně na rodiny s dětmi. A Jim Carrey si film ukradl pro sebe. Jim má 90% podíl na tom, že film šlape. Byl jsem čůrat.

Nemyslím teď. Většinou, když u filmu vypiju lahev vody, snažím se vydržet, jako: "Dělej, Magneto, pohni s těma raketama, už to nevydržím." U tohohle filmu to bylo spíš: "Jej, musím chcát. Hned se vrátím." "Možná." Carrey napřed dělal nejlepší komedie 90. let a potom začal s dramaty. Teď nedělá ani jedno. Tenhle jsem si chystal v autě.

Jel jsem z kina a říkal si, že tenhle vtip musím použít. Holky žerou moje auto. Můj papamobil. Bůh žehnej všem otcům, kteří budou donuceni na tohle jít. Je to sranda... pokud jste nalití. Fuj! Ožrat se a jít s děckama do kina? Styďte se! I když jsem vás naváděl. Nicméně nám dejte v komentářích vědět, který Carreyho film máte nejradši!

Budu muset na nějaký udělat recenzi. Trochu to vybalancovat. Pokud tady chcete Jeremyho recenze vidět častěji, dejte vědět! Překlad: somerset www.videacesky.cz

Komentáře (34)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Já mám sice taky dost ráda Careyho, ale ten film mi přišel jako nehorázná kravina, i když tam byl on. Recenze mi přijde vtipná a dobrá, nechápu tak nízké hodnocení...

180

Odpovědět

Viděl jsem skoro všechny filmy s Jimem, tenhle s radostí vynechám. Ta recenze celkem ušla, a lidi co to srovnávají s =3 jsou úplně mimo. Tenhle styl videi je úplně normální, amíci se normálně vyjadřují takhle "excitovaně"(? nevím jestli je to správný slovo). Mám tři nejoblíbenější filmy s Jimem, 1 kvůli nostalgii, Ace Ventura, 2 jako nejlepší komedii Já mé druhé já a irena a 3 nejlepší dramatická role Věčný svit neposkvrněné mysli.

181

Odpovědět

A mně se to taky líbilo :). Přesně to jsem od toho filmu očekávala a podle toho, co jsem tu slyšela, to tak nejspíš bude. Ale video dobré :)

180

Odpovědět

Koukám, že většina lidí to video asi moc nepochopila a souhlasím s Petec (: já hodnotil 10*

181

Odpovědět

Zapnu video a dole naskočí reklma zrovna na ten fiml :D

180

Odpovědět

Takovy propadák tu dlouho nebyl :D :D

183

Odpovědět

zabudli ste tam album linkin park

182

Odpovědět

tvl takovej trapak....jak to sem muzou dat

186

Odpovědět

:D:D:D

180

Odpovědět

Tohohle člověka nejde mít rád...

184

Odpovědět

no.. už od začátku sem si myslela "Jim Carrey co v krabici dostane bandu tučňáků a bude s nima dělat kraviny..." ale tenhle chápek mě to i potvrdil! dobrá práce člověče. ale jinak mám Carreyho ráda ale už prostě není co točit :(

181

Odpovědět

Michale, ta gramatika co? :D

180

Odpovědět

me to prisla takova napodobenina =3. plno sestrihanych zaberu rvouciho chlapa kterej na vas chrli informace tak rychle ze to ani nestihnete pobrat. jo jinak souhlasim s Rimmsy, uz jen z principu me ted ten film bude bavit :D

182

Odpovědět

co je tohle za hovado?? Už jenom kvůli tomuhle magorovi se mi ten film bude líbit i kdyby to byla vyloženě hovadina

181

Odpovědět

tohle bylo utrpeni... to radsi Mr. Propper a jeho tucnaci nebo co je to za s**t

184

Další