Reese Witherspoon u Ellen DeGeneres

Thumbnail play icon
67 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:449
Počet zobrazení:8 787

Reese Witherspoon přiznala, že má potíže s vymýšlením děkovných řečí, tak se Ellen rozhodla, že jí s tím trochu pomůže…

Přepis titulků

A jsme tu zpátky s Reese Witherspoon, která tvrdí, že má problém s děkovnými řečmi. Ale měla by ses zlepšit, protože jsi vyhrála spoustu cen. Jsi milá. Viděla jsem tě na People's Choice Awards a záviděla jsem ti. Protože jsi tam prostě přišla a byla jsi výborná. - Jsi v tom fakt dobrá. - Víš, byla jsem stand-up komik. Nejdřív přemýšlím, jak by se chtělo cítit publikum, a pak to obrátím.

Pracuju pro ně, ne pro sebe. - Máš na to techniku. - Přesně tak. - Já žádnou techniku nemám. Řekla jsem si, že ti pomůžu, protože vím, že jsi z toho nervózní. Znáš doplňovačky, že? Dej mi přídavné jméno. - Sexy. - Sexy? Skvěle. Podstatné jméno. - Malíček. - To je dobré. Budeš mít skvělou řeč. Místnost v domě? Spíž.

Výborně. Zvíře? Veverka. Místo? Ellen Show. Část těla? Zadnice. Ty jsi ale máma. - Přídavné jméno?

- Úlisný. Dobře, přídavné jméno? Dráždivý. Ty máš ale slovník. Část těla? - Docházejí mi části těla. - Je jich spousta. Nosní dírka. Kdybych tak uměla hláskovat. Název filmu? Divoká hranice.

Přídavné jméno? - A pak už jen jedno. - Jiskřivý. - Televizní pořad. - O milion kolem světa. Můj nejoblíbenější pořad. Dobře, a teď chci, abys šla na to pódium... Ach bože. ...a přečetla svou děkovnou řeč.

- Já? - Ano, vyhrála jsi. Počkej, zapomněli jsme ti dát tvou cenu! Omlouvám se. Gratuluji! Tady to máš! Děkuji moc! Nemůžu tomu uvěřit, jsem tak sexy! Tohle si dám na svůj malíček...

do mé spíže. Když jsem byla ještě malá veverka a žila jsem v Ellen show, ani jsem nesnila o tom, že jednou budu v zadnici držet vzducholoď. Ze všeho nejdřív musím... Promiňte. Musím poděkovat všem úlisným dětem, které pro mě hlasovaly. Samozřejmě chci poděkovat velmi dráždivému Jaku Gyllenhaalovi. Věděli jste, že má fakt velkou nosní dírku? I on má rád děti.

Ráda bych také zmínila další nominované. Anne Hathaway, která byla skvělá v Divoké hranici, Vanessu Hudgens a samozřejmě jiskřivou Jennifer Aniston. Fakt je jiskřivá. Kterou jsem si zamilovala v pořadu O milion kolem světa. A na závěr bych samozřejmě chtěla poděkovat Ellen DeGeneres. Překlad: Magenta www.videacesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nechcete přeložit i tohle? http://www.youtube.com/watch?v=aP4e4vGP6oc Docela jsem se u toho nasmála.

180

Odpovědět

Magenta môžeš prosím preložiť aj toto? Ďakujeeeeeeem moc :)

http://www.youtube.com/watch?v=6_HY2cR5YBY

180

Odpovědět

Ellen bežne moderuje svoju talkshow prirodzene a vtipne, nie je prehnane afektovaná ako jej mužskí kolegovia. Len sa akosi nedarí vybrať vhodný príspevok.
Každý moderátor má svoje slabiny, ale aj žiarivé chviľky, preto to treba striedať. Keby tu bol len naspeedovaný Craig, po chvíli by nás omrzel.

183

Odpovědět

Reese je rozkošná, jako sexy plyšový delfín ;)

180

Odpovědět

Nechápu, vždycky se vám povede vybrat nějaké trapné video s Ellen, kterých je oproti těm suprovým opravdu málo. Já jí miluju, kvůli ní bych se klidně lesbou stala. Jak se říká: "You can't be gay for just one person. Unless you're a girl. And you meet Ellen." ;)

199

Odpovědět


Odpovědět

Talkshow u Ellen jsou vždy tak křečovitá a plná umělosti, díky tomu mne to nebaví.

1823

Odpovědět

Ovšem Reese Witherspoon je ještě o třídu výš :-)

187

Odpovědět

Tomuhle bych se smál jedině kdyby mi bylo 6 let a byl bych na tripu...

1827

Odpovědět

zase Ellen?? Vážně? Nepoučili jste se?

1841

Odpovědět

Přesně to jsem si říkal, když jsem to video viděl na hlavní stránce.. :D

1826

Odpovědět

+Midutaktéž nechápu proč se zde pořád v takové míře překládá Letterman nebo Ellen, když zdejší komunita už jasně několikrát ukázala, že o ně nestojí..

1814

Odpovědět

+Midu"V takové míře"? S Ellen je tu všehovšudy 13 videí z nějakých 4100. :-) Nehledě na to, že i v porovnání s Conanem nabo Craigem je tu jejich videí minimum. Prostě jsme to zkusili a teď tu v krátké době byly její videa 2, tak to možná tak vypadá. Nicméně ji prostě návštěvníci nemají rádi, takže ji omezíme ještě víc a zase tu dlouho nebude. Neboj.

188

Odpovědět

Jestli ti to vadí tak na to neklikej :) , já mam osobně Ellen strašně ráda a moc mi baví její videa. Nepřestávejte sem dávat Ellen , já tu show miluju a určitě nejsem sama. Ellen je úžasná osobnost , moc obdivuju její charisma a jak dokáže lidi pobavit. Tak jí nech na pokoji :)

201

Odpovědět

:D dobrý :DDD více

1826

Odpovědět

FAAAAAAAAAAAKE...... Vsdit to stoho papyru ani necetla

1855

Odpovědět

Mala to pred sebou v čítačke.

183